Verimli güç elektroniği için PCB klemensler ve konnektörler

Verimli güç elektroniği için PCB klemensler ve konnektörler

Her yeni nesille birlikte cihaz tasarımları küçülmekle birlikte daha ekonomik hale geliyor ve daha yüksek performans sunuyor. Sonuç olarak, PCB tak-çıkar konnektörler ve PCB klemensler gibi uygun bağlantı teknolojisinin geliştirilmesi açısından talepler de artmaktadır. Daha kompakt boyutlarına rağmen cihazlar yüksek akımları PCB'lere güvenilir şekilde ve mümkün olduğunca az kayıpla iletmek zorundadır. PCB tak-çıkar konnektörlerimiz bunun verimli çözümüdür. Bizim portföyümüzdeki ürünler cihazlarınızın geliştirilmesi için tutarlı, dinamik ve dijitalleştirilmiş bir süreç sağlar. Weidmüller size akıllı bağlantı çözümleri sunar ve şirketinizin verimliliğini artırırken rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur.

OMNIMATE® Ürün portföyü

Yenilikçi yaklaşımlarımız, yüksek performans ve verimlilik düzeyleri sunan özel çözümlerimiz ve kapsamlı PCB klemens ve PCB tak-çıkar konnektör portföyümüzle tüm gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Verimliliğinizi artırmak ve pazardaki rakiplerinize karşısında konumunuzu korumak için ihtiyaç duyduğunuz özel ürünleri size sağlıyoruz. İster bir cihaz geliştirici, ister ürün yöneticisi, isterse alıcı olun, Weidmüller'de size özel gereksinimleri karşılayan PCB konnektörler ve klemensler bulacaksınız.

Highlight

OMNIMATE® 4.0

Hızlı ve güvenli SNAP-IN bağlantı teknolojisi kullanılan yapılandırılabilir konnektör portföyü. Modüler dilim kavramı; sinyal, veri ve gücün tek bir üründe farklı hibrit kombinasyonlarda birleştirilmesini sağlar. Geleceğe hazır sistem, dijital ve bağlantılı dünyanın en zorlu gereksinimleri için uygundur.

OMNIMATE® Sinyal

Bağlantı kelepçeli vidalı bağlantılardan PUSH-IN yaylı bağlantılara kadar kullanıcı dostu bağlantı teknolojileri. Weidmüller, otomatik Yüzey Montaj Lehimleme (SMT) süreçleri için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

OMNIMATE® Güç

En zorlu performans ve güvenlik gereksinimleri için bağlantılar. UL standartlarına uygun olarak bağlantıların uygulamaya özel ölçeklenebilirliği ve 600 V'ye kadar sınırsız kullanım.

OMNIMATE® Data

Geleceğe hazır aktarım özelliklerine sahip veri konnektörleri ve soketleri. Endüstri uyumlu tasarım için yenilikçi bağlantı sistemi ve artan veri hızları için birinci sınıf bileşenler.

OMNIMATE® Hizmetler

OMNIMATE® hizmetlerimizle, sizin ve işletmenizin mümkün olan en yüksek verimlilik düzeylerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Projenizin tüm aşamalarında ürün maliyetlerinizi azaltabilir ve desteğimizden yararlanabilirsiniz. Uygulama Kılavuzumuzu kullanarak uygulama odaklı bir aramayla zaman kazanın ve ürün yapılandırma aracımızla hızlı bir seçim yapın.

PCB tak-çıkar konnektörlerimiz veya öğrenmek istediğiniz diğer noktalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımızla iletişim kurmaktan çekinmeyin. Destek merkezimizin hizmetlerinden yararlanmanız yeterlidir. İhtiyaçlarınız için ideal çözümü belirlemenize yardımcı olacağız. PCB konnektörlerimizin ve klemenslerimizin doğru şekilde nasıl takılacağına emin değil misiniz? Öyleyse müşteri destek ekibimizle bağlantıya geçmenin yanı sıra uygulama videolarımızdan birini de izleyebilirsiniz. Bunları online ürün kataloğumuzda ya da ürün üzerindeki QR kodu tarayarak bulabilirsiniz.

Hizmet araçları

Uygulama Kılavuzu: uygulamanız için ürün tavsiyeleri

Uygulama Kılavuzumuz aracılığıyla, ihtiyaç duyduğunuz ürüne hemen ulaşmanızı sağlayacak uygulama odaklı bir arama hizmeti sunuyoruz. Doğru PCB tak-çıkar konnektörleri bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

OMNIMATE® ürün konfigüratörü

Cihaz bağlantı teknolojisi için ürün konfigüratörü, PCB klemens ve konnektörleri bileşen spesifikasyonlarınıza ve uygulama gereksinimlerinize göre hızla seçmenize imkân verir.

72 saat ücretsiz numune hizmeti

Ücretsiz 72 saatlik OMNIMATE® numune hizmetimiz ile, tasarım numunelerinizi ürün kataloğumuzdan hızlı ve kolay şekilde sipariş etme olanağına sahip olursunuz. Yalnızca 72 saat içinde, numune PCB tak-çıkar konnektörlerinizi ve klemenslerinizi tercih ettiğiniz konuma teslim ederiz.

Dijital veriler

EDA sistemleri için OMNIMATE® PCB klemens ve konnektörlerden oluşan kapsamlı komponent kütüphaneleri sunuyoruz. Ayrıca CAD ve 3D verilerini kullanarak tasarımınızın oluşturulması, değiştirilmesi, analiz edilmesi veya optimizasyonu için sizi destekleyebiliriz. Weidmüller, mühendislik verileri de dahil olmak üzere BMEcat formatında tam ürün verileri sağlar

PCB klemensler ve konnektörlerle ilgili geniş kapsamlı uzmanlık

Bülten

Bültenimizde, cihaz üreticisi sektörünü etkileyen konular hakkında ayrıntılı bilgiler derledik. Uygulamada başarılı olan yaklaşımları ve projenizi ileriye taşıyacak gelişmeleri öğrenin.

Kaçak ve emniyet mesafeleri

PCB klemens ve konnektörlerle ilgili gereklilikleri karşılayabilmek için kaçak ve emniyet mesafelerinin nasıl doğru şekilde ölçüldüğünü ve hangi standartlara uyulması gerektiğini öğrenin.

Kablo bağlantı teknolojileri

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanına bağlı olarak size ihtiyacınız olan bağlantı sistemini sunacağız. Kablo bağlantı sistemleri yelpazemiz ile ilgili tüm detaylı bilgileri edinin ve bunların müşteriye sağladığı faydalar konusunda kendinizi ikna edin.

Kaynak koleksiyonu

Uygulama videolarımızı izleyin, sık sorulan sorular bölümümüzde yanıtlar bulun ya da lehimleme yöntemleri, normlar ve standartlar, montaj seçenekleri, akım taşıma kapasitesi grafikleri ve daha fazla detaylı bilgi edinin.

Geleceğin fabrikası için PCB tak-çıkar konnektörlerden akıllı konseptlere

Geleceğin fabrikası için PCB tak-çıkar konnektörlerden akıllı konseptlere
Endüstriyel altyapı için kesintisiz bağlantı çözümlerimizi keşfedin

Geleceğin fabrikası için PCB tak-çıkar konnektörlerden akıllı konseptlere

Merkezi olmayan tesis konseptlerinde enerji, sinyal ve data en ağır çevre koşulları altında güvenirlilikte iletilmelidir. Bunun için geleceğin ve bugünün otomasyon sistemleriyle uyumlu IP20 den IP6x'e kadar kesintisiz bağlantı çözümleri gerekiyor. PCB bağlantı teknolojisinde bir öncü olan Weidmüller, dağıtık ortamlar için bile uygun olan güvenilir ve trend belirleyen PCB konnektör ve klemensler sunmaktadır.

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet, endüstriyel IOT için iletişim mimarisinin yeni nesli olacaktır. Sensörlere kadar Ethernet kavramı, sensörden buluta kesintisiz bir bağlantı vaat ediyor.

Mükemmel tamamlayıcılar

OMNIMATE® PCB tak-çıkar konnektör ve klemens kullanımı

Teknolojide bir lider olarak, PCB konnektörlerimiz ve klemenslerimizle PCB bağlantı teknolojisinde devrim yapmayı başardık. Bileşenlerimiz endüstriyel uygulamalarda oldukça popülerdir ve uygulama odaklı tasarım ve verimli üretim için optimize edilmiştir. Burada odak noktamız, sinyal işleme ve güç elektroniğidir. Sunduğumuz olağanüstü hizmetler ve dijital verilerle müşterilerimizin süreçlerini basitleştiriyoruz.

İndirilebilir içerikler

Size PCB tak-çıkar klemens ve konnektör yelpazemiz hakkında kapsamlı ve indirilebilir bilgiler sunuyoruz. İhtiyacınız olan PCB konnektör ve klemenslerini belirlemek için hızlı başvuru kılavuzumuzu veya ürün kataloğumuzu indirin.

Danışmanlık & Destek

Bize ister bir cihaz geliştirici, ister ürün yöneticisi, isterse alıcı olarak gelin, size verimlilik, hız ve uyarlanmış çözümler taahhüt ediyoruz. Weidmüller, PCB tak-çıkar konnektörler ve klemensler için mükemmel bir iş ortağıdır. Bizim uzmanlığımıza ve bilgimize güvenebilirsiniz. Sizinle birlikte çalışarak gereksinimlerinizi karşılayan ürünleri bulacağız.

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi