Weidmüller - Endüstriyel Bağlantı Ortağınız.

Müşterilerimizle işbirliği içinde, Akıllı Endüstriyel Bağlantı ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti için ürün, çözüm ve hizmetlerimizle birlikte, dijital dönüşüme yön veriyoruz

Weidmüller - Endüstriyel Bağlantı Ortağınız.

1850 yılından beri bir aile şirketi

Deneyimli bir uzman olarak geliştirdiğimiz endüstriyel güç, sinyal ve veri ortamında ürün, çözüm ve hizmetlerimizle tüm dünyada müşterilerimize ve iş ortaklarımıza destek sunuyoruz. Sektörlerini ve pazarlarını yakından bilirken geleceğin teknolojik zorluklarını tanıyoruz. Bu sebeple, ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yenilikçi, sürdürülebilir ve faydalı çözümler geliştiriyoruz. Birlikte, Endüstriyel Bağlantı’nın standartlarını belirliyoruz.

Hem kendi üretimimizde hem de müşterilerimiz için ürün, çözüm ve hizmet geliştirme alanında kendimizi dijital dönüşümün öncüleri olarak görüyoruz. Dijital dönüşümlerinde müşterilerimize destek olurken güç, sinyal ve veri iletimleri yanı sıra yeni iş modellerinin kurulmasında iş ortakları oluyoruz.

Weidmüller Grubu Yönetim Kurulu

Biz kimiz

İster otomobil üretimi, ister elektrik üretimi, isterse su yönetimi olsun - günümüzün sektörleri için elektronik ve elektrik komponent ve bağlantıları temel ihtiyaçtır. Teknolojinin hızlı bir değişim gösterdiği bu küresel dünyada, yeni pazarların ortaya çıkışıyla da birlikte ihtiyaçlar giderek daha karmaşık hale gelmektedir. Yeni ve çeşitlenen zorlukların aşılması gerekirken çözüm için yüksek teknoloji ürünler tek başlarına yeterli olmamaktadır. İster güç, ister sinyal, isterse veri veyahut talep, çözüm olsun, teoride ve uygulamada, bağlantı kilit bir rol oynamaktadır. Endüstriyel Bağlantı bağlantılara ihtiyaç duyar. İşte bizim işimiz tam da bu.

Sayılarla Gerçekler

Weidmüller'in 1850'den beri Hizmet, Yetkinlik ve Güvenilirliğin adı olduğunu biliyor musunuz? Veya tüm dünyada 80 ülkede temsil edildiğimizi? Ürün ve çözümlerimiz yanı sıra değerlerimiz, köklerimiz ve kültürümüz hakkında bilgi sahibi olmanız bizim için önemlidir. Çünkü bu bağlantılar bizi Endüstriyel Bağlantı’da iş ortağınız yapmaktadır.

Yönetimimiz

Yönetim Kurulumuz yetkinlik, tecrübe ve güvenilirliği temsil eder ve Detmold'daki genel merkezden aile şirketinin başarısını yönetir.

Kurumsal Sorumluluk

Şirketimizi ve çevreyi gelecek nesillere başarılı ve sağlıklı bir halde bırakmak için sürdürülebilir bir şekilde çalışıyoruz. Entegre ve değer odaklı sürdürülebilirlik yönetimi şirketimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Weidmüller Akademisi

Bilgi ağı oluşturulmasıyla genişleyen ufuklar - Weidmüller Grubu, 2003 yılından bu yana eğitimle ilgili tüm faaliyetleri Weidmüller Akademisi'nde birleştiriyor.

İnsan Kaynakları

Weidmüller olarak bir şirketin performansının büyük ölçüde şirketteki insanlara bağlı olduğunun farkındayız

Merkezler

Bizim için, sloganımız "Let's connect" uzak mesafeleri birleştirmek anlamına geliyor. İnsanları ve know-how'u bir araya getirmek. Pazarları birleştirmek Fiziksel ve zihinsel olarak. Endüstriyel Bağlantı alanında bir pazar lideri olarak dünyanın tüm pazarlarında faaliyet gösteriyoruz.