İhtiyaçlarınız için hizmet uzmanlığımız

Bu sayfada çözüm ve ürünlerimize ilişkin her türlü hizmet ve destek tekliflerini bulacaksınız.

İhtiyaçlarınız için hizmet uzmanlığımız

Otomasyon teknolojisi fonksiyonları, enerji verimliliği ve akıllı üretim açısından iddialı hedeflerle karşı karşıya olan, küresele odaklı bir dünyada daha karmaşık hale gelmektedir. Industrial Connectivity alanında en iyi bağlantılar için sizinle eşit durumdaki ortağınızız. Kişisel desteğimiz tüm soruları güvenilir şekilde ve uzmanca bir yaklaşımla cevaplar. Planlama, kurulum veya işletim sırasında sunduğumuz hizmet ve destek en iyi arkadaşınızdır. Kısacası: Weidmüller'in küresel hizmeti, uzmanlığımızı sizin gereksinimlerinizle bir araya getiriyor.

İhtiyaca özel ürünler

İhtiyacınıza özel ürünlere yönelik süreci destekliyoruz. Montaja hazır klemensler ve değiştirilmiş ve montajlanmış endüstriyel kutulara ek olarak, çok çeşitli özelleştirilmiş çözümler de sunuyoruz.

İster basılı bir etiket, ister montajlı ve sonlandırılmış bir kablo, ister komple monte edilmiş muhafazalar ve terminal rayları olsun. Sonuncular, Hızlı Teslimat Hizmetimizle, sipariş verdikten sonra beş gün içinde dahi mevcuttur.

Danışmanlık ve mühendislik

Otomasyon teknolojisi ve Bağlantı Danışmanlığı hizmetlerimizden sadece bazılarıdır. Weidmüller Configurator ile süreci fikirden ürüne kadar destekliyoruz.

Otomasyon ve bağlantı uzmanlığı - dünya çapında mühendis ağı: yakınınızdaki deneyimli mühendislerimiz her gün karşılaştığınız sorular için sizinle birlikte çalışarak çözüm sunabilir. Profesyonel danışmanlardan kapsamlı danışmanlık ve mühendislik desteğinden faydalanabilirsiniz.

Destek

Uygulamanızda ürünlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için hızlı ve kolay destek alın. Yeni Destek Merkezimizde ürünlerimize ait birçok uygulama notu, ürün bilgisi, video öğretici veya yazılım yüklemesi arasında arama yapabilir veya gezinebilirsiniz.

Dijital sipariş seçenekleri

Satın almanın kolay yolu

Rahat sipariş imkânıyla ihtiyacınız olan ürünleri bulun ve kolayca seçin: Endüstriyel Bağlantı Ortağınız olarak satın almada neyin önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bizden ürünler sipariş etme ve bireysel gereksinimlerinizi ve iş akışınızı karşılamak üzere satın alma süreçlerinizi optimize etme konusunda size çeşitli seçenekler sunuyoruz. Seçim sizin.

İletişim

İletişim

* Zorunlu alan