Devre şemasından kontrol panosuna elektronik muhafaza

Minyatürleşme ve işlevsellik açısından sürekli artan gereksinimlerden dolayı elektronik cihazlar daha küçük, daha ekonomik ve aynı zamanda daha güçlü hale gelmektedir. Bu da elektronik muhafazalarla ilgili biçim, kullanıcı dostu olma durumu ve işlev konusundaki talepleri artırmaktadır. Bu muhafazalar, geliştirilen elektronik ürünlere mümkün olan en iyi şekilde uyum sağlayabilmeli ve aynı zamanda çeşitli endüstri ve ortamların gereksinimlerini karşılayabilmelidir. Bizim portföyümüzdeki çeşitli ürünler cihazlarınızın geliştirilmesi için tutarlı, dinamik ve dijitalleştirilmiş bir süreç sağlar. Weidmüller elektronik muhafazalar, ürün yaşam döngüsü boyunca cihazlarınıza eşlik edecek verimli ve geleceğe hazır bir temeldir.

Bir bakışta elektronik muhafaza avantajlarınız

Köklü deneyim

Köklü deneyim

Sinyal,data işleme ve güç elektroniğine odaklanan endüstriyel uygulamalar için elektronik muhafazalarda kanıtlanmış deneyim.

Tasarım süreçleriniz için hizmetler

Tasarım süreçleriniz için hizmetler

Özel çözümünüzün spesifikasyon aşamasından seri üretimine kadar – cihaz tasarım süreciniz için doğru hizmetleri sunuyoruz.

Modüler

Modüler

3 farklı muhafaza şeklimiz ve gelişmiş modüler sistemimiz elektronik cihazlarınız için özel muhafazalar sunar.

OMNIMATE® Muhafazalar ürün portföyü - Elektronik muhafazaları

Elektronik muhafazalarından daha fazlası

Tüm maliyetleri takipte kalın ve rekabet gücünüzü koruyun. Tüm ürün yaşam döngüsü boyunca eksiksiz hizmetimizden yararlanın. Uygun elektronik muhafazaların seçiminden başlayıp tasarım sürecinden pazar aşamasında müşteriye özel elektronik muhafazaların ürün özelleştirmesine kadar. İster düşük maliyetli küçük paketlerimizden birinde, ister yenilikçi CH20M modüler paketimizde olsun, elektronik ürünleriniz bizim önceliğimizdir. Çevrim içi kataloğumuzdaki geniş ürün yelpazesinden birini seçin ya da Weidmüller Configurator ile tam olarak istediğiniz elektronik muhafazayı yapılandırın.

Modüler Gövdeler

Elektronik ekipmanlarınız benzersizdir. Modüler muhafazamız CH20M (Modüler Muhafaza IP20), elektronik tertibatınızın gerekliliklerine özel tasarlanmış gibi uyum sağlar.

 • Modüler tasarım
 • Kısa montaj süreleri
 • Büyük yazılı devre kartı alanı
 • Elektronik aletlerinize uygun tasarım

Küçük Muhafaza

Kapalı yapıya sahip küçük muhafazalar, röle bağlantı elemanları ve opto modüller gibi minyatür uygulamalarda kullanılırken klemens şeklindeki kompakt yapılarıyla öne çıkmaktadır.

 • Kolay montaj
 • Basit küçük çözümler için uygundur
 • Çapraz bağlanabilir

Profil muhafaza

Herhangi bir düzende yan yana yerleştirilmiş standart genişliklerle milimetrik hassasiyetle üretilmiş kitle stoğun kombinasyonu esneklik ve ekonomiklik arasında mükemmel bir denge yaratır.

 • Değişken uzunluk
 • Standart bağlantı teknolojisi kullanılabilir
 • Büyük PCB alanı
Highlight

Raspberry Pi gövde

Her Raspberry Pi 4 bilgisayarının ambalaja ihtiyacı vardır! Bazıları buna çerçeve ya da gövde diyor – biz buna modüler, akıllı ve basit bir kutu diyoruz!
Weidmüller'in u-maker box'ı, bir şeyleri kendi başına yapmayı sevenler, bu durumda da kendi akıllı ev aygıtlarını kurup programlamayı veya küçük uygulamaları otomatize etmeyi sevenler için mükemmel Raspberry Pi gövdesidir.

 • Basit kullanım
 • Mükemmel esneklik
 • Endüstriyel kullanıma hazır
 • 3D baskı şablonları

Elektronik muhafazalar için OMNIMATE® hizmetleri

OMNIMATE® hizmetlerimizle, sizin ve işletmenizin mümkün olan en yüksek verimlilik düzeylerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Projenizin tüm aşamalarında ürün maliyetlerinizi azaltabilir ve desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Elektronik muhafazalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da bilgiye ihtiyacınız olan herhangi bir nokta için uzmanlarımızla iletişim kurmaktan çekinmeyin. Destek merkezimizin hizmetlerinden yararlanmanız yeterlidir. İhtiyaçlarınız için ideal çözümü belirlemenize yardımcı olacağız.

Hizmet araçları

Weidmüller Configurator

Weidmüller Configurator, ekipmanınızı veya kontrol panonuzu yapılandırmak için tek bir tıklamayla indirebileceğiniz bir yazılım uygulamasıdır. Anahtar modlu güç kaynaklarınızı kolayca birleştirebilir ve özelleştirilmiş ürününüzü doğrudan uygulamadan sipariş edebilirsiniz.

72 saat ücretsiz numune hizmeti

Ücretsiz 72 saatlik OMNIMATE® numune hizmetimiz ile, tasarım numunelerinizi ürün kataloğumuzdan hızlı ve kolay şekilde sipariş etme olanağına sahip olursunuz. Yalnızca 72 saat içinde, numune PCB konnektörlerinizi ve PCB terminallerinizi tercih ettiğiniz konuma teslim ederiz.

Kaçak ve emniyet mesafeleri

PCB terminal ve PCB konnektörlerle ilgili gereklilikleri karşılayabilmek için kaçak ve emniyet mesafelerinin nasıl doğru şekilde ölçüldüğünü ve hangi standartlara uyulması gerektiğini öğrenin.

Kablo bağlantı teknolojileri

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanına bağlı olarak size ihtiyacınız olan bağlantı sistemini sunacağız. Kablo bağlantı sistemleri yelpazemiz ile ilgili tüm detaylı bilgileri edinin ve bunların müşteriye sağladığı faydalar konusunda kendinizi ikna edin.

Kaynak koleksiyonu

Uygulama videolarımızı izleyin, sık sorulan sorular bölümümüzde yanıtlar bulun ya da lehimleme yöntemleri, normlar ve standartlar, montaj seçenekleri, akım taşıma kapasitesi grafikleri ve daha fazla detaylı bilgi edinin.

Dijital veriler

EDA sistemleri için OMNIMATE® PCB klemens ve konnektörlerden oluşan kapsamlı komponent kütüphaneleri sunuyoruz. Ayrıca CAD ve 3D verilerini kullanarak tasarımınızın oluşturulması, değiştirilmesi, analiz edilmesi veya optimizasyonu için sizi destekleyebiliriz. Weidmüller, mühendislik verileri de dahil olmak üzere BMEcat formatında tam ürün verileri sağlar

Elektronik muhafazaları konusunda indirilebilir dosyalar

Size tam ürün bilgisini ve uzman bilgilerini sunacağız. Ayrı ayrı ürünlerimiz için portföye genel bakış kısmında sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız. Alternatif olarak, ihtiyaç duyduğunuz özel elektronik muhafazalarını belirlemek için ürün kataloğumuzu indirin.

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi