Artan karmaşıklığı sistematik olarak yönetin

Artan karmaşıklığı sistematik olarak yönetin

Tüm dünyada sürekli büyüyen data hacimleri, daha güçlü ve daha esnek kontrol çözümlerini gerekli kılıyor. Makinelerinizi ve sistemlerinizi gelecekteki görevlere göre ideal şekilde ayarlayabileceğiniz u-control, koordine u-mation donanım portföyünün bir parçasıdır.

Bir bakışta avantajlarınız

KOMPAKT

KOMPAKT

u-control sadece 54mm genişlikte olmasına rağmen, sayısız bağlantı seçeneği, güçlü çift çekirdekli CPU, 512 Mbyte RAM, 4 GB flash bellek ve 32GB'ye kadar destekli micro SD kartı yuvası sunuyor.

ESNEK

ESNEK

Kompakt u-remote fieldbus coupler tasarımına dayanan u-control 2000, u-remote için bire bir değişim imkanı sunuyor. Çoğu u-remote ürünleriyle uyumlu olup I/O modüllerinin doğrudan bağlanmasına imkan tanıyor.

GÜVENLİ!

GÜVENLİ!

Sürekli testler ve geçerli standartların uygulanması, uygulamalarınız için birinci sınıf güvenlik sağlayacaktır.

Ürün portföyü

u-control 2000 Ürün yeniliği

Modern IoT uygulamaları için, otomasyon teknolojisinin daha güçlü ve uyarlanabilir olabilmesi gerekiyor. u-mation, makine ve sistemlerinizin geleceğe hazır bir şekilde tasarlanması için geliştirilmiş uyumlu bir donanım portföyü sunar.

u-control 2000
Sağlanan avantajlar
  • u-control 2000, pazardaki en kompakt ve son teknoloji kontrol sistemleri arasındadır ve donanım portföyümüzün en önemli parçasıdır.
  • Kontrolörlerin modüler tasarımı uzak I/O sistemi u-remote'a dayanmakta olup u-mation ailesinin diğer bileşenlerini kapsayacak şekilde ihtiyaca bağlı olarak genişletme imkanı sunar.
  • Çift çekirdek teknolojisi gerçek zamanlı uygulamaların zaman açısından kritik olmayan uygulamalardan ayrılmasını sağlar.
  • u-control birçok uygulama için kullanılabilir ve ATEX, IECEx, DNV gibi uygulamalar için de onaylanmıştır

u-create studio

u-create studio

u-create studio

Kanıtlanmış CODESYS sistemiyle geliştirilen tam donanımlı mühendislik aracı

u-create web

u-create web

u-create web

Web tabanlı programlama ortamında esnek mühendislik

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi