Cihaz Üreticileri için Bağlanabilirlik

PCB bağlantıları için kontak çözümleri

Cihaz Üreticileri için Bağlanabilirlik

PCB bağlantınız için en uygun kontak çözümleri

PCB konnektörler ve PCB klemensler elektronik cihaz ve devre üretiminde çok önemli bileşenlerdir. Endüstriyel otomasyon süresince, PCB bağlantısının giderek daha kompakt ve dirençli hale gelmesi gerekmiştir. Burada önemli olan bir diğer nokta da, çok çeşitli işlevlere sahip güvenilir ve güvenli bir bağlantıdır. Bunun için, yeni nesil AKILLI cihazların üretim verimliliğini arttıracak şekilde ileri teknoloji otomasyon çözümleriyle entegre edilmesi gerekmektedir.

Yeni nesil cihazlar için, cihaz üreticileri ve sistem entegratörleri açısından ideal güç, sinyal ve veri aktarımı sağlayan yenilikçi bağlantı çözümleri sunuyoruz. PCB konnektörlerimiz ve PCB klemenslerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve mevcut sistemlerle sorunsuz entegrasyona olanak tanımak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimizin yanı sıra, özel bağlantı çözümleri geliştirmenize yardımcı olmak üzere tasarım destek ve OEM çözümleri gibi kapsamlı destek hizmetleri de sunuyoruz. Cihaz üretiminiz için güvenilir bir ortak olarak, ideal bir bağlantının güvenini yaşayabilirsiniz.

Akıllı çözümlerden

Akıllı çözümlerden

Geniş ürün portföyümüz, ürün parçaları, müşteriye özel parçalar, ısmarlama çözümler ile birlikte geliştirmeyi hızlandıran ve piyasaya sunma süresini kısaltan yazılım ve hizmetlerden oluşmaktadır. Akıllı Bağlantı Yetkinlik Merkezi elektrik bağlantıları alanında inovasyonlar yapmak için geliştirildi.

Yeni teknolojiler

Yeni teknolojiler

İnovasyon işimizin odak noktası olup yeni nesil bağlantı standartlarını belirlemek üzere geliştirdiğimiz dinamik yeni teknolojilerle ispat edilmektedir. Pazar deneyimimiz ve kendini ispat etmiş başarılı çalışmalarımız ürün portföyümüzü sürekli olarak geliştirdiğimizi göstermektedir.

Bağlantı ortağınız

Bağlantı ortağınız

Küresel ekibimiz, endüstriyel kontroller, hareket kontrolleri, telekom, robotik ve güç elektroniği dahil çok çeşitli pazarlarda deneyime sahiptir. En iyi komponentleri belirlemek ve ideal çözümü geliştirmek için mühendislik uzmanlarınız küresel uzman ekibimizle çalışsın.

Cihaz üreticileri için öne çıkan ürün özellikleri

Cihazlarınız için akıllıca bağlantılar arıyor musunuz? Cihaz üretimi yeni nesil yapı taşlarının bağlantı sorunlarını çözmektedir - bağlantılı akıllı dünya. Bu, fabrika otomasyonu, bina altyapısı, güvenlik, telekom, yenilenebilir enerji, elektrik otomobil altyapısı ve akıllı kentler için çözümleri kapsamaktadır. Bu dikey pazarların liderleriyle kurduğumuz ortaklıklar, endüstri lideri çözümler geliştirmemizi sağlarken sorun çözümüne esnek yaklaşımımız sayesinde tasarım sorunlarınızı rekor sayılacak kısa sürelerde çözmek için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Highlight

PCB konnektörler ve PCB klemensler

OMNIMATE® Güç, Sinyal, Veriler için geniş özel ürün portföyümüz sinyal işleme ve güç elektroniğine odaklanan endüstriyel uygulamalara yönelik ürünlerden oluşmaktadır.

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet, endüstriyel IOT için iletişim mimarisinin yeni nesli olacaktır. Sensörlere kadar Ethernet kavramı, sensörden buluta kesintisiz bir bağlantı vaat ediyor.

Konnektörler

Sinyal, güç veya data, konnektörlerinizin her türlü ihtiyacını karşılayın. Üstün kalite ve kısa teslimat süreleriyle, özel kablolama ve konnektör mimariniz için her türlü konnektör çeşidini sunuyoruz.

Elektronik Muhafazalar

Elektronik muhafazalarımız, her tasarımda ve her uygulama alanında elektronik uygulamalar için geleceğe hazır bir platform sunmaktadır. Uygulama ve gerekllikleri, gövde konsepti ile karşılanmaktadır.

Cihaz üreticileri için öne çıkan hizmet özellikleri

Tasarım süreçlerinizi benzersiz şekilde verimli kılmak mı istiyorsunuz? Verimli planlama ve tasarım süreçleri ürün geliştirmede önemli bir zaman tasarrufu sağlar. PCB bileşenlerine ilaveten, çok çeşitli destek araçları ve hizmetleri sunuyoruz. Teknik şartnamelerden geliştirmeye, tasarımdan onay süreci ve seri üretime kadar, OMNIMATE® Hizmetler proje harcamalarınızın yanı sıra pazara sürüm sürelerinizi büyük ölçüde azaltmaktadır. Bilgi edinirken deneyimimize güvenin ve kullanıcı dostu online araçlarımız sayesinde cihazlarınıza en uygun bileşenlere hızla ve kolaylıkla ulaşın.

Hizmet Araçları

 • OMNIMATE® 4.0 web yapılandırıcısı:
   Bireysel cihaz bağlantınızı oluşturun
 • KonnektörKılavuzu:
   İhtiyaçlarınız için doğru ürünü bulun
 • Ücretsiz 72 saat numune hizmeti:
   Tasarım örneğinizi hızlı ve kolay şekilde sipariş edin
 • Dijital veri:
   EDA sistemleri için bileşen kitaplıklarımızı keşfedin

Teknik Bilgi

 • Bülten:
   Cihaz bağlantısındaki yenilikleri keşfedin
 • Açıklık ve kaçak mesafeleri:
   Doğru boyutlandırma için ayrıntılı bir genel bakış edinin
 • İletken bağlantısı teknolojileri:
   Farklı bağlantı teknolojilerimizi keşfedin
 • Kaynak koleksiyonu:
   Uzmanlığımıza dair bir özet edinin

Robotlara Hazır!

Robotlara Hazır!

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

SNAP IN bağlantı teknolojisi, kablolama süreçlerinizi tamamen yeni bir aşamaya taşıyacaktır. SNAP IN ile montaj ve bakım işleri parmağınızı şıklatmak kadar kolaylaşacaktır.

Bağlantı teoride olduğu kadar pratikte de kolay: Soyulan iletken, doğrudan açık bağlantı noktalarına yerleştirildikten sonra bir klik sesiyle yerine oturur.

Cihaz üreticileri güncel haberler

Teknolojide bir lider olarak, PCB konnektörlerimiz ve PCB klemenslerimizle PCB bağlantı teknolojisinde devrim yapmayı başardık. Bileşenlerimiz endüstriyel uygulamalarda oldukça popülerdir ve uygulama odaklı tasarım ve verimli üretim için optimize edilmiştir. Burada odak noktamız, sinyal işleme ve güç elektroniğidir. Sunduğumuz olağanüstü hizmetler ve dijital verilerle müşterilerimizin süreçlerini basitleştiriyoruz.