Her ihtiyaç için endüstriyel yazılı işaret sistemleri

Weidmüller yazılı işaret sistemleri, örneğin klemensler, iletkenler, kablolar ve cihazlar için işaretleme ve etiket üretmenin hızlı ve verimli bir yoludur. PrintJet CONNECT endüstriyel mürekkep püskürtmeli yazıcı ve MultiMark termal transfer yazıcılarımız hızlı çalışırken mükemmel bir baskı kalitesi sunar. Bu yazıcılar dayanıklı ve sağlam olup özellikle yoğun endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. M-Print® PRO basım ve sipariş yazılımı elektrikli işletim cihazlarının etiketlenmesini özellikle elverişli hale getirir. Etiketler ve yazılı işaretler en yüksek aşınma ve yıpranma düzeyine maruz kaldıklarında bile okunabilir durumda kalır ve bu da onları üretim, makine yapımı ve otomasyon teknolojisinde kullanım için mükemmel hale getirir. Weidmüller endüstriyel yazıcılar verimli ve hatasız işaretlemenin anahtarıdır.

Sistemli işaretlemenin parçası olarak endüstriyel yazıcılar

Size endüstriyel yazılı işaret sistemleri için kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz. Yazıcı, yazılım ve işaretleyiciler koordineli bir ünite oluşturmaktadır. Endüstriyel yazıcı odak noktasıdır ve yüksek kaliteli, dayanıklı işaretlemeler üretir. Özelleştirilmiş M-Print® PRO basım ve sipariş yazılımı, özel işaretlemeleri hızla ve kolayca oluşturmanıza olanak sağlar. Weidmüller işaretleyicileri, yazılı işaret sistemleri ve yazılımlarla mükemmel şekilde uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yazılım

Yazılım

Sezgisel kullanım ve ihtiyaçlarınıza özel. PRO yazılımı, verilerin içe aktarımı, düzenlenmesi ve yönetilmesini kolaylaştırır. Endüstriyel yazıcınızın performans kapasitesinden tam olarak yararlanın ve bunları iş süreçlerinize sorunsuz şekilde entegre edin. Etkili ve hassas işaretleme!

Markalama

Markalama

Tüm kontrol panosu uygulamaları için yaratıcı çözümler. Weidmüller'in geniş ürün yelpazesi, ısıyla daralanmakaronlardan metal işaretleyicilere kadar hemen her türlü gereksinimi karşılar. Yüksek kaliteli işaretleyiciler zorlu endüstriyel koşullara bile dayanabilen net ve dayanıklı bir işaretleme sağlar.

Yazıcı

Yazıcı

Mürekkep veya termal transfer - her ihtiyaç için endüstriyel baskı sistemleri. Geleceğe odaklı tasarım, elektrikli cihazlardaki işletim cihazı işaretlemelerinin hassas, dayanıklı ve okunması kolay olmasını sağlar. Bu tasarım, her türden işletim cihazı için hatasız bir işaretleme sunar.

Endüstriyel yazıcı yelpazemiz

Weidmüller endüstride yenilik ve kalite anlamına gelir. Farklı gereksinimler için kapsamlı endüstriyel yazıcı portföyümüzle en yüksek standartları karşılıyoruz. Keskin basım sonuçları, geliştirilmiş üretim süreçleri, dayanıklı işaretleme, büyük ölçüde zaman tasarrufu... Yazılı işaret sistemlerimiz tüm bunları ve daha fazlasını mümkün kılmaktadır.

PrintJet CONNECT

En yüksek standartlar için verimli mürekkep püskürtmeli yazıcı PrintJet serimizin yenilikçi bir gelişimi olarak, PrintJet CONNECT yüksek basım hızı gereksinimlerini karşılar ve yüksek kaliteli basım sonuçları sağlar. Endüstriyel yazıcı özellikle endüstrideki ve panel yapımındaki ihtiyaçlara göre uyarlanmıştır.

Termal transfer yazıcı

Termal transfer teknolojisiyle donatılmış kompakt ve sağlam, çok yönlü endüstriyel yazıcı, süreci optimize etmek için birden fazla iş adımını birleştirmesiyle çeşitli çevre birimi cihazları için akıllı ve modüler çözümdür. Zaman alıcı ayarlamalar yerine esneklik ve verimlilik sunar.

THM MultiMark LPC

Yeni THM MultiMark Etiket İşleme Merkezi (LPC) sayesinde, etiketleri tornavida veya cımbızla uygulama zahmetini yaşamaya gerek kalmaz. Bileşenin doğru hizalanmasını sağlamak için, etiket ana hattını ürün yüzeyine bozulmadan yansıtmak amacıyla bir lazer kullanılır. Ardından yazdırma ve uygulama işlemi bir ayak anahtarı ile başlatılır. Sadece birkaç saniye içinde bileşen tam olarak etiketlenir.

SmarkLaser MERKEZİ

Zorlu ortamlarda kabloların verimli ve kalıcı şekilde etiketlenmesi SmarkLaser CENTER ile, zorlu endüstriyel ortamlarda metal pazarların verimli ve dayanıklı şekilde işaretlenmesi çok kolaydır. Endüstriyel lazer yazıcı hızla yüksek miktarlarda yüksek kaliteli kablo işaretleri üretir.

Klippon® Automated RailLaser

Hazırlanmış montaj raylarının basit ve etkili şekilde işaretlenmesi Klippon® Automated RailLaser, Weidmüller Yapılandırıcısı (WMC) ile birlikte tamamen otomatik olarak hızlı ve hassas basım sonuçları sağlar. Terminal etiketleme yazıcısı bunu yaparak herhangi bir kalite kaybı olmadan %90'a varan oranda zaman tasarrufu yaratır.

Mükemmel bir tamamlayıcı

Danışmanlık ve destek

Weidmüller olarak verimli üretimin pürüzsüz bir üretim sürecinin sonucu olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, size yazılı işaret sistemlerimiz ve endüstriyel yazıcılarımız için sunduğumuz servisler çerçevesinde kapsamlı bir destek sunuyoruz. Spesifik gereksinimleriniz için doğru araçları seçme aşamasından mevcut süreçlerde ve takip eden bakımlarda bunların uygulanmasına kadar yanınızdayız. Beraberce, üretiminizin verimini ve kalitesini artırıyoruz.

Danışmanlık & Destek

Sayitcan Gürsoy

Teknik Destek Sorumlusu