Seni harekete geçiren şeyin yüklenmesi.

"DEĞİŞİKLİK İÇİN ŞARJ" Weidmüller tarafından yapılan e-mobilitenin sloganı. Uzmanlarımız zamanımızı tam anlamıyla harekete geçiren sorularla ilgileniyor: E-mobilite'ye kolay giriş nasıl bir şey? Toplum olarak gelecekte nasıl "yeşil" ve "iklim dostu" şarj yapabiliriz? Mevcut enerjiyi mümkün olan en iyi şekilde nasıl kullanabiliriz? Sahiplere, kiracılara, müşterilere ve çalışanlara yeterli şarj noktalarını nasıl sağlarız?

Bütün sorulara tek bir cevabımız yok. Fakat öncü bir anlayışa ve elektrik mühendisliğinde 170 yılı aşkın deneyime sahip bir aile şirketi olarak bu cevapları birlikte bulma konusundaki ortağınız biziz.

e-mobilite için çözümlerimiz

Yenilenebilir enerji ŞARJI

Yenilenebilir enerji ŞARJI

Fazla enerjiyi PV sisteminden doğrudan EV'ye şarj edin: AC SMART ile PV fazlası şarjın kolayca uygulanması.

ŞARJ uzmanlığı

ŞARJ uzmanlığı

Öncü bir anlayış ve 170 yılı aşkın elektrik mühendisliği deneyimiyle, uzun ömürlü şarj çözümleri için ortağınız biziz.

Akünüzü ŞARJ EDİN

Akünüzü ŞARJ EDİN

AC SMART Uygulaması ile elektrikli arabanızı ihtiyaçlarınıza göre ve kesintisiz olarak şarj edebilirsiniz. Şarj etme sürenizi en iyi şekilde değerlendirin: çözümlerimizle, sorunsuz bir şarj sürecinin rahatlığını yaşayabilir, kendi akünüzü şarj edebilir ve yola hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.

Ağınızı ŞARJ EDİN

Ağınızı ŞARJ EDİN

Birden fazla şarj noktası için yük yönetiminin yanı sıra basit kurulum ve arka uç, çevirici ve iki yönlü sayaçların entegrasyonu; hizmet alanımızda planlayıcılar ve kurulumcular için tüm belgeler hazır.

Haberler ve Önemli Noktalar

Yeni şarj altyapısı: Stenkamp Logistics, SMARTcharge'a güveniyor

Elektro Niehoff GmbH, PV fazlası şarj için AC SMART şarj kutuları ve SMARTcharge yük yönetimini kurmaktadır.

Olağanüstü sürdürülebilirlik: Weidmüller EcoVadis'ten altın derece aldı

EcoVadis Sıralaması

Weidmüller, sürdürülebilirliğe olan bağlılığı nedeniyle EcoVadis Altın Madalyası ile onurlandırıldı. Mevcut derecelendirme Weidmüller'i, EcoVadis'in elektronik bileşen ve baskılı devre kartı üretimi sektöründe derecelendirdiği şirketlerden ilk %3 arasına yerleştirmektedir.

Değişiklik için şarj: Sürdürülebilir bir gelecek için PV fazlası şarj

AC SMART VALUE ve AC SMART ADVANCED şarj kutularımızla, PV fazlası şarj kolaylıkla uygulanabilir. İster duvar kutusu ile çevirici arasındaki doğrudan iletişim olsun, ister iki yönlü sayaç yardımıyla: sizin için doğru çözüme sahibiz. Uygulamamız sayesinde, istediğiniz zaman hangi tür gücü şarj etmek istediğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kısaca e-mobilitemizin öne çıkan özellikleri

Kısaca e-mobilitemizin öne çıkan özellikleri

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Michaela Amedick (Ürün Yönetimi Başkanı) ve Christian Deppern (İş Geliştirme Yöneticisi), Hannover Messe 2023'te e-mobiliteye yönelik ürünlerimizin öne çıkan özellikleri hakkında genel bilgiler verdi.

Hemen izleyin.

e-mobilite için hizmet

SSS: Şarj altyapısıyla ilgili sık sorulan sorular

e-mobilite hizmet alanımızdaki şarj altyapısı ve şarj kutuları ile ilgili bu ve sık sorulan diğer soruları yanıtlıyoruz.

Kapsamlı destek teklifimizin avantajlarından yararlanın. Weidmüller e-şarj istasyonlarını kullanırken desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, gerekli tüm bilgileri eğitici videolar, indirilebilir dosyalar, talimatlar veya sohbet ile yardım olarak burada bulabilirsiniz.

İndirilebilir içerikler

Şarj altyapısı ve e-mobilite çözümlerimizle ilgili tüm bilgiler buradan indirilebilir. Firmware güncellemeleri ve konfigürasyon talimatları gibi daha fazla teknik bilgiyi hizmet alanımızda ve çevrim içi kataloğumuzda bulabilirsiniz.

Distribütörünüzü bulun

Şarj altyapısına yönelik ürünlerimiz uzman dağıtıcılar yoluyla satılmaktadır. Size en yakın satıcıyı şehir veya posta kodu aramasını kullanarak buradan kolayca bulabilirsiniz.

DEĞİŞİME hazır mısınız? O zaman bize ulaşın!

Enerji geçişini birlikte başarmak ve elektromobilitenin genişlemesini ileri taşımak. İster doğru duvar kutusunu arıyor olun, ister birkaç şarj noktası için yük yönetimini uygulamak veya aracınızı kendi PV gücünüzle şarj etmek isteyin. Talebiniz için sabırsızlanıyoruz!

Dr.-Ing. Oliver Köster

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi