Klippon® Connect: öncü bağlantı çözümleri

Klippon® Connect: öncü bağlantı çözümleri

Giderek karmaşıklaşan üretim süreçleri ve Endüstri 4.0 ile tutarlı teknolojik ilerlemeler daha verimli pano yapımı için yeni çözümleri gerektiriyor. Klippon® Connect ile bugünün ve yarının her türlü ihtiyacını başarıyla karşılayacaksınız: Uygulamaya özel ürünler, evrensel klemensler ve prosesleri destekleyen hizmetler, her türlü konsept için doğru çözümü sunuyor. Aradığınız şeyi biliyor musunuz? Biliyorsanız, kısa yollarımızı kullanın. Veya aşağıda daha ayrıntılı bilgiye ulaşın.

Kısayollar

Bağlantı Teknolojisi

Hangi teknoloji sistemini tercih ediyorsunuz?

Evrensel Ürünler

Hangi türde klemenslere ihtiyaç duyuyorsunuz?

Uygulamaya Özel Ürünler

Belirli bir uygulama için özel klemensler mi arıyorsunuz?

Ürün Haberleri

Yenilikçi SNAP IN teknolojisine sahip Klippon® Connect klemensler

Yenilikçi SNAP IN teknolojisine sahip Klippon® Connect klemensler

Yenilikçi SNAP IN teknolojisine sahip Klippon® Connect klemensler

İnce kenarlı iletkenlerin sadece bağlantı noktasına yerleştirilmesi gerekir ve bağlantı noktası açıkça duyulmayan bir tıklatmayla kapanır. İletken ile, kalıcı ve güvenilir şekilde kontak kurulur. Bağlantıyı açmak için yeşil iticiye basın. Bu iş daha hızlı ya da daha kolay olamazdı.

Bina tesisatı kablo bağlantısı için Klippon® Connect AITB klemensleri

Bina tesisatı kablo bağlantısı için Klippon® Connect AITB klemensleri

Bina tesisatı kablo bağlantısı için Klippon® Connect AITB klemensleri

Yeni AITB modüler klemens sistemimiz, bina kurulumlarındaki kablolamaya yönelik özel gereklilikleri ve güvenlik yönetmeliklerini karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Seriye ait özellikler; planlama, kurulum ve sahada işletim açısından gerçek katma değer sağlar.

Akım ve voltaj dönüştürücü kablolama için Klippon® Connect tak-çıkar TTB Aralığı

Akım ve voltaj dönüştürücü kablolama için Klippon® Connect tak-çıkar TTB Aralığı

Akım ve voltaj dönüştürücü kablolama için Klippon® Connect tak-çıkar TTB Aralığı

Akım dönüştürücü devrelerde ATTB 6 PG CT, her kullanım koşulunda Kesmeden Önce Yap (MBB) kontağını garanti etmek için özel olarak tasarlanmış 2 ve 3 kutuplu, kendi kendine kısa devre yapan fiş ile donatılmıştır.

Enstrüman dönüştürücü kablolama için Klippon® Connect WTL 6 STB

Test edilen Weidmüller vidalı bağlantı teknolojisine dayanan test-ayırma klemenslerimizle bağlantı zorlukları net ve uygun maliyetle çözülebilir.

Klippon® Connect yüksek akım klemensleri

Artan otomasyon seviyeleri, kontrol kabininde daha fazla alan gerektirir. A-serisi A2C 50/70 ve A2C 95/120 geçiş klemenslerimiz ile, bu gereksinimler karşılanacak ve ayrıca elektriğin elektrik tüketicilerine güvenli ve verimli bir şekilde dağıtılması sağlanacaktır.

Klippon® Connect A2T 2.5 DT/DT ölçme-ayırma klemensleri

A2T 2.5 DT/DT ölçme-ayırma klemenslerimiz, dar alanlarda güvenli ve basit bir elektriksel izolasyon sağlar. Yalnızca bir klemens ile iki potansiyel çalıştırılabilir, bu da %50 yer tasarrufu sağlar.

Klippon® Connect A2T 2.5 EM elektronik bileşenli klemensler- 3A sürümü

Entegre elektronik bileşenlere sahip klemenslerimiz önemli fonksiyonları devrelere entegre etmenin yerden tasarruf sağlayan bir yolunu sunar. Standart portföy; entegre diyotları, rezistansları ve LED'leri bulunan terminalleri içerir.

Highlight

Çift bağlantı içeren Klippon® Connect AAP klemensler

Besleme modülündeki ek bağlantılar gerekli bileşenleri azaltır ve montaj zamanı kazandırır. Sistem yapısına bağlı olarak, 3,5mm veya 5,1mm ilave yer tasarrufu mümkündür.

Klippon® Connect test-ayırma klemensleri

WDTR test-ayırma klemenslerimiz, dar alanlarda güvenli ve basit bir elektriksel izolasyon sağlar. Yalnızca bir klemens ile iki potansiyel çalıştırılabilir, bu da %50 yer tasarrufu sağlar.

Highlight

Klippon® Connect AWPD-Potansiyel dağılımlı klemensler

Güç dağıtımı ürünümüz AWPD modüler klemensler, tek bir üründe bağlantı kelepçesi ve PUSH IN teknolojisini bir araya getiriyor.

Enstrüman dönüştürücü kablolama için cıvata bağlantılı Klippon® Connect SDL serisi

Özel olarak geliştirilen test-ayırma klemenslerimiz enstrüman dönüştürücü kablolamanın güvenli bir yoludur. Basit kullanım hatasız, rahat kablolama sağlar . Bu, transformatörlerinizin ve ölçüm cihazlarınızın korunmasını garanti eder ve güvenli, hassas çalışma sağlar.

Klippon® Connect potansiyel dağılımlı bloklar WPD 111 ve WPD 113

Makine ve tesislere beslenen enerji ve sıfır potansiyellerin, sıklıkla motor gibi ekipmanlara dağıtılması gerekmektedir. Bu uzantıların olabildiğince güvenli, verimli ve kompakt olması gerekmektedir.

Cıvata bağlantılı Klippon® Connect SRL klemensler

Pek çok uygulamada gaz sızdırmaz, titreşim açısından güvenli ve güvenilir bir bağlantı enerji ölçümü yapar ve çok önemlidir. Somunlu bağlantılar bu gerekliliklerin tümünü karşılarken diğer tüm kablo bağlantı teknolojilerine kıyasla en büyük kontak alanını da sağlar.

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi