DIN raylar için klemensler: bağlantı için öncü bir çözüm olarak Klippon® Connect

Giderek karmaşıklaşan üretim süreçleri ve Endüstri 4.0'ın bir parçası olan teknolojik ilerlemeler, klemenslerin yanı sıra daha verimli pano yapımı için yeni çözümleri gerektiriyor. Klippon® Connect ile, bugünün ve yarının tüm gerekliliklerini başarıyla karşılayabilirsiniz: Uygulamaya özel DIN rayları ürünleri, DIN raylar için evrensel klemensler ve prosesleri destekleyen hizmetler, her türlü konsept için doğru çözümü sunar.

Öne çıkan özellikler

Klemensler konusunda hızlı seçim

Hangi sektörde olursanız olun, DIN taşıyıcı ray için klemensler sektörde çok önemli bir rol oynar. Hangi klemens tasarımına ya da rengine ve hangi aksesuarlara ihtiyacınız olduğu farklı etkenlere bağlıdır. İster telin boyutu, ister kablaj, ister belli bir bağlantı teknolojisi, ister çok özel bir fonksiyon olsun - ne tür bir klemense ihtiyacınız olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Kısayollarımız sizi bağlantı teknolojilerimiz ve evrensel ve uygulama gruplarımız hakkında genel bilgilere ulaştırır. Tam olarak ihtiyacınız olan klemensleri ve diğer ürünleri kolayca bulacaksınız.

Klemenslerimizin bağlantı teknolojisi

Panonuz veya şalt sisteminiz için doğru bağlantı teknolojisini mi arıyorsunuz? Modüler klemenslerimizle birlikte Weidmüller olarak şalt sistemdeki telleri, iletkenleri ve kabloları güvenli şekilde bağlamak için size geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyoruz. Esnek iletkenlerin ve kablo yüksüklerinin doğrudan bağlanmasına olanak sağlayan SNAP IN teknolojisi gibi yenilikçi çözümlerimize güvenebilirsiniz. Ya da vidalı terminallerdeki kanıtlanmış vida bağlantımıza güvenebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, çözüm bizde. Hangi teknolojiyi tercih ediyorsunuz? SNAP IN? PUSH IN bağlantı? Vidalı bağlantı? Cıvata bağlantısı mı yoksa çekme yayı bağlantısı mı?

Üniversal klemens yelpazesi

DIN taşıyıcı ray klemensleri, şalt sisteminiz ile sahadan gelen kablolar arasındaki bağlantıdır. Bu nedenle, sektör ne olursa olsun, klemensler sanayide vazgeçilmezdir. Bununla birlikte klemensler, kullanıldıkları sektörler kadar çeşitlidir. Klemens üzerinden besleme gibi en yaygın klemenslerden elektronik bileşenlere sahip klemensler gibi özel klemens türlerine uzanan geniş evrensel programımızda, tam olarak şalt sisteminiz için ihtiyacınız olan klemensleri bulacaksınız. Hangi tür klemens sizin için mükemmeldir?

Klemenslerin uygulama aralığı

Belirli bir uygulama için özel klemensler mi arıyorsunuz? Mükemmel klemensleri mümkün olan en kolay şekilde arayacağız. Ürünlerimizi yalnızca DIN raylar için belirli klemensler veya bağlantı teknolojileri için değil, uygulama türüne göre de arayabilirsiniz. Elbette, klemenslerinizin nerede kullanılacağına bağlı olarak özel gereksinimlerin karşılanması gerekecektir. Kapsamlı portföyümüz tüm kullanım alanları için klemensler içermektedir.

Klemensler için ürün haberleri

Çalışmamızın karakteri yenilik ve ilerlemedir. Bizler, pano inşası/şalt sistemi kurma alanında gerçek öncüleriz. Örneğin 1948'de ilk plastik klemensi piyasaya çıkardık. O zamandan bu yana çok yol katettik ve karşılaştığınız tüm sorunların üstesinden kolayca gelebilmeniz için sürekli olarak ürün yenilikleri sunuyoruz. Klemenslerdeki ve diğer ürünlerdeki yeniliklerimizle çağın ilerisinde kalacak ve Endüstri 4.0'ın tüm gereksinimlerini karşılayabileceksiniz.

DIN taşıyıcı rayların doğrudan ve aletsiz montajı

Klippon® RailSnapper: maksimum güvenlik için DIN taşıyıcı rayınızın akıllı klik mekanizması ile doğrudan, basit ve güvenli bağlanması. Düşük kurulum yüksekliği sayesinde, monte edilen bileşenlerle kurulum mümkündür. DIN taşıyıcı rayınızın uzunluğunu sonuna kadar kullanın. Artık sinir bozucu boşluklar ve kullanılmayan alanlar yok. Prosesleri optimize edin ve kontrol panosunda alan yaratın.

SNAP IN teknolojisine sahip ayırma terminalleri ve sigorta klemensleri

SNAP IN bağlantı teknolojisine sahip yeni Klippon® Connect sigortalı klemensleri, ayırma terminal blokları ile birlikte optimum pasif akım koruması sağlar. Kompakt boyutları, dar alanlarda bile esnek montaj imkanı sunar. SNAP IN bağlantı teknolojisi sayesinde, sensörlerinizi ve aktüatörlerinizi sahada basit bir "KLİK"le kolay, hızlı ve güvenli şekilde kablolayabilirsiniz.

Yan PUSH IN bağlantı teknolojisine sahip iki düzeyli terminal

DIN raylar için yanal PUSH IN bağlantısına sahip yeni Klippon® Connect klemensler PUSH IN ve vidalı bağlantı teknolojisinin avantajlarını birleştirir. Kablolar, bükme yarıçapı olmadan, aletsiz şekilde bağlanabilir Kablolu haldeyken bile markalamalar ve işlevsel alanlar net bir şekilde görülebildiği için bu durum kurulum yüksekliğini azaltır ve netliği artırır.

3,5 mm genişlikte PUSH IN - ayırma terminalleri

ADT 1.5 ayırma terminallerimiz, en az 3,5 mm genişlikle 10 A'ya kadar sinyal bağlantısını kesme seçeneği sunar. Bağlantı kesme alanının önünde ve arkasında bulunan entegre ve standart test noktaları, kablolu haldeyken bile sahada basit ve güvenli test ve inceleme olanağı sağlar.

Klemenslerimiz için indirilebilir içerikler

Klemenslerimiz hakkında daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Belgelerimizin tümü indirilebilir durumdadır. Klippon® Connect ürünlerimizi bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu öğrenin. Buradan indirilebilen kataloğumuz, çeşitli klemenslerimizden çok farklı modeller içermektedir. Broşürlerimiz, bireysel çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktadır.

Klemensler konusunda danışmanlık ve destek

Hangi sektörden olursanız olun - DIN taşıyıcı ray için raya monte edilen klemenslerimiz ve tornavidalar veya akım baraları ve montaj rayları gibi eşleşen aksesuarlarla, tüm gereksinimlerinizi karşılayan komple çözümler sunuyoruz. Şalt sistemi pano inşa pazarının öncüleriyiz ve yıllardır müşterilerimizi yüksek kaliteli ürünlerimizle ikna ediyoruz. Yeteneklerimize güvenin ve uzmanlarımızın kapsamlı öneriler sunmasına izin verin. Birlikte projeleriniz ve şalt sistemleriniz için doğru çözümleri bulacağız

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi