Güvenilir. Güvenli. Tutarlı.

Endüstriyel altyapı için kesintisiz bağlantı çözümleri

Weidmüller, alan düzeyi ile kontrol panosu arasında güç, sinyal ve veri tedariği için bağlantı çözümleri sunar. Sunduğumuz hizmet konnektör üretimiyle sınırlı kalmayarak isteğe bağlı montaj hizmetleriyle tamamlanmaktadır. En karmaşık kablolama görevlerinde bile kolaylıkla uzmanlaşmanıza yardımcı olarak konnektörlerdenkablolama konseptlerine ve geleceğin sistemleri için akıllı çözümlere kadar komple bağlantı çözümlerinin uygulanmasında en iyi partneriniz oluyoruz.

Kapsamlı ürün çeşitleri

Kapsamlı ürün çeşitleri

Ürün portföyümüz, endüstriyel uygulamalar için gerekli her çeşit konnektöre sahiptir.

%100 güvenli bağlantı

%100 güvenli bağlantı

En yüksek talepler için geliştirildi, test edildi ve üretildi.

Tüm dünyada kullanım sertifikasyonu

Tüm dünyada kullanım sertifikasyonu

Konnektörler, küresel standartların yüksek gerekliliklerini %100 karşılar.

Ürün portföyü

RockStar® endüstriyel konnektörler

RockStar® endüstriyel konnektörler, hem kontrol panosunun içinde hem de dışarıda sahada, endüstriyel ortamlardaki güç, sinyal ve verilerin güvenli ve güvenilir şekilde aktarılmasını sağlar.

Highlight

IP67'de batarya kutup konnektörü

Weidmüller Batarya Konnektörü (WBC), ayrı ayrı birkaç bataryanın bir ESS'ye birkaç basit adımda bağlanmasını ve gerekirse bağlantıların aynı çabuklukla kesilmesini mümkün kılar. Daha fazla güvenlik ve kolay kullanım için kutuplar açıkça işaretlenmiştir: Pozitif kutup turuncu, negatif kutup ise siyahtır. WBC; 120 A, 200 A ve 350 A'ya kadar sürümlerde mevcuttur.

Hizmetler

72-saat numune hizmeti

Tasarım numunelerinizi hızla ve kolaylıkla sipariş edin: ücretsiz 72 saat numune hizmetinden yararlanın! Numunelerinizi 72 saat içinde adresinize gönderiyoruz.

Ürün konfigüratörü

Doğru ürünü hızlı ve doğru bir şekilde bulun veya konnektör çözümleri için ürün konfigüratörlerimizle ürünlerimizi özelleştirin.

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet, endüstriyel IOT için iletişim mimarisinin yeni nesli olacaktır. Sensörlere kadar Ethernet kavramı, sensörden buluta kesintisiz bir bağlantı vaat ediyor.

Mükemmel tamamlayıcılar

Referanslar

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi