Verimli güç elektroniği için PCB konnektörler ve PCB terminaller

Her yeni nesille birlikte cihaz tasarımları küçülmekle birlikte daha ekonomik hale geliyor ve daha yüksek performans sunuyor. Sonuç olarak, PCB konnektörleri ve PCB terminalleri gibi uygun bağlantı teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik talepler de artmaktadır. Daha kompakt boyutlarına rağmen cihazlar yüksek akımları PCB'lere güvenilir şekilde ve mümkün olduğunca az kayıpla iletmek zorundadır. PCB konnektörlerimiz bunun verimli çözümüdür. Portföyümüzdeki ürünler; sürekli, dinamik ve dijitalleşmiş bir cihaz geliştirme sürecini garanti eder. Weidmüller size akıllı bağlantı çözümleri sunar ve şirketinizin verimliliğini artırırken rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur.

OMNIMATE® ürün arama

Doğru ürünü mü arıyorsunuz? Yenilikçi yaklaşımlarımız, yüksek performans ve verimlilik düzeyleri sunan özel çözümlerimiz ve kapsamlı PCB terminal ve PCB konnektör portföyümüzle tüm gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Resimlere veya bireysel uygulamanıza göre ürün seçmek için cihaz geliştiricilerine yönelik KonnektörKılavuzunu kullanın.

Verimliliğinizi artırmak ve pazardaki rakiplerinize karşısında konumunuzu korumak için ihtiyaç duyduğunuz özel ürünleri size sağlıyoruz. İster bir cihaz geliştirici, ister ürün yöneticisi, isterse alıcı olun, Weidmüller'de size özel gereksinimleri karşılayan PCB konnektörler ve klemensler bulacaksınız.

Ürüne göre ara

Kılavuz size tüm OMNIMATE® PCB terminal ve PCB konnektör yelpazesini gösterecektir.

Cihaza göre ara

Uygulamanıza bağlı olarak, kılavuz, cihazınızın farklı fonksiyonları için ürün örnekleri gösterecektir.

OMNIMATE® ürün portföyü

Highlight

OMNIMATE® 4.0 - Yenilikçi

Modüler disk konsepti; güç, sinyal ve verileri içeren çok çeşitli hibrit konnektörlerin yapılandırılmasını sağlar.

 • Bağlantı teknolojisi: SNAP IN
 • Sıkıştırma aralığı: 4 mm'ye² kadar
 • UL gerilim sınıfı: 600V'a kadar

OMNIMATE® Signal - Kompakt

Portföy, otomatik SMT prosesleri için çok çeşitli bağlantı teknolojileri ve reflow özellikli bileşenler sunar.

 • Bağlantı teknolojisi: SNAP IN, Vidalı, Sıkmalı
 • Sıkıştırma aralığı: 4 mm'ye² kadar
 • UL gerilim sınıfı: 600V'a kadar

OMNIMATE® Power - Mükemmel eşleşme

En zorlu performans ve güvenlik gereksinimleri için bağlantılar. UL standartlarına uygun olarak 600 V'ye kadar sınırsız kullanım.

 • Bağlantı teknolojisi: SNAP IN, Vidalı
 • Sıkıştırma aralığı: 50 mm'ye² kadar
 • UL gerilim sınıfı: 600V ve üzeri

OMNIMATE® Data - Süper hızlı

Endüstriyel tasarımda ve tam otomatik SMT prosesleri için veri konnektörleri ve soketler.

 • Veri hızı: 10 Gbit/sn'ye kadar
 • Eşleşme döngüleri: 10.000'e kadar
 • Tasarım: "Endüstriye Hazır"

OMNIMATE® Hizmetleri - Sadece Bağlanın!

OMNIMATE® hizmetlerimizle, PCB terminalleri ve konnektörleri konusunda sizin ve işletmenizin mümkün olan en yüksek verimlilik düzeylerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Projenizin tüm aşamalarında ürün maliyetlerinizi azaltabilir ve desteğimizden yararlanabilirsiniz. KonnektörKılavuzumuzu kullanarak uygulama veya ürün odaklı arama ile zaman kazanın Ve web konfigürasyon aracımızla hızlı bir seçim yapın.

PCB konnektörlerimiz veya öğrenmek istediğiniz diğer noktalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımızla iletişim kurmaktan çekinmeyin. Destek merkezimizin hizmetlerinden yararlanmanız yeterlidir. İhtiyaçlarınız için ideal çözümü belirlemenize yardımcı olacağız. PCB konnektörlerimizi ve PCB klemenslerimizi düzgün şekilde nasıl monte edebileceğinizden emin değil misiniz? Öyleyse müşteri destek ekibimizle iletişim kurmanın yanı sıra eğitim videolarımızdan birini izleyebilirsiniz . Bunları çevrim içi ürün kataloğumuzda ya da ürünün üzerindeki QR kodunu tarayarak bulabilirsiniz.

Geleceğin fabrikası için konnektörlerden akıllı konseptlere

Endüstriyel altyapı için kesintisiz bağlantı çözümleri

Merkezi olmayan tesis konseptlerinde enerji, sinyal ve data en ağır çevre koşulları altında güvenirlilikte iletilmelidir. Bunun için geleceğin ve bugünün otomasyon sistemleriyle uyumlu IP20 den IP6x'e kadar kesintisiz bağlantı çözümleri gerekiyor. Bağlantı teknolojisinin öncüsü olarak Weidmüller merkezi olmayan ortamlarda bile güvenilir - trend belirleyen bağlantı çözümleri sunar.

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet, endüstriyel IOT için iletişim mimarisinin yeni nesli olacaktır. Sensörlere kadar Ethernet kavramı, sensörden buluta kesintisiz bir bağlantı vaat ediyor.

PCB konnektörler ve PCB terminaller için mükemmel tamamlayıcılar

OMNIMATE® referansları - Kullanımdaki PCB bileşenleri

Teknolojide bir lider olarak, PCB konnektörlerimiz ve klemenslerimizle PCB bağlantı teknolojisinde devrim yapmayı başardık. Bileşenlerimiz endüstriyel uygulamalarda oldukça popülerdir ve uygulama odaklı tasarım ve verimli üretim için optimize edilmiştir. Burada odak noktamız, sinyal işleme ve güç elektroniğidir. Sunduğumuz olağanüstü hizmetler ve dijital verilerle müşterilerimizin süreçlerini basitleştiriyoruz.

PCB konnektörler ve PCB terminaller konusunda indirilebilir içerikler

Size PCB terminal ve PCB konnektör yelpazemiz hakkında kapsamlı ve indirilebilir bilgiler sunuyoruz. İhtiyacınız olan PCB konnektör ve klemenslerini belirlemek için hızlı başvuru kılavuzumuzu veya ürün kataloğumuzu indirin.

Danışmanlık ve destek

Bize ister bir cihaz geliştirici, ister ürün yöneticisi, isterse alıcı olarak gelin, size verimlilik, hız ve uyarlanmış çözümler taahhüt ediyoruz. Weidmüller, PCB konnektörler ve PCB terminaller için mükemmel bir iş ortağıdır. Bizim uzmanlığımıza ve bilgimize güvenebilirsiniz. Sizinle birlikte çalışarak gereksinimlerinizi karşılayan ürünleri bulacağız.

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi