Müşterilerimiz için mükemmel hizmet

Bunu sağlamak için, bayilik ağımız müşterilerin ihtiyaç duydukları her an yanlarındadır: Kapsamlı bir Weidmüller ürün portföyü, birinci sınıf danışmanlık ve tam olarak ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bireysel çözümler sunar. Müşterilerin karşılaştığı zorluklar ne olursa olsun, dağıtım ortaklarımız onları desteklemeyi dört gözle bekliyor. Sadece tedarikçiden müşteriye değil. Aynı zamanda kişiden kişiye de destek veriyoruz.

Birlikte daha güçlü

Mükemmellik taahhüdünü, dağıtım ortaklarımız Weidmüller dağıtım uzmanlarının küresel ekibinden almaktadır. Sürekli gelişen bir pazarın zorluklarına yönelik doğru çözümleri bulmak için dağıtım meslektaşlarıyla yakın bir şekilde çalışırlar. Uzun vadeli ve karlı ortaklıklar oluşturmak için sektördeki gelişmeler, Endüstriyel IoT yenilikleri, üstün kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler hakkında içgörüler sağlar. Avantajları bir araya getirmenin zamanı gelmedi mi?

70 yılı aşkın endüstri tecrübesine güven

Güvenilir ortak

Güvenilir ortak

Uygulamalı yaklaşım ve mükemmel hizmet taahhüdü ile uzun vadeli ortaklıklar kurmaya çalışıyoruz.

Geniş ürün grubu

Geniş ürün grubu

Yılda 30.000'den fazla satılabilir ürün ve 40 yenilikçi pazar lansmanı ile en çeşitli endüstri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

En yüksek kaliteden

En yüksek kaliteden

Şirket olarak portföyümüzün geliştirilmesinde en yüksek düzeyde kaliteye büyük bir önem veriyoruz.

Küresel ağ

Küresel ağ

Küresel ağımız ve yerel erişimimiz sayesinde, çeşitli müşteri yelpazesinin gereksinimlerine ve iş durumlarına ideal şekilde uyum sağlıyoruz.

%100 planlama güvenilirliği

%100 planlama güvenilirliği

1.500'den fazla üründen oluşan Orange Selection portföyümüz, saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde bir sonraki iş günü gönderimi ile her zaman erişilebilirdir.

Araştırma & geliştirme

Araştırma & geliştirme

Bir inovasyon lideri olarak, dünya çapında geleceğin sektör ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiren yaklaşık 400 çalışanımız var.

Giderek daha çok yönlü ve bireyselleştirilmiş bir pazarda, analog veya dijital olsun, ne kadar temel veya karmaşık olursa olsun, tüm müşteri ihtiyaçlarına hizmet etmek için güçlü ve yetkin bir ağ hayati önem taşımaktadır. Weidmüller’in dağıtım taahhüdünün eşsiz olmasının nedeni işte tam olarak budur. Dünya çapında distribütörlerle uzun vadeli ortaklıklar kurmaya kararlıyız.

Roger Kroon, Küresel Dağıtım Yönetimi Başkan Yardımcısı

Weidmüller Distribution PRO

Kattığınız değeri gösterin

Satış başarısına, uzmanlığınızı mümkün olan en iyi şekilde sunarak ulaşırsınız. Yeni Distribution PRO programı, Weidmüller satış ortaklarını diğerlerinden ayırıyor ve nihai müşteriler için daha çekici hale getiriyor.

Tüm Endüstriyel Bağlantı dünyası - tek bir çatı altında toplandı. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, ortaklarımız ve hizmetlerimiz

Weidmüller, Endüstriyel Bağlantı dünyasını size nasıl yaklaştırıyor?

 • Bağlantı ile: Çünkü iyi planlanmış bağlantılar verimliliğinizi arttırır. Ürünlerimiz; planlama, montaj ve işletimde katma değer sağlar.
 • Elektronikler ile: Çünkü elektronik cihazlar otomasyon teknolojisinin kalbidir. Kalpten gelen akıllı ürünler sunuyoruz.
 • Otomasyon ve yazılım ile: İşletme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Süreçlerinizin verimliliği ve kolaylığını arttırmak için bütüncül düşünüyoruz.
 • İşyeri çözümlerimizle: Optimize edilmiş iş süreçleri için pratik avantajlar sağlıyoruz. Yüksek talepler için profesyonel el aletleri, baskı çözümleri, etiketler ve aksesuarlar.

İşte buradayız. Tam yanı başınızda: Küresel dağıtım ağımız

Bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman buradayız

Weidmüller hakkında derinlemesine bir anlayışa ve mükemmel teknik desteğe sahip dünya çapında uzun vadeli dağıtım ortakları ağıyız. Ve aşağıdaki hizmet yelpazesini sunmak için buradayız:

 • Geniş Weidmüller ürün portföyü
 • Kapsamlı ürün know-how'ı
 • En yeni ürün inovasyonları
 • Mükemmel danışmanlık
 • En yüksek hizmet kalitesi
 • Hızlı ve güvenilir teslimat


Projeleri onları nereye götürürse götürsün, müşterilerimiz Weidmüller'den ve dünya çapındaki dağıtım ortaklarımızdan aynı yüksek düzeyde bağlılığı bekleyebilirler. Yüksek kaliteli ürünler, inovasyon liderliği ve hizmet mükemmelliği sağlama konusundaki karşılıklı hedeflerimiz, ortaklarımızı ve bizi müşterilerimiz için her gün daha iyisini yapmaya sevk ediyor.

Laurent Dussouchet, Global Dağıtım Hesabı Yönetimi Başkanı

Güvenebileceğiniz bir teklif: Distribütörler için hizmetlerimiz ve desteğimiz

Avantajları bir araya getirmek

Avantajları bir araya getirmek

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Dağıtım için işe yarayanları bir araya getirmek.

Uzun vadeli ortaklıklar - gerçek bir katma değer

Dağıtım ortaklarımızın, pazarlarımızın ve endüstrilerimizin sürekli değişen gereksinimlerini karşılamak için buradayız. Sözümüz söz! Sonuçta Weidmüller, bu zorlukların üstesinden gelmenize ve müşterilerinize en uygun teklifleri sunabilmenize yardımcı olacak güvenilir ortağınızdır. Faydalanabileceğiniz avantajlar:

 • Sektör ve pazardaki gelişmeler hakkında yoğun bilgi paylaşımı
 • Özel dağıtım uzmanları
 • Kapsamlı ve sürekli güncellenen veriler (yenilikler, ürün listeleri, BMEcat katalogları, ETIM ve eClass desteği vb.)
 • İnternetten satış noktalarına kadar geniş kapsamlı pazarlama desteği
 • Kapsamlı eğitimler

Mükemmel bir tamamlayıcı

Bize ulaşın