Mühendislik verileri

Ürünlerimizi tasarımınıza hızlı bir şekilde entegre etmek için, EPLAN, Zuken E3.series, WSCAD ve diğerleri gibi pek çok mühendislik sistemleri için çok sayıda dijital ürün bilgilerini indirebilirsiniz.

Mühendislik verileri
Weidmüller ürün veri çeşitlerinin yüksek kalitesiyle, müşterilerimize yaşam döngüsü bilgileri de dahil olmak üzere ERP sisteminde daha iyi bir arama ve malzeme oluşturma süreci sunuyoruz.

Daniel Gaudencio Saraiva, Kıdemli Ortak Yöneticisi SPARETECH GmbH

Bilgileri indirerek kullanıcı, Weidmüller kullanım şartlarını kabul etmektedir.

Bilgileri indirerek kullanıcı, Weidmüller kullanım şartlarını kabul etmektedir.

Weidmüller, ürünlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bu sebeple, ürün bilgilerinde gösterilenlerden farklı özelliklere - geliştirme açısından - sahip ürünler teslim etme hakkını saklı tutuyoruz. Kullanıcıların ilgili özellikleri için daima bir onay talep etmeleri tavsiye edilir. Weidmüller hiçbir koşulda ürün bilgilerinin yanlış kullanılmasından sorumlu değildir. Hesaplama için cihaz seçimi ve değer varsayımlarına ilişkin sorumluluk sadece kullanıcıya aittir.

AmpereSoft

AmpereSoft

AmpereSoft

AmpereSoft GmbH, genç ancak mühendislik araçları ve master data süreçlerinde on yıllara dayanan deneyim ve özel bilgi birikimine sahip bir şirkettir. AmpereSoft, bağımsız, kanıtlanmış ve süreç odaklı yazılım araçlarının yanı sıra master data yönetimi için de süreçlerinizin optimizasyonuna dair tavsiyeler sunmaktadır.

ToolSystem'imiz, komple şalt dolabının hızlı konfigürasyonu, esnek teklif hesaplamaları, DIN EN 61439-1 standardına uygun sıcaklık hesaplamaları, uygulama odaklı detay mühendisliği yanı sıra ETIM, eCl@ss Advanced için kapsamlı malzeme data bakım fonksiyonlarıyla süreçlerinizi tüm yaşam döngüleri boyunca optimize etmektedir.

Aucotec

Aucotec

Aucotec

AUCOTEC, 30 yılı aşkın deneyimiyle makine, tesis ve mobil sistemlerin tüm hizmet ömrü için mühendislik yazılımları geliştirmektedir. AUCOTEC çözümleri, büyük tesisler için proses kontrolü ve elektrik mühendisliği için akış şemalarından otomotiv sektöründe modüler kablo tesisatı tasarımına kadar çeşitlilik göstermektedir.

AUCOTEC yazılımları tüm dünyada kullanılmaktadır. Hannover genel merkezine ek olarak, AUCOTEC Almanya'da altı tesis yanı sıra Çin, Güney Kore, Fransa, Birleşik Krallık, İtalya, Avusturya, Polonya, İsveç ve ABD'de iştiraklere sahiptir. Küresel partner ağı tüm dünyada yerel destek sunar.

Engineering Base için ürün bilgileri

Ürün bilgileri için içe aktarma arayüzü sayesinde, "EPLAN Electric P8" formatındaki verileri Engineering Base yazılımına aktarabilirsiniz.

ecscad

ecscad

ecscad

Mensch und Maschine Software SE (M+M), Almanya, Avusturya, İsveç, Fransa, İtalya, İngiltere, Polonya, Romanya, İspanya, ABD, Brezilya, Japonya ve Asya-Pasifik'te lokasyonlara sahip Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim (CAD/CAM), Ürün Bilgi Yönetimi (PDM) ve Bina Bilgi Yönetimi (BIM) yazılımlarının Avrupalı lider bir tedarikçisidir.

M+M'nin geniş ürün yelpazesi, kilit sektörler için farklı fiyat / performans alanlarında CAD/CAM/PDM/BIM çözümlerinden oluşmaktadır (örneğin: makine ve elektrik mühendisliği, mimarlık, altyapı). Şirket 1984 yılında faaliyetlerine başlamış olup genel merkezi Münih yakınlarındaki Wessling'tedir.

ECLASS

ECLASS

ECLASS

Mühendislik verileriyle birlikte ECLASS 9.1'e göre sınıflandırılmış BMEcat 2005.1 formatında ürün bilgileri.

Bu içerik ECLASS içerir. ECLASS standart kullanımı lisans gerektirir. Lütfen Yükleme Portalından kayıt yaptırın ve sipariş verin www.eclassdownload.com .

Burada indirebileceğiniz ürün bilgileri örnek verilerdir. İlave ürün bilgileri almak için bizimle iletişime geçiniz.

EPLAN

EPLAN

EPLAN

EPLAN Electric P8 ve EPLAN Pro Panel için mevcut ürün bilgilerini EPLAN veri portalından ve ana sayfada buradan indirebilirsiniz.

EPLAN CAE çözümleri geliştirmekte olup şirketlere mühendislik süreci optimizasyonu tavsiyeleri sunmaktadır. Müşteriler, standartlaştırılmış prosedürler, otomatikleştirilmiş sekanslar ve tutarlı iş akışları sayesinde ürün geliştirme sürecinin verimliliğini arttırmaktadır.

EPLAN, sistem uygulaması ve kurulumu için özel konseptlerin yanı sıra bu konseptlerin standartlaştırılmış mühendislik çözümlerine dayanan IT/PLM sistem ortamlarına da sorunsuz entegrasyonunu sağlıyor. Hizmet portföyümüz ayrıca özelleştirme, danışmanlık ve eğitimi kapsamaktadır. ERP, PDM ve PLM için özel ve standartlaştırılmış arayüzlerin geliştirilmesi ürün geliştirmede data tutarlılığını sağlamaktadır. Başarı faktörleri arasında tutarlı bir müşteri odağı, küresel destek ve yenilikçi geliştirme ve arayüz uzmanlığı yer almaktadır. EPLAN, 2014 rakamlarıyla tüm dünyada 11.500’den fazla çalışan ve 2.2 milyar Euro ciroya sahip Friedhelm Loh Grubunun bir şirketidir. Bu, EPLAN'ın yatırım sürekliliği ve güvenlikle eş anlamlı olduğu anlamına gelmektedir. 50'yi aşkın ülkede Yedi Alman EPLAN şube ve temsilcilikleri tüm dünyada 45.000'ni aşkın müşteri ve 120.000'den fazla kuruluma destek sunmaktadır. Şirketin sloganı "EPLAN - verimli mühendislik" müşterilerin uzun vadeli rekabet üstünlüklerini korumalarına yardımcı olan optimize edilmiş verimli süreçlerdeki uzmanlığının altını çizmektedir.

EPLAN Verilerini İste

İndirilenlerinizi seçin (0 Seçilmiş)

Lütfen en az bir adet indirebilir içerik seçiniz

İletişim bilgilerinizi girin

* Zorunlu alan

SISTEMA

SISTEMA

SISTEMA

SISTEMA (Makine kontrol sistemlerinin güvenliği) DIN EN ISO 13849-1 uygun bir şekilde güvenlik konularına ilişkin bir kolaylık sunmaktadır. Yazılım sihirbazı, Alman Sosyal Kaza Sigortası Mesleki Güvenlik ve Sağlık Enstitüsü (IFA) tarafından sağlanmakta olup güvenlikle ilgili makine kontrol ünitelerinin geliştirici veya denetçilerine, kontrol bileşenlerini bireysel tasarımlarında simüle etme ve güvenilirlik değerlerini otomatik olarak hesaplama imkanı sunmaktadır.

SISTEMA kütüphanesi, Weidmüller güvenlik komponentlerinin tüm güncel özelliklerini yazılım sihirbazına entegre etmekte olup buradan ulaşabilirsiniz.

WSCAD

WSCAD

WSCAD

WSCAD elektrik şeması ve kontrol tasarımı, akıcı güç şemaları, pano & kutu düzeni, borulama ve enstrümantasyon, bina otomasyonu ve elektrik tesisatları için son derece uygun fiyat ve olağanüstü bir değere sahip hızlı ve güvenilir mühendislik çözümleri sunmaktadır. Modüler ve ölçeklenebilir yazılım paketi, büyük işletmeler ve KOBİ'lerin ürün geliştirme süreçlerini hızlandırır ve mühendislik maliyetlerini büyük ölçüde düşürürken kaliteyi arttırmaktadır. Standartlaştırma, yeniden kullanım ve otomasyon mühendislik ve tasarım süresini büyük ölçüde kısaltırken daha yüksek bir kalite sağlıyor. Mühendislik ve modernizasyon kontrolü, iş akışı entegrasyonu, danışmanlık, eğitim veya kağıt belgelerin dijital ortama aktarılması ve üçüncü parti E-CAD formatları gibi WSCAD Küresel İş Hizmetleri ürün yelpazesini tamamlamaktadır.

En güncel ve test edilmiş ürün parçalarını şema tasarımlarına aktarma imkanına kavuşan elektrik tasarımcıları ve mühendisleri inanılmaz düzeylerde zaman tasarrufu sağlarken kaliteyi arttırmaktadır. Kullanıcılarımız, ürünlerimize ilişkin verileri indirerek fayda elde edebilmektedir. Dünyanın en büyük elektrik CAD parça ve sembol kütüphanesi niteliğindeki 125 üreticiden 1.2 milyonu aşkın datanın bulunduğu wscaduniverse.com WSCAD ve EPLAN kullanıcılarının hizmetindedir - hem de ücretsiz olarak.

ZUKEN

ZUKEN

ZUKEN

Son teknoloji yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunan Zuken, dünyanın lider şirketleri için elektrik ve elektronik tasarımı ve ilgili üretim süreçlerinin optimizasyon hizmetlerini sunmaktadır.

Kendini ispatlamış deneyim, teknoloji uzmanlığı ve çevikliğin benzersiz bir kombinasyonuna sahip şirket sınıfının en iyisi çözümler üretmektedir.

Zuken'in şeffaf çalışma felsefesi ve tüm iş alanlarında entegrasyona olan inancı uzun ömürlü ve başarılı ortaklıklar yaratmaktadır.

Zuken'in güçlü pazar konumu, 30 yılı aşkın deneyim ve sağlam mali temeller sayesinde sektördeki yerleşik konumuyla pekiştirilmektedir. Tokyo Borsa'sında 1.

Kategori şirketler arasında yer alan istikrarlı çok uluslu şirket uzun vadeli inovasyon ve büyüme ortağı olma arzusuna sadakatini daima korumaktadır. Zuken ortaklığı güvencesindeki bir yatırım, Zuken'in başarısının temeli olan çalışanları sayesinde ayrıca pekiştirilmektedir. Çok farklı disiplinler ve ileri teknolojilerde uzman geniş bir sektör spektrumundan gelen Zuken çalışanları şirketin benzersiz ihtiyaçlarını anlayarak ilişki kurabilmektedir.

OMNIMATE®

OMNIMATE®

OMNIMATE®

PCB tasarım yazılımı için komponent kütüphaneleri

PCB tasarım yazılımı için yeni kapsamlı OMNIMATE® komponent kütüphaneleri - Hızlı ve profesyonel PCB tasarımı için