Danışmanlık ve mühendislik

Otomasyon teknolojisi ve Bağlantı Danışmanlığı hizmetlerimizden sadece bazılarıdır. Weidmüller Configurator ile süreci fikirden ürüne kadar destekliyoruz.

Danışmanlık ve mühendislik

Otomasyon ve bağlantı uzmanlığı - dünya çapında mühendis ağı: yakınınızdaki deneyimli mühendislerimiz her gün karşılaştığınız sorular için sizinle birlikte çalışarak çözüm sunabilir. Profesyonel danışmanlardan kapsamlı danışmanlık ve mühendislik desteğinden faydalanabilirsiniz.

easyConnect - Endüstriyel Hizmet Platformunuz

Tasarlar, kurar ve çalıştırırsınız - easyConnect işlemlerinize ve ürünlerinize değer katar. Bulut platformumuzun tümleşik, modüler ve ölçeklenebilir teklifleri, bireysel kullanım durumunuza kolayca uyarlanabilir.

Danışmanlık ve mühendislik

Göreviniz maliyetleri azaltmak ve verimliliği arttırmaktır. Bunun için akıllı, özel çözümlere ihtiyacınız var. İster modifiye isterse montaj raylı isterse de komple küçük dolaplar - uygulama merkezlerimiz yüksek kaliteli size özel mühendislik ve üretim hizmeti sunmaktadır.

Bağlantı Danışmanlığı

Amacımız rekabet edebilirliğinizi optimize etmek. Ürün yelpazemize ek olarak, makine üretimin tüm aşamaları için geliştirdiğimiz hizmetlerle sizi destekliyoruz. Bu işbirliğin sonucu, %30'a varan montaj zamanı tasarrufu, kontrol dolabında %20'ye varan yer tasarrufu ve önemli düzeylerde arıza azaltımı.

Weidmüller ile, endüstriyel ortamların uzmanı bir ortağa sahip olacaksınız. Deneyimli Bağlantı Danışmanlığı ekibimiz soyut teoriler değil pratik avantajlar sunar.

Weidmüller Configurator mühendislik yazılımımız ile planlama sürecinizi kolaylaştırın

Kontrol dolabı sürekli olarak gelişen makine ve üretim hatları için kontrol merkezidir. Planlama sürecinin erken aşamasında entegrasyon sayesinde Weidmüller mühendislik çözümleri ürün geliştirme sürecinizi kolaylaştırır.

Akreditasyonlu laboratuvar

Ürünleriniz için kalite, performans ve güvenlik akreditasyonlu laboratuvarımız tarafından sağlanır.