Cihaz üreticileri

Geleceğin otomasyon dünyasının yapı taşları için ideal bağlantı çözümleri

Cihaz üreticileri

Yarının otomasyonlu dünyası için en iyi bağlantıyı sağlamak

Yarının otomasyonlu dünyası için en iyi bağlantıyı sağlamak

Yarının otomasyonlu dünyası için en iyi bağlantıyı sağlamak: Buna paralel olarak, genel mobilite artış gösterirken kaynaklar giderek kıt hale gelmektedir. Ulaşım ağları giderek karmaşıklaşırken güvenlik ve kesintisiz çalışmaya duyulan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Sonuç olarak endüstriyel otomasyonda sonraki aşamaya geçiş süreci hız kazanmaktadır. Komponentleri akıllı ağ teknolojileri kullanma yöntemiyle birbirine bağlayarak karmaşık sistem proseslerini güvenli bir şekilde kontrol eden cihaz üreticileri ve sistem entegratörleri, geleceğin ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir katkıda bulunurken yeni büyüme potansiyellerini açığa çıkarmaktadır.

Cihaz üretimi için güvenilir bir ortağı olarak müşterilerimiz:

Akıllı çözümlerden

Akıllı çözümlerden

Geniş ürün portföyümüz, ürün parçaları, müşteriye özel parçalar, ısmarlama çözümler ile birlikte geliştirmeyi hızlandıran ve piyasaya sunma süresini kısaltan yazılım ve hizmetlerden oluşmaktadır. Akıllı Bağlantı Yetkinlik Merkezi elektrik bağlantıları alanında inovasyonlar yapmak için geliştirildi.

Yeni teknolojiler

Yeni teknolojiler

İnovasyon işimizin odak noktası olup yeni nesil bağlantı standartlarını belirlemek üzere geliştirdiğimiz dinamik yeni teknolojilerle ispat edilmektedir. Pazar deneyimimiz ve kendini ispat etmiş başarılı çalışmalarımız ürün portföyümüzü sürekli olarak geliştirdiğimizi göstermektedir.

Bağlantı ortağınız

Bağlantı ortağınız

Küresel ekibimiz, endüstriyel kontroller, hareket kontrolleri, telekom, robotik ve güç elektroniği dahil çok çeşitli pazarlarda deneyime sahiptir. En iyi komponentleri belirlemek ve en iyi çözümü geliştirmek için mühendislik ekipleriniz ile küresel uzman ekibimiz arasında işbirliği kurun.

Endüstri 4.0, üretim otomasyon sistemleri ve akıllı fabrikaların evrimine yön vermektedir. Bunun için, yeni nesil AKILLI cihazların üretim verimliliğini arttıracak şekilde ileri teknoloji otomasyon çözümleriyle entegre edilmesi gerekmektedir. Cihaz Üreticilerine yönelik çözümlerimiz, hedeflerinize ideal sonuçlarla hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak endüstri lideri bağlantı çözümleri ve kapsamlı destek hizmetleri sunmaktadır. Lets Connect…

Peter Walker, Küresel Endüstri Yönetimi, Cihaz Üretimi

Cihaz üreticileri için öne çıkan ürün özellikleri

Cihazlarınız için akıllı bağlantılar

Cihazlarınız için akıllı bağlantılar

Cihazlarınız için akıllı bağlantılar

Cihaz üretimi yeni nesil yapı taşlarının bağlantı sorunlarını çözmektedir - bağlantılı akıllı dünya. Bu, fabrika otomasyonu, bina altyapısı, güvenlik, telekom, yenilenebilir enerji, elektrik otomobil altyapısı ve akıllı kentler için çözümleri kapsamaktadır. Bu dikey pazarların liderleriyle kurduğumuz ortaklıklar, endüstri lideri çözümler geliştirmemizi sağlarken sorun çözümüne esnek yaklaşımımız sayesinde tasarım sorunlarınızı rekor sayılacak kısa sürelerde çözmek için en iyi çözümleri sunuyoruz.

  • Güç, sinyal ve data için ideal çözümlere sahip geniş bir ürün portföyü
  • Yüksek güvenilirlik ve özellik zengini bağlantı-güvenlik çözümleri
  • Yeni nesil cihazlar için yenilikçi bağlantı çözümleri
  • Sınıfının en iyisi tasarım desteği ve OEM kabiliyetleri

OMNIMATE® Hizmetler

OMNIMATE® Hizmetler

OMNIMATE® Hizmetler

Benzersiz bir verimlilikle tasarlanmış cihaz geliştirmeleri

Verimli planlama ve tasarım süreçleri ürün geliştirmede önemli bir zaman tasarrufu sağlar. PCB bileşenlerine ilaveten, çok çeşitli destek araçları ve hizmetleri sunuyoruz. Teknik şartnamelerden geliştirmeye, tasarımdan onay süreci ve seri üretime kadar, OMNIMATE® Hizmetler proje harcamalarınızın yanı sıra pazara sürüm sürelerinizi büyük ölçüde azaltmaktadır. Bilgi edinirken deneyimimize güvenin ve kullanıcı dostu online araçlarımız sayesinde cihazlarınıza en uygun komponentlere ve 72 saat numune hizmetlerine hızla ve kolaylıkla ulaşın.

  • EDA sistemleri için komponent kütüphaneleri
  • Genişletilmiş bilgi formları ve çizimler
  • Uygulama Kılavuzunda (AppGuide) hızlı ve anlaşılır ürün seçimi

Cihaz üreticileri için daha fazla ürün ve çözümler

Uygulama Kılavuzumuzu keşfedin - uygulamalar için ürün tavsiyeleri

Uygulama Kılavuzumuzu keşfedin - uygulamalar için ürün tavsiyeleri

Uygulama Kılavuzumuzu keşfedin - uygulamalar için ürün tavsiyeleri

Uygulamalar üzerine çalışırken, fikirlerinizi başarıyla uygulamak için yöntemler keşfetmelisiniz. Uygulama Kılavuzumuzdan cihaz uygulamanızı seçtiğinizde cihazınızın tüm fonksiyonlarına uygun ürünlerimizi tavsiye edeceğiz.

Cihaz üreticileri güncel haberler

Cihaz üretimi hakkında en güncel whitepaper'larımızı keşfedin

Sorularınız var mı?

Fikirlerinizi tartışalım

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan