İnsanları neyin harekete geçirdiğini anlayın!

Elektrikli araçlar enerji geçişinde önemli bir rol oynamaktadır. Fakat bunların ne hızla yerleşik hale geleceği önemli ölçüde şarj altyapısına bağlı olacaktır. Elektrikli arabamı evde, işte veya yolda hızlı ve kolay şekilde şarj edebilir miyim? Elektrik faturasını kolaylıkla ödeyebilecek miyim? Bir şarj istasyonunun kurulumu ne kadar pahalı? Bunlar, hem potansiyel elektrikli araç kullanıcıları hem de şarj istasyonu planlayıcıları ve operatörleri için önemli olan sorulardan bazılarıdır. Şarj istasyonlarımız bu sorulara yanıt sunmaktadır.

Şimdi kaydolun! TechSessions: Weidmüller ile güneş enerjisi şarjı

Şubat 2024'te elektrik uzmanlarına yönelik webinar serimize katılın!

Değişiklik için şarj: Sürdürülebilir bir gelecek için PV fazlası şarj

AC SMART VALUE ve AC SMART ADVANCED şarj kutularımızla, PV fazlası şarj kolaylıkla uygulanabilir. İster duvar kutusu ile çevirici arasındaki doğrudan iletişim olsun, ister enerji sayacı yardımıyla: sizin için doğru çözüme sahibiz. Uygulamamız sayesinde, istediğiniz zaman hangi tür gücü şarj etmek istediğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ve hepsinden de iyisi, yeni KfW finansmanı 442 ile Almanya'daki müşteriler bir PV sistemi ve sabit elektrik depolamasıyla birlikte duvar kutusu için bir destek alabilir.

Kısaca e-mobilitemizin öne çıkan özellikleri

Kısaca e-mobilitemizin öne çıkan özellikleri

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Michaela Amedick (Ürün Yönetimi Başkanı) ve Christian Deppern (İş Geliştirme Yöneticisi), Hannover Messe 2023'te e-mobiliteye yönelik ürünlerimizin öne çıkan özellikleri hakkında genel bilgiler verdi.

Hemen izleyin.

Öne çıkan ürün özellikleri

AC şarj kabloları

Ergonomik tutamaç tasarımıyla mod 3 şarj kabloları en yüksek kalitede şarj rahatlığı sunar. Her açıdan sağlam ve dayanıklı: Gövdesi toz ve su geçirmez, şok ve darbeye dayanıklı, aynı zamanda soğuğa ve ısıya karşı dirençli. Farklı uzunluklarda, düz ve helezon şekilde, araba tarafında tip 2 fişle ve şarj istasyonunda bağlantı için açık kablo ucuyla (soyulmuş ve sıkılmış) mevcuttur.

Düz şarj kablosu

  • 11 kW veya 22 kW'a kadar şarj kapasitesi
  • Kablo uzunluğu: 5 m, 7,5 m veya 10 m
  • Koruma derecesi: IP55 (koruyucu kapak ile birlikte, takıldığında)

Spiral şarj kablosu

  • 11 kW veya 22 kW'a kadar şarj kapasitesi
  • Kablo uzunluğu: 5 m
  • Koruma derecesi: IP55 (koruyucu kapak ile birlikte, takıldığında)

Açık uçlu şarj kablosu

  • 11 kW veya 22 kW'a kadar şarj kapasitesi
  • Kablo uzunluğu: 5,5 m, 7,5 m (yalnızca düz kablo: 10 m)
  • Kablo tipi: Düz veya sarmal
  • Koruma derecesi: IP55 (koruyucu kapak ile birlikte, takıldığında)

Distribütörünüzü buradan bulun

Şehir veya posta kodu aramasını kullanarak en yakın toptancıyı kolayca bulun.

Doğrudan iletişim sorumlunuz

Dr.-Ing. Oliver Köster

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan

Hizmet ve İndirilebilir içerikler

e-mobilite için hizmet

Weidmüller EV şarj istasyonları için kapsamlı destek teklifimizden yararlanın. Weidmüller AC SMART, AC EV ya da AC İŞ YERİ e-şarj istasyonlarını kullanırken desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, gerekli tüm bilgileri eğitici videolar, indirilebilir dosyalar, talimatlar veya sohbet ile yardım olarak burada bulabilirsiniz.

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi