İŞİ DOĞRU YAPIN

İŞİ DOĞRU YAPIN

Zamanı, başarı faktörünüze dönüştürün

Basit planlama süreçleri, kısa hazırlık süreleri, verimli kablolama ve hızlı devreye alma: 5.000'den fazla PUSH-IN bağlantı çözümü ile süreçlerinize hız katabilir ve projelerinize ciddi boyutta katma değer sağlayabilirsiniz.

Hedefinize daha hızlı ulaşım: PUSH IN bağlantı çözümleri

Hedefinize daha hızlı ulaşım: PUSH IN bağlantı çözümleri

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Üretim süreçlerinizin verimliliği esas olarak gerekli kablolama miktarına bağlıdır PUSH IN teknolojili bileşenler ile bağlantı sürenizi %50'ye kadar azaltın. Herhangi bir alete gerek duymadan, güvenli ve hava geçirmez bir bağlantı elde etmek için, iletkeni sadece bağlantı terminaline yerleştirin.

İster planlayıcı veya geliştirici, isterse pano üreticisi veya tasarım mühendisi olun: Weidmüller'in milyonlarca kez kullanımla kanıtlanmış PUSH IN teknolojisi sizi en süratli şekilde işle ilgili mükemmel sonuçlara götürür.

Öncü bağlantı teknolojisi ile - işinizi en doğru şekilde yapın

Zamandan kazanın

Zamandan kazanın

Geleneksel yay baskılı bağlantılarla karşılaştırıldığında, PUSH IN teknolojisi ile bağlantı süresi %50'ye kadar azaltılır. Artık diğer önemli işlere zaman kalacak.

Maliyeti azaltın

Maliyeti azaltın

Planlamadan kuruluma ve bakıma: PUSH IN teknolojisi, bağlantı teknolojisi alanındaki birçok işi basitleştirir, daha hızlı, daha güvenli ve dolayısıyla daha ekonomik hale getirir.

Geleceğe Hazır olun

Geleceğe Hazır olun

PUSH IN bağlantı çözümleri uzun yıllar boyunca güvenilir bağlantı sağlar. Ayrıca otomatik kablolama makineleri ile kullanımı da kolaydır.

Öncü olmak yenilikçiliği teşvik etmek demektir

170 yıldır performans, yetkinlik ve güvenilirlikle tanınıyoruz. Bağlantı teknolojisi alanındaki birçok başarı bu gelenekten gelmektedir. Tüm çabamız müşteri odaklılıkdır. Sektörle olan yakın işbirliğimiz, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler geliştirmemize yardımcı oluyor. Bunu yaparken, bağlantı teknolojisindeki uzmanlığımızı her zamankinden daha yenilikçi şekillerde uygulayabililirken onu sürekli genişletebiliyoruz.

PUSH IN ile %50'ye varan zaman tasarrufu

Vidalı ve yaylı bağlantılara kıyasla PUSH IN bağlantı teknolojisi, kablolama esnasında %50'ye varan zaman tasarrufu sağlar. İletkeni bağlamak için, bağlantı noktasının artık bir tornavidayla açılmasına ve doğru torkla tekrar kapatılmasına gerek kalmaz. Yenilikçi SNAP IN teknolojisi ise daha hızlıdır. Piyasayı ele geçiren, Weidmüller'in bağlantı teknolojisindeki bir başka öncü başarısı.

Hızlı kablolama. Üstelik güvenli.

Hızlı kablolama. Üstelik güvenli.

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

PUSH IN teknolojisi ile, hazırlanan iletken basitçe kelepçe noktasına yerleştirilir ve güvenilir, titreşime dayanıklı ve gaz geçirmez bir bağlantı kurulur. Entegre pusher, iletkenin bir tornavidayla kolayca serbest bırakılmasına izin verir.

5.000'den fazla PUSH IN bağlantı çözümü

5.000'den fazla ürün çözümümüzle kablolarınızı geleceğe hazırlarsınız. Verimliliği artırır ve en iyi çalışma sonuçlarını sağlarsınız - yalnızca kurulum sırasında değil.

  • Tüm yaygın E-CAD araçları için yüksek veri kullanılabilirliği ve sürekli ilişki yönetimi, uygun proje planlaması ve dokümantasyon sağlar
  • Standartlaştırılmış aksesuarlar ve montaj hizmetleri envanteri azaltır ve hazırlık sırasında zamandan tasarruf sağlar
  • Tek tip ürün tasarımı, kablolamadan önce ve sonra optimum bir genel bakış ve kolay yönlendirme sağlar
  • 0,14 mm² ila 95 mm² arası kesite sahip tüm iletkenler için hızlı, aletsiz bağlantı garanti edilir.
  • İtici ve test başlığıyla kesin olarak atanabilen bağlama noktası, yanlış kablolamayı önler ve test sürelerini azaltır

PUSH IN ve İŞİ DOĞRU YAPIN

PUSH IN Bülteni

Ücretsiz white paper'ınızı talep edin!

İndirilenlerinizi seçin (0 Seçilmiş)

Lütfen en az bir adet indirebilir içerik seçiniz

İletişim bilgilerinizi girin

* Zorunlu alan