Mühendislik verileri

Ürünlerimizi tasarımınıza hızlı bir şekilde entegre etmek üzere EPLAN, Zuken E3.series, WSCAD ve diğerleri gibi pek çok mühendislik sistemi için çok sayıda dijital ürün bilgisi bulunmaktadır.

Mühendislik verileri

AmpereSoft

AmpereSoft Hakkında

AmpereSoft GmbH, verimli ve güvenilir mühendisliğin yanı sıra ana veri yönetimi için optimize edilmiş prosesler açısından da kalitesi kanıtlanmış, üreticiden bağımsız ve proses odaklı yazılım araçları sunar. Bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılayan çözümlerden ve onlarca yılın endüstri deneyiminden elde edilmiş uzman bilgilerine dayalı danışmanlık hizmetlerinden yararlanın.

ToolSystem; komple şalt dolabının hızlı konfigürasyonu, esnek teklif hesaplamaları, DIN EN 61439-1 standardına uygun sıcaklık hesaplamaları, uygulama odaklı detay mühendisliği ve bunun yanı sıra, örneğin ETIM ve ECLASS Advanced için kapsamlı malzeme verileri bakım fonksiyonlarıyla proseslerinizi optimize etmektedir.

MatClass için Weidmüller ürün bilgileri

AmpereSoft web sitesini keşfedin ve aşağıdaki bağlantılardan ürün bilgilerini indirin.

AUCOTEC

AUCOTEC Hakkında

AUCOTEC, 35 yılı aşkın deneyimiyle makine, tesis ve mobil sistemlerin tüm hizmet ömrü için mühendislik yazılımları geliştirmektedir. AUCOTEC çözümleri, büyük tesislerde kontrol ve elektrik mühendisliği için akış şemalarından otomotiv sektöründe modüler kablolama sistemlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.

AUCOTEC yazılımları tüm dünyada kullanılmaktadır. Hannover yakınlarındaki Isernhagen'de bulunan merkezle birlikte Çin, Hindistan, Güney Kore, Hollanda, Fransa, İtalya, Avusturya, Polonya, İsveç, Norveç ve ABD'deki yan kuruluşların yanı sıra altı farklı Alman bölgesi de AUCOTEC grubuna aittir. Ayrıca, global bir ortak ağı tüm dünyada yerel destek sağlamaktadır.

Engineering Base için Weidmüller ürün bilgileri

Ürün bilgileri için içe aktarma arayüzü sayesinde EPLAN Electric P8 formatındaki verileri Engineering Base yazılımına aktarabilirsiniz.

AUCOTEC web sitesini aşağıdaki bağlantıdan inceleyin.

CADENAS

Über CADENAS

CADENAS, Stratejik Parça Yönetimi (PARTsolutions) ve Elektronik CAD Ürün Katalogları (eCATALOGsolutions) alanlarında önde gelen yazılım üreticilerinden biridir.

Özelleştirilmiş çözümlerle CADENAS, bileşen üreticileri ile ürünleri ve müşterileri arasındaki bağlantıdır.

Part Community'de Weidmüller ürün bilgileri

Cadenas web sitesini keşfedin ve aşağıdaki bağlantılardan ürün bilgilerini indirin. Örnek formatlar:

  • STEP
  • DXF
  • DWG

ECLASS

ECLASS Hakkında

Elektronik ve otomatik veri alışverişi için, sadece insanlar tarafından değil makineler tarafından da anlaşılan bir "ortak dil" kullanılması zorunludur.

ECLASS ile, bu amaç için küresel olarak tanınan ve standarda uyumlu bir standart bulunmaktadır. ECLASS, tüm endüstrilerdeki değer zinciri boyunca, ürünlerin ve hizmetlerin geliştirmeden dağıtıma ve elden çıkarmaya kadar tek tipte sınıflandırılmasına ve açık şekilde tanımlanmasına olanak sağlar. 45.000'den fazla ürün sınıfına ve 20.000'den fazla özelliğe sahip ECLASS, kendini uluslararası alanda var etmiştir. . ECLASS standardını kullanarak dahili şirket süreçleri optimize edilebilir ve iş ortaklarıyla iş birliği daha verimli hale getirilebilir.

Entwickelt wird ECLASS von dem gleichnamigen, im Jahre 2000 gegründeten ECLASS e.V. Als Non-Profit-Organisation wird der Verein von Mitgliedern aus Unternehmen, Verbänden und Institutionen der verschiedensten Branchen aus Industrie und Handel getragen. Ortak amaçları, ECLASS standardını mevcut ve gelecekteki pazar gereksinimleri doğrultusunda genişletmek ve uluslararası uygulamasını teşvik etmektir.

BMEcat formatında Weidmüller ürün bilgileri

ECLASS web sitesini aşağıdaki bağlantıdan inceleyin.

Ürün bilgileri almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

EPLAN

Über EPLAN

EPLAN, mühendisliğin tüm yönleri için elektrik mühendisliği, otomasyon ve mekatronik alanlarında yazılım ve hizmetler sunar. Şirket; makine, fabrika ve muhafaza yapımı için dünyanın önde gelen yazılım çözümlerinden birini geliştirmektedir. EPLAN aynı zamanda zorlu mühendislik süreçlerini basitleştirmek için ideal ortaktır. Standartlaştırılmış ve özelleştirilmiş ERP ve PLM/PDM arabirimleri, tüm değer zinciri boyunca tutarlı veriler sağlar. EPLAN ile çalışmak, tüm mühendislik disiplinleri arasında sınırsız iletişim anlamına gelir.

EPLAN Electric P8 ve EPLAN Pro Panel için Weidmüller ürün bilgileri

EPLAN web sitesini keşfedin ve aşağıdaki bağlantılardan veya Weidmüller çevrim içi kataloğundan ürün bilgilerini indirin.

etap

ETAP Hakkında (Daha önce IGE+XAO)

35 yılı aşkın bir süredir, IGE+XAO Grubu, üretim ve bakım yoluyla tanımdan tasarıma tüm elektrik mühendisliği sürecine özgü bir dizi Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) yazılımını tasarlayan, üreten, satan ve destekleyen bir yazılım yayımcısıdır. 50'yi aşkın ülkedeki yirmi IGE+XAO yan kuruluşu ve temsilcilikleri dünya çapında satılan 90.000'den fazla lisansla 40.000'i aşkın müşteriye destek sunmaktadır. 2023 yılında IGE+XAO, elektrik sistemleri için yazılım çözümlerinde dünya lideri olan ETAP'a katıldı.

SEE (Elektrik Mühendisliği için Yazılım) tüm elektrik tasarım ve üretim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, kullanımı kolay bir CAD yazılım paketidir. SEE artık tasarım ve mühendislikten işletim ve bakım işlemlerine kadar ETAP'ın elektrik sistemlerine yönelik pazar lideri yazılım çözümleri portföyünün bir parçasıdır

SEE yazılımı için Weidmüller ürün bilgileri

Aşağıdaki bağlantıdan IGE+XAO web sitesini keşfedin ve SEE Electrical satın alarak erişim sağladıktan sonra IGE+XAO veri portalı SEE Web Kataloğunda ürün bilgilerini indirin.

SDProget

SDProget Hakkında

SDProget, elektrik sektörü için CAD yazılımının tasarımı ve geliştirilmesinde önde gelen İtalyan şirketlerinden biridir.

SPAC Automazione, Endüstriyel Otomasyon ve Özel Makinelerde elektrik tasarımı için bir CAD/CAE çözümüdür. Bu profesyonel tasarım sistemi yüksek düzeyde otomatik ve esnektir. Özellikle endüstriyel otomasyon için elektrik sistemleri tasarımında kullanıcılara maksimum üretkenlik garantisi verir.

SPAC Automazione için Weidmüller ürün bilgileri

SDProget web sitesini aşağıdaki bağlantıdan inceleyin ve SPAC Automazione satın aldıktan sonra ürün bilgilerine erişim sağlayın.

SISTEMA

SISTEMA Hakkında

SISTEMA (Makinelerdeki Denetimlerin Güvenliği), DIN EN ISO 13849-1'e uygun olarak güvenliği değerlendirmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Yazılım sihirbazı, Alman Sosyal Kaza Sigortası Mesleki Güvenlik ve Sağlık Enstitüsü (IFA) tarafından sağlanmakta olup güvenlikle ilgili makine kontrollerinin geliştirici veya test edicilerine, kontrol parçalarını bireysel tasarımlarıyla simüle etme ve güvenilirlik değerlerini otomatik olarak hesaplama imkânı sunmaktadır.

SISTEMA için Weidmüller ürün bilgileri

SISTEMA kütüphanesi, Weidmüller güvenlik komponentlerinin tüm güncel özellik bilgilerini yazılım sihirbazına entegre eder.

Aşağıdaki linkleri kullanarak IFA web sitesini ve SISTEMA Yazılım Asistanını keşfedin ve ürün bilgilerini indirin.

WSCAD

WSCAD Hakkında

WSCAD elektrik şeması ve kontrol tasarımı, akıcı güç şemaları, pano & kutu düzeni, borulama ve enstrümantasyon, bina otomasyonu ve elektrik tesisatları için son derece uygun fiyat ve olağanüstü bir değere sahip hızlı ve güvenilir mühendislik çözümleri sunmaktadır. Modüler ve ölçeklenebilir yazılım paketi, büyük işletmeler ve KOBİ'lerin ürün geliştirme süreçlerini hızlandırır ve mühendislik maliyetlerini büyük ölçüde düşürürken kaliteyi arttırmaktadır. Standartlaştırma, yeniden kullanım ve otomasyon mühendislik ve tasarım süresini büyük ölçüde kısaltırken daha yüksek bir kalite sağlıyor. Mühendislik ve modernizasyon kontrolü, iş akışı entegrasyonu, danışmanlık, eğitim veya kağıt belgelerin dijital ortama aktarılması ve üçüncü parti E-CAD formatları gibi WSCAD Küresel İş Hizmetleri ürün yelpazesini tamamlamaktadır.

En güncel ve test edilmiş ürün parçalarını şema tasarımlarına aktarma imkanına kavuşan elektrik tasarımcıları ve mühendisleri inanılmaz düzeylerde zaman tasarrufu sağlarken kaliteyi arttırmaktadır. Kullanıcılarımız, ürünlerimize ilişkin verileri indirerek fayda elde edebilmektedir. Dünyanın en büyük elektrik CAD parça ve sembol kütüphanesi niteliğindeki 125 üreticiden 1.2 milyonu aşkın datanın bulunduğu wscaduniverse.com WSCAD ve EPLAN kullanıcılarının hizmetindedir - hem de ücretsiz olarak.

WSCAD için Weidmüller ürün bilgileri

WSCAD web sitesini inceleyin ve aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla farklı ECAD biçimlerindeki ürün bilgilerini indirin.

Zuken

ZUKEN Hakkında

Son teknoloji yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunan Zuken, dünyanın lider şirketleri için elektrik ve elektronik tasarımı ve ilgili üretim süreçlerinin optimizasyon hizmetlerini sunmaktadır.

Kendini ispatlamış deneyim, teknoloji uzmanlığı ve çevikliğin benzersiz bir kombinasyonuna sahip şirket sınıfının en iyisi çözümler üretmektedir.

Zuken'in şeffaf çalışma felsefesi ve tüm iş alanlarında entegrasyona olan inancı uzun ömürlü ve başarılı ortaklıklar yaratmaktadır.

Zuken'in güçlü pazar konumu, 30 yılı aşkın deneyim ve sağlam mali temeller sayesinde sektördeki yerleşik konumuyla pekiştirilmektedir. Tokyo Borsa'sında 1.

Kategori şirketler arasında yer alan istikrarlı çok uluslu şirket uzun vadeli inovasyon ve büyüme ortağı olma arzusuna sadakatini daima korumaktadır. Zuken ortaklığı güvencesindeki bir yatırım, Zuken'in başarısının temeli olan çalışanları sayesinde ayrıca pekiştirilmektedir. Çok farklı disiplinler ve ileri teknolojilerde uzman geniş bir sektör spektrumundan gelen Zuken çalışanları şirketin benzersiz ihtiyaçlarını anlayarak ilişki kurabilmektedir.

E3.series için Weidmüller ürün bilgileri

Zuken web sitesini keşfedin ve aşağıdaki linklerden ürün bilgilerini indirin.

Bilgileri indirerek kullanıcı, Weidmüller kullanım şartlarını kabul etmektedir.

Weidmüller, ürünlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bu sebeple, ürün bilgilerinde gösterilenlerden farklı özelliklere - geliştirme açısından - sahip ürünler teslim etme hakkını saklı tutuyoruz. Kullanıcıların ilgili özellikleri için daima bir onay talep etmeleri tavsiye edilir. Weidmüller hiçbir koşulda ürün bilgilerinin yanlış kullanılmasından sorumlu değildir. Hesaplama için cihaz seçimi ve değer varsayımlarına ilişkin sorumluluk sadece kullanıcıya aittir.