İş birliğine giden yol

Mükemmellik arayışı içinde ağlar kurup yeni ekosistemler oluşturmamız gerekmektedir. Amacımız; elektriklendirme, otomasyon ve dijitalleşme alanlarında sürekli olarak yetkin ortaklardan oluşan bir ağ oluşturmaktır.
Geniş yelpazedeki teknoloji ve uygulama bilgileri ve kapsamlı deneyimi ile bu topluluk, müşterilerimize en iyi desteği sağlamayı istemektedir.

Dahil olan herkes açısından sürdürülebilir bir iş gelişimi yaratmak için iş birliğine, inovasyona ve güvenilir ilişkilere inanıyoruz.

Güçlü bir topluluğun parçası olun!

İş birliği

İş birliği

Küresel bir ağın parçası olmak, güvenilir kişisel ilişkilere dahil olmak, yetkinlik ve deneyimleri paylaşmak

İnovasyon

İnovasyon

IIoT konusundaki zorluklara karşı hazırlıklı olmak ve dijital dönüşümde doğru yolu seçecek donanıma sahip olmak

Güvenilir ilişkiler

Güvenilir ilişkiler

Büyüyen bir uzman topluluğu içinde uzun vadeli kişisel ilişkiler edinmek

Üstün Destek

Üstün Destek

Kapsamlı eğitim, teknik ve satış desteği ile ağ ortaklıklarınızdan yararlanmak

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Kârlı ve sürdürülebilir iş gelişimi için doğru ürünler, teknolojiler, çözümler ve ortaklar

İş ortağı programlarımıza katılın

ÇÖZÜM ORTAĞI

Farklı sektör kategorileri arasında; üretim stratejileri ve bunların teknik uygulamaları makine üreticileri, diğer üreticiler veya lojistik tedarikçileri arasında farklılık gösterir. Mühendislik, yazılım geliştirme, montaj, yetkilendirme ve bakım gibi görevlerin güvenilir ve deneyimli ortaklar tarafından desteklenmesi gerekir.

Endüstriyel Otomasyon ve IoT, Enerji Yönetimi ve Endüstriyel Analiz alanlarında sınıfının en iyisi olan çözümler sunmak için, yerel çözüm sağlayıcılarla etkili ortaklıklar yapılması son müşteri beklentileriyle mükemmel bir uyum garantisi sağlar. Çözüm Ortağı Ağımızı sürekli olarak genişletiyoruz. Katılmak ister misiniz?

Çözüm İş Ortağı uzmanımızla iletişime geçin

TEKNOLOJİ ORTAĞI

Müşteriyi ilgi odağımızın merkezinde tutarak teknoloji, mimari ve ürünlerin doğru kombinasyonları konusunda özenli olmaya devam ediyoruz.

Portföyümüzü, bugün çalışacak ve gelecekteki endüstri ihtiyaçlarına uyum gösterecek şekilde çeşitlendirebilecek yenilikçi Teknoloji Ortakları arıyoruz. Weidmüller, dijitalleşmeyi daha kolay hale getirmek için geniş bir Teknoloji Ortağı ağı kuruyor. Bunun bir parçası olmak ister misiniz?

Teknoloji Ortağı uzmanımızla iletişime geçin

EĞİTİM ORTAĞI

Weidmüller Akademisi diğer birçok eğitimin yanı sıra ortaklar, müşteriler, üniversiteler ve mühendislik okulları için Endüstriyel IoT hakkında çeşitli eğitim kursları sunuyor.

İster sadece tesislerinizi Endüstriyel IoT'ye taşımak isteyin, ister değerli verilere erişmeye ihtiyaç duyun, isterse yeni ve veriye dayalı hizmetler sunmak isteyin, Endüstriyel IoT'ye giden yolun karmaşık olması gerekmez.
Merak mı ettiniz? O zaman uygulamalı IIoT webinar'larımıza göz atın veya ürün ve çözümlerimizle ilgili spesifik eğitimlerimiz konusunda adresinden bilgi isteyin.

Bir endüstri lideri olarak sizi yarının teknolojilerinin tasarımına dahil olmaya ve bu heyecan verici ve zorlu dünya için birlikte geleceğin mühendislerini hazırlamaya davet ediyoruz. Bir araştırma kurumu ya da üniversitesiniz ve bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Lütfen bizimle iletişime geçin

Kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyünden yararlanın

  • Endüstriyel IoT çözümleri ile: ister değerli verilere erişim gereksin, ister yeni ve veriye dayalı hizmetler oluşturulacak olsun. Müşterilerimizin veriden değere kolay yoldan geçmesini sağlıyoruz.
  • Otomasyon ve yazılımile: işletmenize ivme kazandırabilirsiniz. Süreçlerinizin verimliliği ve kolaylığını arttırmak için bütüncül düşünüyoruz.
  • Elektronikler ile: çünkü elektronik cihazlar otomasyon teknolojisinin kalbidir. En iyi araştırma ve geliştirmeden gelen akıllı ürünler sunuyoruz.
  • Bağlantı ile: çünkü iyi planlanmış bağlantılar verimliliğinizi arttırır. Ürünlerimiz; planlama, montaj ve işletim sırasında katma değer sağlar.

Mükemmel bir tamamlayıcı

Danışmanlık ve Destek - Weidmüller IIoT ve Otomasyon İş Ortağı Ağı

* Zorunlu alan