Röle modüllerimiz ve katı hal rölelerimiz ile yüksek kalite ve güvenilirlik – Klippon® Relay

Günlük işlerimizi motive eden şey, kontrol panosu altyapısını en iyi duruma getirmektir. Bunu başarmak amacıyla, geniş tabanlı bir teknik uzmanlığın yanı sıra pazarı kapsamlı bir şekilde anlamak için onlarca yıl harcadık. Klippon® Relay ile hem mevcut hem de gelecekteki pazar ihtiyaçlarını karşılayacak birinci sınıf ve yenilikçi röle modülleri ve katı hal röleleri sunuyoruz. Anahtarlama, ayırma, güçlendirme veya çoğaltma söz konusu olduğunda: röle modülleri ve katı hal röleleri endüstriyel uygulamalarda birçok farklı görevi yerine getirir. Endüstriyel rölelerde en geniş çeşitliliği, ilgili atölye aksesuarları ve birinci sınıf hizmetle bir araya getiriyoruz. Ayrıca tüm dünyadaki benzersiz servislerle tamamlanan güvenilir, güvenli ve dayanıklı ürünlerle de iz bırakıyoruz. Hizmetlerimiz arasında projenizde sizi desteklemek üzere dijital veri desteği, yük röleleme danışmanlığı ve seçim kılavuzları yer almaktadır. Klippon® Relay ile bir yandan zaman ve paradan tasarruf ederken diğer yandan kendi özel ihtiyaçlarınız için her zaman doğru röle modülünü veya katı hal rölesini alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Röle modülleri ve katı hal röleleri portföyü ve avantajları

Weidmüller'den röle modülleri ve katı hal röleleri seçtiğinizde çeşitli avantajlardan yararlanırsınız. Hizmetten kaliteye ve dijital yapılandırmaya kadar size yenilikçi çözümler sunuyoruz. Kapsamlı desteğimizi, Destek Merkezimiz de dahil olmak üzere her düzeyde bizzatdeneyimleyin .

360 derece hizmet

360 derece hizmet

Doğru röle modülünü ya da katı hal rölesini seçmekten, kablolama ve aktif çalışmaya kadar: sizi her gün karşılaştığınız zorluklarda, gerçek değer katan yenilikçi araçlar ve servislerle destekliyoruz.

Yüksek düzeyde güvenilirlik ve kalite

Yüksek düzeyde güvenilirlik ve kalite

Röle modüllerimiz ve opto bağlantılarımız her türlü uygulamada güçlü yapı tarzı ve maliyet verimliliğini temsil eder. Yüksek kaliteli bileşenler, olağanüstü üretim süreçleri ve kalıcı yenilikler ürünlerimizin temelini oluşturur.

Dijital veri desteği

Dijital veri desteği

Verilere kolay erişim hiç bu kadar önemli olmamıştı. Tam veri desteğini garanti ediyoruz ve tüm planlama süreciniz boyunca sizi desteklemek için uygun yapılandırma araçlarını sunuyoruz.

Uygulama grubu

  • Çeşitli uygulama alanlarındaki üretkenliğinizi ve güvenliğinizi artırmak için özel hazırlanmış ürün portföyü.
  • Zamanlama röleleri, SIL3 röleleri ve cebri kılavuzlu kontaklı röle modüllerinden endüktif ve kapasitif yüklere yönelik rölelere.

Evrensel ürün grubu

  • Kapsamlı evrensel endüstriyel röle modülleri ve katı hal röleler portföyü
  • Kompakt, dar ve çok işlevli röleler

Klippon® Relay röle modülleri için online seçim kılavuzu

Güç ve sinyallerin güvenilir anahtarlaması

Basit seçim kılavuzumuzla, doğru röle modülünü üç basit adımda bulabilirsiniz. Yük türünü, devre akımını ve çıktı kanalı sayısını seçmeniz yeterlidir; kılavuzda ilgili ürün çeşitleri gösterilecektir.

Evrensel röle modülü ve katı hal röle yelpazemiz

Makinelerde ve sistemlerde kullanılan teknolojiyi tasarlama işi zorluklarla doludur. Buna, doğru endüstriyel röleyi seçmek de dahildir. Yenilikçi gereksinimleri karşılamak için, evrensel yelpazemiz birçok farklı çeşitte kapsamlı bir röle modülleri ve opto bağlantıları portföyü sunmaktadır. Ürün yelpazemiz yüksek kalite ve çeşitlilikle göze çarpmaktadır.

Klippon® Relay röle modülleri

Otomasyon teknolojisinde dijital sinyallerin anahtarlanması, güçlendirilmesi ve galvanik izolasyon için.

TERMSERIES:

Tüm uygulamalar için Geniş aksesuar ve model seçenekleri ile sınırsız köprüleme imkanları sunan 6 mm genişliğinden başlayan röle modülleri.

TERMSERIES-compact

Lehimli rölelere, özellikle düşük profile ve geniş aksesuarlara sahip akıllı tüm uygulamalara uygun ultra kompakt TERMSERIES-compact röle modülleri.

D-SERIES

Yenilikçi özellikler, geniş model seçenekleri ve çeşitli uygulamalara yönelik yapı tarzı çeşitleriyle endüstriyel röle modülleri.

Katı hal röleler

Otomasyon teknolojisinde dijital sinyallerin aşınmayan anahtarlama ve amplifikasyonu için

TERMSERIES:

Modüler sistemde kolay değişim için tak-çıkar katı hal röleler. TERMSERIES katı hal röleleri, durum göstergesi olarak geniş bir ışıklı ayırma klipsi ve entegre etiket tutucuya sahiptir.

TERMOPTO

TERMOPTO katı hal röle modülleri, elektrik izolasyonu ve sinyal kuvvetlendirmenin yeterli olduğu endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Modüler terminal bloğu tasarımına sahip son derece kompakt katı hal röleler, dijital sinyal bağlantılarını kolayca anahtarlamak için kullanılır.

Röle modülü ve katı hal rölesi uygulama aralığımız

Günümüzde, özel çözümler ve bileşenler birçok endüstriyel uygulamada sistem verimliliğini ve üretkenliği artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Uygulama yelpazemiz ile, çok çeşitli uygulamalarda optimizasyon için kullanabileceğiniz özelleştirilmiş bir röle modülleri ve opto bağlantı portföyü sunuyoruz. Profesyonel uzmanlığımızla size tavsiyelerde bulunuyor ve amacınıza yönelik en iyi çözümü geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Özel yükler

İndüktörler ve yüksek ani akımlar gibi özel yükleri güvenli ve güvenilir şekilde anahtarlamaya ve izlemeye yönelik röle modülleri ve katı hal röleleri.

Güç

Yüksek endüstriyel yükler için özel röleler - 75 A'ya kadar katı hal röleler (PSSR) ve 30 A'ya kadar minyatür röleler (PWR)

Röle modülü ve katı hal röleleri ürün yenilikleri

Ürün portföyümüz, yenilikçi uzantılara sahip katı hal röleleri ve röle modülleri içerir. Bunlar, farklı ürünleri kullanırken basit işleme ve güvenliği destekler.

Röle modülleri hakkında TECH TALK’lar: Kısa klipler - değerli ipuçları

TECH TALK video serimizde müşterilerimizin yaşadığı zorluklara odaklanarak kök nedenleri analiz ediyor, kısa ve basit bir çözüm sunuyoruz.

TEKNİK KONUŞMA | Klippon® Rölesi: Geçiş için çevrimiçi seçim kılavuzu

TEKNİK KONUŞMA | Klippon® Rölesi: Geçiş için çevrimiçi seçim kılavuzu

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Bu videoda, çevrimiçi seçim kılavuzumuzla üç basit adımda doğru bağlantıyı nasıl seçeceğinizi öğreneceksiniz.

TEKNİK KONUŞMA | Klippon® Rölesi: Uygulamalar için röle boyutlarını düzelt

TEKNİK KONUŞMA | Klippon® Rölesi: Uygulamalar için röle boyutlarını düzelt

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Bu videoda, seçim kılavuzu broşürümüz tarafından desteklenen uygulamanız için doğru boyutlandırmayla doğru bağlantıyı nasıl seçeceğinizi öğreneceksiniz.

Röle modülleri ve katı hal röleleri ile ilgili indirilebilir malzemeler

Katı hal röleleri ve röle modülleri ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi için indirilebilir durumdaki el ilanları, broşürler ve teknik ürün kataloğumuzu sunuyoruz. Bu belgeler yenilikçi ve özelleştirilmiş Klippon® Relay röle modülü ürün çözümlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sağlar.

Röle modülleri ve katı hal röleleri için hizmet yelpazemiz

Kapsamlı hizmet yelpazemiz, kontrol panonuz için kombine edebileceğiniz ürünleri gece gündüz demeden kolaylıkla ve güvenle seçmenize yardımcı olur. İhtiyaçlarınız için doğru röle modülünü Weidmüller Configurator Weidmüller Configurator'ımızın avantajlarından ve talebinizi hızla işleme almak için Hızlı Teslimat Hizmetimizden yararlanın.


Weidmüller Configurator

Weidmüller Yapılandırıcısı, aksesuarlar ve diğer Weidmüller ürünleri de dahil olmak üzere, montaja hazır terminal bloğu raylarınızı ve endüstriyel kutu ürünlerinizi seçip yapılandırırken sizi adım adım destekler. Konfigürasyon, kullanım kolaylığı ve özel tasarımın yanı sıra CAE ile planlamadan dokümantasyona kadar mühendislik iş akışlarınıza entegrasyon sayesinde basit, güvenli ve kolaydır.

Hızlı Teslimat Hizmeti

Hızlı Teslimat Hizmetimizle, doğrudan siparişe yönelik ürün numaraları da dahil olmak üzere röle modülleri ve daha fazlası için yirmi dört saat ve dakikalar içinde teklif alın. Weidmüller Configurator (WMC) tutarlı prosesler için kilit bir planlama ve konfigürasyon aracıdır.

Konfigürasyon, kullanım kolaylığı ve özel tasarımın yanı sıra CAE ile planlamadan dokümantasyona kadar mühendislik iş akışlarınıza entegrasyon sayesinde basit, güvenli ve kolaydır.

Röle modülleri ve katı hal röleleri için danışmanlık ve destek

Klippon® röle modüllerimiz ve katı hal rölelerimizle, yenilikçi sistemlerle ilgili artan gereksinimlere rağmen tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimizle uzun yıllardır pazarın ana dayanak noktası olduk. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili başka sorularınız varsa veya özel bir teklif istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Beraberce sizin için mükemmel çözümü geliştireceğiz.

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi