Akreditasyonlu laboratuvar

Ürünleriniz için kalite, performans ve güvenlik akreditasyonlu laboratuvarımız tarafından sağlanır.

Akreditasyonlu laboratuvar

Laboratuvarımızın görevleri

Küresel kullanım için ürün testleri

Laboratuvarımızda, ürün geliştirme aşaması kadar erken bir safhada kullanmayı planladığınız malzeme ve sistemleri test ediyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış olup tüm dünyada kullanım için güvenilir bir şekilde test edilmektedirler. İlgili bölümlerin yetkilileriyle yakın bir işbirliği içinde çalışan laboratuvar projeniz için merkezi bir arayüz işlevine sahiptir. Yüzlerce ürün ve komponent, ilk prototipten seri üretime kadar teste tabi tutularak izlenmektedir.

Almanya merkezli laboratuvarımız DIN EN ISO IEC 17025 standardına uygun bir akreditasyona sahiptir. Akreditasyon, laboratuvarın tarafsızlık ve uzmanlığını onaylarken resmi kurumlar, lisans ofisleri ve diğer kurumlar tarafından tanınmayı destekler. Bu, siz ve pek çok uygulamanız için, güvenlik, olağanüstü performans ve yüksek düzeyde kalite anlamına gelmektedir.

Burada ürün geliştirme faaliyetlerimizi örnek olarak kullanarak bazı potansiyel hizmetleri size tanıtacağız.

Laboratuvar ve ürünlerimiz

Pek çok ürün için çok çeşitli testlerin yapılması zorunludur.

Projenin en başından itibaren, laboratuvarımız inovasyon aşamaları boyunca size yardım sunarken tasarım ve kalite özellikleri yanı sıra ürün yönetim ve satış stratejilerine eşit derecede önem vermektedir. Burada ürün geliştirme faaliyetlerimizi örnek olarak kullanarak bazı potansiyel hizmetleri size tanıtacağız.

Tüm Klippon® kutuları için belirli testler gerekmektedir. ATEX alanları için yerleşik komponentlerin sıcaklık artışı, yüzey direnci ve darbe dayanımı gibi özel kriterlerin karşılanması gerekmektedir.

Dar bir alanda PRV marshalling klemenslerimizin yaydığı sinyaller

PRV ürünlerimiz dar bir alanda olabildiğince çok sayıda sinyal iletimi için geliştirilmiştir. Kontaklar üzerinde titreşim kaynaklı etkiler titreşim testi sırasında test edilmiştir. Geometrik hassasiyet ölçümü, yer kazandıran PRV grubu için rekabet üstünlüğü sağlamıştır.

SAFESERIES güvenlik rölelerimizi teste tabi tutmak

SIL 3 röleler, korozif ortamlarda korozyon testine tabi tutulmaktadır. Zararlı gaz testinde, konsantrasyon G3 seviyesine uyarlanmış olup bu sayede normal korozyon testlerinin kriterlerinden daha yüksek çıkmıştır.

Endüstriyel fişli konnektörümüz RockStar üzerinde yapılan yük testi

Titreşim testi, sızdırmazlık testi ve termal darbe prosedürü, endüstriyel fişli konnektörümüz RockStar'ın karşılaştığı aşırı testlerden bazılarıdır. Laboratuvar, sonuçları değerlendirmek için bilgisayarlı tomografi kullanmaktadır.

Tehlikeli ortamlara yönelik Klippon kutularımız için aşırı ortam testi

Tüm Klippon® kutuları için belirli testler gerekmektedir. ATEX alanları için yerleşik komponentlerin sıcaklık artışı, yüzey direnci ve darbe dayanımı gibi özel kriterlerin karşılanması gerekmektedir.

Test hizmetlerimiz

Verimli ve güvenli ürünler için geniş bir test yelpazesi

Ekonomik uygulanabilirlik, güvenlik kriterleri ve geliştirme potansiyeli, laboratuvarımızda kullanılan yaklaşık 50 test yönteminin odak noktasını oluşturmaktadır. Basit mekanik testten açık havada kapsamlı projelere kadar, uzun vadeli testten IP69k koruma sınıfı testine kadar, sadece son teknoloji ve en iyi ekipman kullanılır.

Test olanakları:

Akreditasyonlu test yöntemlerimiz

Geçerli standartlara uygun onaylanmış kalite yönetimi

DIN EN ISO IEC 261
Bağımsız bir kuruluş (DAKKS) tarafından DIN EN ISO IEC 17025'e göre akreditasyon laboratuvar süreçlerimizin ürün ve prosedürleri standartlara uygun bir şekilde test etmek ve test raporları hazırlamak için uluslararası arenada tanınmış bir uzmanlık ve bağımsızlığa sahip olduğunu onaylar.

UL CTDP
Underwriter Laboratories® (UL) Müşteri Verileri Test Programı (CTDP) kapsamında, bilimsel güvenlik şirketi, Weidmüller bağımsız kuruluş tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Sertifikalarımız

Laboratuvarımız, faaliyetleri kapsamında uluslararası lisans ofisi olarak hizmet vermektedir. Geçerli yönetmelikler çerçevesinde doküman, işletme talimatları, etiketler ve sertifikaları en üst düzey hassasiyetle hazırlıyoruz.

Laboratuvar hizmetlerimizi inovasyon süreciniz için kullanın.

Sertifikaları İndir