Fuarlarımız ve Etkinliklerimiz

Fuarda veya etkinlikte bizimle tanışın ve yenilikçi ürünlerimizi ilk elden deneyimleyin.

Fuarlarımız ve Etkinliklerimiz

PrintJet Connect Alman İnovasyon 2021 ödülü aldı!

Yeni yazıcımız PrintJet CONNECT, "Makineler ve Mühendislik" kategorisinde Alman İnovasyon Ödülü'nün sahibi oldu. Sektörün ve pano yapımının modern ihtiyaçlarına odaklanan PrintJet Connect, maksimum işlem ve maliyet verimliliğini akıllı ağ ve eksiksiz veri tutarlılığıyla bir araya getirir.

Weidmüller Dijital Konferansı

Weidmüller Dijital Konferansı 13-28 Nisan 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşti. Tüm dünyadan katılım sağlayan Weidmüller müşterilerine sunduğumuz bu etkinlikte uzman oturumları, iş sohbetleri ve webinarlar canlı olarak gerçekleştirildi. Aynı zamanda, yeni ürünler ve ürün inovasyonları için dijital bir fuar oluşturuldu.

Weidmüller Türkiye Q1 Toplantısı

Weidmüller Türkiye olarak 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Riva’s Club’ta Q1 toplantımızı ve ardından ‘Sizi Dinliyoruz’ workshopumuzu gerçekleştirdik. 30. yılımız olan 2021 yılına büyük bir motivasyonla başlayan Weidmüller Türkiye ailesi olarak, bu yıl mottomuz ‘Dijital Adaptasyon ve Çeviklik’

Kadınlar Günü

Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü’nde biz de kadın çalışanlarımızla beraberdik. Weidmüller Türkiye olarak, toplumsal cinsiyet eşitliğinin bir hak olduğunun bilincindeyiz. Üreten, ilham veren, öncü kadın çalışanlarımızla gurur duyuyor ve onları desteklemeye devam ediyoruz.

Virtual Booth - Dijital Fuar

Hannover Messe fuarının iptal olması nedeniyle, müşterilerimize bir dijital pazar platformu oluşturduk. Yeni sanal fuar standımız, Smart Factory alanlarındaki dijital ürün ve hizmet teklifimizi, üretim bölümü için çözümlerimizi, kesintisiz bağlantıları ve arayüzleri, e-mobilite için altyapıyı şarj etmeyi ve heyecan verici ürün yeniliklerini tamamlıyor.

Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak üzere Weidmüller Türkiye kadın çalışanlarımızla birlikteydik. Weidmüller Türkiye olarak %38 kadın çalışan oranımızla çeşitliliğin ve fırsat eşitliğinin gücüne inanıyoruz. Kadınların ilham verici ruhlarının gücü ile başarılı olmaya devam edeceğiz.

Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirvesi

Nükleer santrallerdeki iş fırsatlarının konuşulduğu Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirvesi 4-5 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Etkinliğe Weidmüller adına Weidmüller Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Genel Müdürü Birol Atay, Key Account Müdürü Aylin Kandemir ve Nükleer Global Satış Proje Yöneticisi Alexander Streltsov katıldı.

Uludağ Yıl Sonu Toplantısı

2020 sloganımız “Daha güçlü ve daha verimli”
Weidmüller Türkiye olarak, Q4 toplantımızı Uludağ Grand Yazıcı Otel’de 9-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirdik. Q4 toplantımızda 2019 yılının genel bir değerlendirmesini yaptık ve 2020 yılı hedeflerimizi konuştuk. Farklı workshoplar da yaptığımız toplantı sonrasında sosyal etkinlikler düzenlendi. Uludağ’da teleferik gezisiyle toplantısını sonlandıran Weidmüller ekibi 2020 yılına büyük bir motivasyonla başladı.

İzmir Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin 16-29 Ekim tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde altıncısını düzenlediği Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi yapıldı. Kongre kapsamında 18 Ekim Cuma günü Akdeniz Salonu'nda Weidmüller Endüstriyel Ethernet Ürün Müdürü Sebastian Stelzer, 'Otomasyon ve Dijitalleşmenin Temel Unsuru Olarak Endüstriyel Haberleşme' konulu konuşma gerçekleştirdi.

Bayi Gezisi 2019

1-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen dünyanın en büyük sanayi fuarı Hannover Messe 2019’da değerli bayilerimizi standımızda ağırlayarak yeni teknolojilerimizi tanıttık.

Q1 Toplantısı 2019

26-27 Nisan 2019 tarihlerinde Polonezköy Riva’s Club’da Q1 satış toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı sonrası ekibimizin iletişim ve motivasyonunu arttırmak için yemek organizasyonu ile devam ederek ikinci günde ise ekip ruhunu güçlendiren şirket içi futbol turnuvası ile satış toplantımızı sonlandırdık.

Polonezköy’de Piknik

15 Haziran Cumartesi günü Weidmüller Türkiye olarak şehirden uzak doğayla içiçe Polonette Polonezköy’de şirket çalışanlarımız ve ailelerinin katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz pikniğimiz önce açık büfe kahvaltı, sonrasında açık büfe barbekü, müzik ve oyun aktiviteleriyle keyifli bir gün olarak son buldu.

Eylül

WindEnergy
-
Hamburg

WindEnergy

WindEnergy Hamburg is entirely tailored to the major topics of the international wind energy industry. It brings together a top-class trade audience and 1,400 exhibitors who present their innovations and solutions from the entire value chain of the industry.

Kasım

SPS 2024
-
Nuremberg

SPS 2024

With its unique concept, SPS covers the entire spectrum of smart and digital automation - from simple sensors to intelligent solutions, from what is feasible today to the vision of a fully digitalized industrial world.

electronica 2024
-
Munich

electronica 2024

The Electronica trade fair will take place in Munich from November 12 to 15, 2024. It is a trade fair for the electronics industry. Exhibitors will present components, systems, applications and services for the industry