easyConnect, sizi dijital hizmetler ve Endüstriyel IoT dünyasına ulaştıran bilettir.

null

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Tasarlar, kurar ve çalıştırırsınız - easyConnect işlemlerinize ve ürünlerinize değer katar. Bulut platformumuzun teklifleri, bireysel kullanım durumunuza kolayca uyarlanabilir.

Endüstriyel Hizmet Platformu easyConnect için Alman İnovasyon Ödülü

Entegre, modüler ve ölçeklenebilir teklifiyle Endüstriyel Servis Platformumuz easyConnect, 2023 Özel Alman İnovasyon Ödülüne layık görülmüştür. easyConnect ile, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bireysel destek sayesinde kendiniz ve müşterileriniz için istediğiniz zaman istediğiniz yerde yeniliğin tam potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.

Ürün yaşam döngüsü boyunca dijital hizmetlere giden kolay yol

Giderek büyüyen dijital hizmet yelpazemizden kendi çözümünüzü seçin – donanımınızı yapılandırın, yazılım dağıtımlarınızı yönetin, makinelerinize uzaktan erişin, verilerinizi izleyin ve çok daha fazlasını yapın.


Tüm başlangıçlar zordur ama easyConnect’le öyle değil

easyConnect'i kullanmaya başlamak ve ilk adımlarınızı atmak için...

1. easyConnect'e kaydolun

2. Tercih edilen lisansları seçin

3. Endüstriyel Hizmet Platformunuzun tadını çıkarın!


Kolay bir başlangıç için ücretsiz ve deneme lisansları mevcuttur!

Avrupa Birliği, İsviçre veya İngiltere dışındaki bir ülkeden easyConnect kullanmak istiyorsanız lütfen yerel satış ofisinizle iletişime geçin.

Mükemmel ilave