Dijital Mühendislik

Weidmüller; yazılım araçları, arabirimler ve verilerle günlük tasarım proseslerinizde sizi destekler

Dijital Mühendislik

Hızlı, verimli ve dijital

Elektrik tasarımında, planlamadan üretime kadar tüm proses adımlarında ideal şekilde eşlik edilmek istersiniz!
Weidmüller; yazılım araçları, arabirimler ve veriler açısından mümkün olan en iyi desteği sunar.

Mühendislik sisteminizdeki Weidmüller ürün verilerini kullanarak yüksek performanslı arabirimler aracılığıyla bu verileri doğrudan Weidmüller'in yazılım dünyasına aktarın.

Bu işlem manuel veri aktarımı ihtiyacını ortadan kaldırır. Hatalardan kaçınıp hızlı ve verimli şekilde çalışabilirsiniz.

Yazılım araçları

Bireysel seçenekler ve maksimum kullanım rahatlığıyla optimize edilmiş prosesler

Terminal bloğu ve gövde konfigürasyonu (WMC), bileşen işaretleme (M-Print® PRO) ve kablo hazırlamaya (WPC-Tool) yönelik Weidmüller yazılım çözümleriyle, elektrik tasarım ve pano yapımında tüm proje aşamaları için mükemmel şekilde hazır olursunuz.

Prosesler dijital hale gelir, zaman kazanılır ve hata kaynakları ortadan kaldırılır.

Weidmüller Configurator

Terminal bloğu ve gövde konfigürasyonu için yazılımınız

Dijital mühendislik hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Weidmüller ürün yelpazesindeki bileşenlerle konfigürasyonunuzu oluşturun ve Hızlı Teslimat Hizmeti ile bunları hazırlanmış şekilde talep edin.

WPC aracı

Kablo hazırlama için yazılımınız

Yüksek kalite ve maksimum esneklik bir arada!

Tek parça akış konseptinde ihtiyaç duyduğunuz tüm kabloları verimli şekilde üretmek için kablo işleme verilerini Kablo İşlem Merkezi'ne aktarın.

M-Print® PRO

Panonuzu kusursuz şekilde işaretleme prosesine yönelik yazılımınız

Planlamadan işletime kadar tutarlı!

Çeşitli işaretleyiciler, ekleme işaretleri, etiketler veya giydirilmiş etiketler için endüstri standartlarına uygun metinler oluşturun.

Highlight

Danışma randevusu ayarlayın!

Yazılım araçlarıyla ilgili dijital danışmanlık almak ister misiniz?

Uzmanlarımızdan hemen randevu alın!

Arayüzler

Veri tutarlılığı sayesinde proses güvenilirliği

Dijital mühendislik, olası hata kaynaklarını ortadan kaldırmak ve tümüyle ve açıkça işaretlenmiş panonun planlanmasından devreye alınmasına kadar verimliliğinizi artırmak için tam veri sürekliliği sağlar.

Hangi dijital arabirimlerin kullanılabildiğini ve bunları nasıl entegre edebileceğinizi buradan öğrenin.

Mühendislik verileri

Weidmüller mühendislik verileriyle dijital planlama

Weidmüller çok çeşitli mühendislik sistemleri için dijital ürün verileri sağlamaktadır. Bu da basit, güvenli ve hızlı bir mühendislik süreci sunmaktadır. Bu nedenle veriler her zaman en son sistem sağlayıcı standardına uygundur.

Ürün veri talebi

Ürün verilerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz mi var ya da mühendislik sisteminizle entegrasyon için daha fazla ürün verisine mi ihtiyacınız var?

O zaman bize e-posta ile ulaşın: engineering.data@weidmueller.com

Mühendislik sisteminiz için Weidmüller ürün verileri

Zuken

ZUKEN Bileşen Bulutu'ndan veri indirme

ZUKEN Bileşen Bulutu'ndan E3.serisi için Weidmüller ürün verilerini indirin ve ilginizi çekiyorsa Zuken web sitesini ziyaret edin.

EPLAN

EPLAN Veri Portalı'ndan veri indirme

Veri Portalı'ndan Electric P8 ve Pro Panel için Weidmüller ürün verilerini indirin ve ilginizi çekiyorsa EPLAN web sitesini ziyaret edin.

WSCAD

WSCAD Universe'ten veri indirme

SUITE X ve ELECTRIX için çeşitli eCAD formatlarında Weidmüller ürün verilerini indirin ve ilginizi çekiyorsa WSCAD web sitesini ziyaret edin.

etap

SEE Web Kataloğu'ndan veri indirme

SEE Electrical'ı satın aldıktan sonra SEE Web Kataloğu aracılığıyla etap için Weidmüller ürün verilerini indirin ve ilginizi çekiyorsa etap web sitesini ziyaret edin.

SD Proget

SPAC Veri Web'inden veri indirme

SPAC Automazione'yi satın aldıktan sonra Weidmüller ürün verilerini Data Web'den indirin ve SDProget web sitesini ziyaret edin.

Aucotec

Mühendislik Tabanı için veri indirme

Weidmüller ürün verilerini Mühendislik Tabanı’na "EPLAN Electric P8" formatındaki içe aktarma arabirimi üzerinden okuyun ve ilginizi çekiyorsa AUCOTEC web sitesini ziyaret edin.

CADENAS

Çeşitli CAD formatlarında veri indirme

Weidmüller ürün verilerini STEP, DXF veya DWG dosyası olarak ya da diğer CAD formatlarında indirin ve ilginizi çekiyorsa CADENAS web sitesini ziyaret edin.

SISTEMA

Güvenlik bileşenlerinin özellik verilerini indirin

SISTEMA yazılım sihirbazına entegre etmek için Weidmüller güvenlik bileşenlerinizin özelliklerini indirin ve isterseniz IFA web sitesini ziyaret edin.

ECLASS Advanced

Ana veri tabanı

ECLASS, ürünlerin ve hizmetlerin sınıflandırılması ve açıklanması için ana verilere yönelik, endüstri ve şirketten bağımsız, hiyerarşik bir standarttır.

ECLASS BASIC satın alma, satış veya kontrol alanlarında sık sık kullanılsa da ECLASS ADVANCED çoğunlukla makine mühendisliğinde ve CAX alanlarında kullanılmaktadır.

Dijital mühendisliğe mükemmel ilaveler

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık ve destek

Yazılım araçlarımız, arabirimlerimiz ve verilerimiz hakkında sorularınız mı var? Sadece iletişim formunu doldurmanız yeterli. Çalışanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

* Zorunlu alan