Kontrol sistemlerine yönelik çözümlerimizle zamandan ve malzemeden tasarruf edin

Programlanabilir akıllı kontrol üniteleri (PLC) ve dağıtılmış kontrol sistemleri (DCS), günümüzde endüstriyel üretimdeki önemli kontrol sistemleridir. Bu sistemler makine ve ekipmanların kontrol ve otomasyonunu sağlayarak verimliliği artırır, hataları azaltır ve iş yerinde güvenliği geliştirir. PLC sistemi genellikle üretim sürecinin tek bir makinesini veya tek bir kısmını kontrol etmek için kullanılırken dağıtılmış kontrol sistemi tüm üretim sürecinin verimli ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak üzere daha geniş bir makine ve süreç yelpazesini kontrol etmek ve izlemek için kullanılır.

Weidmüller'in Siemens, Honeywell, Emerson, ABB ve Yokogawa gibi tüm yaygın üreticilere yönelik programlanabilir akıllı kontrol üniteleri ve dağıtılmış kontrol sistemleri için çözümleri yalnızca sorunsuz bir bağlantı sağlamakla kalmamakta, aynı zamanda kontrol sistemlerinin yeniden kablolanması ve modernizasyonu için gereken malzeme ve işçilik miktarını da azaltmaktadır. Sisteme bağlanmak için standart konnektörlerden, saha bağlantısı için eşleşen PCB terminallerinden ve ek bileşenlerden oluşan arayüzlerimiz, panoda net yapılar için ve noktadan noktaya kablaj olmaksızın sistem ve saha öğeleri arasında bir adaptör görevi görür.

Evrensel

Evrensel

Kapsamlı sistem, tüm popüler PLC kontrolleri için bağlantı çözümleri sunar.

Yer kazandırır

Yer kazandırır

Kompakt PLC ve DCS arayüz modülleri kontrol panosunda büyük bir yer tasarrufu sağlar.

Zaman tasarrufu

Zaman tasarrufu

Saha düzeyinde, sensör ve aktüatör kabloları yenilenmeden modernizasyon, %95'e varan zaman tasarrufları sağlar.

Ürün portföyü

PLC arayüzler ve montaja hazır kablolar

  • Tüm yaygın programlanabilir akıllı kontrol üniteleri ve dağıtılmış kontrol sistemleri için önceden hazırlanmış kablolar ve arayüz modülleri
  • LED, sigorta, kesiciler ve röleler gibi farklı görevler için arayüz elemanları
  • Alan düzeyi ayarlaması gerekmez

Modernizasyon çözümleri MiBridge

  • Üreticiye özel PLC ve DCS modernizasyon adaptörleri ve arayüzleri
  • Mevcut saha kablolamasıyla hatasız modernizasyon
  • Ön adaptörler ve montaja hazır kablolar sayesinde daha az kablolama işi

Uygulamanız için ürün tavsiyeleri

PLC ve DCS sistem kablaj ve modernizasyon çözümlerinde sektöre özgü seçimler

Uygulama nasıl

Sektörünüzü seçin, biz de size PLC ve DCS arayüzlerinin kullanımına ilişkin bir dizi örnek ürün gösterelim. Alt birimler ve bileşenlerimizin elektrik bağlantısı hakkında bilgilere ulaşmak için aşağıdaki simgeler üzerinde imlecinizi gezdirin. Ve birkaç tık ile istediğiniz ürüne ulaşacaksınız:

Hizmetler

PLS ve DCS bileşenleri için seçim sihirbazı

Weidmüller'in basit yapılandırma tabloları ihtiyacınız olan tüm öğeleri seçmenizi kolaylaştırır. Listeler eski PLC veya DCS kartının yeni kartlara oranına dayalıdır ve rack sistemini, ön adaptörleri ve montaja hazır kabloları net bir şekilde açıklar.

PLC ve DCS modernizasyon çözümleriyle ilgili bültenimizi isteyin

Bültenimizde, sistem modernizasyonu alanındaki en yeni trendler ve çözümler hakkında ayrıntılı bilgiler derledik. Uygulamada başarılı olanları ve projenizi ileriye taşıyacak gelişmeleri öğrenin.

Kontrol sisteminiz için özelleştirilmiş kablo grupları

İster standart isterse özel bağlantı hatlarından oluşuyor olsun, her kablolama görevi için size ideal çözümü sunuyoruz.

İndirilebilir içerikler

Weidmüller'in PLC arayüzleri hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Sizin için biraz daha fazla bilgi derledik, bu bilgileri size indirilebilir şekilde sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürün kataloğumuzda PLC ve DCS arabirimlerinin ürün portföyü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Broşürümüzde kontrol sistemlerinin modernizasyonu ve değiştirilmesi hakkında daha fazla bilgi edinin; broşürü indirmeniz yeterlidir!

Mükemmel tamamlayıcılar

Danışmanlık & Destek

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi