DIN raylar için klemensler: bağlantı için öncü bir çözüm olarak Klippon® Connect

Giderek karmaşıklaşan üretim süreçleri ve Endüstri 4.0'ın bir parçası olan teknolojik ilerlemeler, klemenslerin yanı sıra daha verimli pano yapımı için yeni çözümleri gerektiriyor. Klippon® Connect ile bugünün ve yarının her türlü gereksinimini başarıyla karşılayabilirsiniz: Uygulamaya özel DIN ray ürünleri, DIN raylar için evrensel klemensler ve prosesleri destekleyen hizmetler, her türlü konsept için doğru çözümü sunuyor.

Öne çıkan özellikler

Klemensler konusunda hızlı seçim

Hangi sektörde olursanız olun, DIN taşıyıcı ray için klemensler sektörde çok önemli bir rol oynar. Hangi klemens tasarımına ya da rengine ve hangi aksesuarlara ihtiyacınız olduğu farklı etkenlere bağlıdır. İster telin boyutu, ister kablaj, ister belli bir bağlantı teknolojisi, ister çok özel bir fonksiyon olsun - ne tür bir klemense ihtiyacınız olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Kısayollarımız sizi bağlantı teknolojilerimiz ve evrensel ve uygulama gruplarımız hakkında genel bilgilere ulaştırır. Tam olarak ihtiyacınız olan klemensleri ve diğer ürünleri kolayca bulacaksınız.

Klemenslerimizin bağlantı teknolojisi

Panonuz veya şalt sisteminiz için doğru bağlantı teknolojisini mi arıyorsunuz? Modüler klemenslerimizle birlikte Weidmüller olarak şalt sistemdeki telleri, iletkenleri ve kabloları güvenli şekilde bağlamak için size geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyoruz. Esnek iletkenlerin ve kablo yüksüklerinin doğrudan bağlanmasına olanak sağlayan SNAP IN teknolojisi gibi yenilikçi çözümlerimize güvenebilirsiniz. Ya da vidalı terminallerdeki kanıtlanmış vida bağlantımıza güvenebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, çözüm bizde. Hangi teknolojiyi tercih ediyorsunuz? SNAP IN? PUSH IN bağlantı? Vidalı bağlantı? Cıvata bağlantısı mı yoksa çekme yayı bağlantısı mı?

Üniversal klemens yelpazesi

DIN taşıyıcı ray klemensleri, şalt sisteminiz ile sahadan gelen kablolar arasındaki bağlantıdır. Bu nedenle, sektör ne olursa olsun, klemensler sanayide vazgeçilmezdir. Bununla birlikte klemensler, kullanıldıkları sektörler kadar çeşitlidir. Klemens üzerinden besleme gibi en yaygın klemenslerden elektronik bileşenlere sahip klemensler gibi özel klemens türlerine uzanan geniş evrensel programımızda, tam olarak şalt sisteminiz için ihtiyacınız olan klemensleri bulacaksınız. Hangi tür klemens sizin için mükemmeldir?

Klemenslerin uygulama aralığı

Belirli bir uygulama için özel klemensler mi arıyorsunuz? Mükemmel klemensleri mümkün olan en kolay şekilde arayacağız. Ürünlerimizi yalnızca DIN raylar için belirli klemensler veya bağlantı teknolojileri için değil, uygulama türüne göre de arayabilirsiniz. Elbette, klemenslerinizin nerede kullanılacağına bağlı olarak özel gereksinimlerin karşılanması gerekecektir. Kapsamlı portföyümüz tüm kullanım alanları için klemensler içermektedir.

Klemensler için ürün haberleri

Çalışmamızın karakteri yenilik ve ilerlemedir. Bizler, pano inşası/şalt sistemi kurma alanında gerçek öncüleriz. Örneğin 1948'de ilk plastik klemensi piyasaya çıkardık. O zamandan bu yana çok yol katettik ve karşılaştığınız tüm sorunların üstesinden kolayca gelebilmeniz için sürekli olarak ürün yenilikleri sunuyoruz. Klemenslerdeki ve diğer ürünlerdeki yeniliklerimizle çağın ilerisinde kalacak ve Endüstri 4.0'ın tüm gereksinimlerini karşılayabileceksiniz.

Doğrudan DIN taşıyıcı ray kurulumu için Klippon® RailSnapper - Çok yakında

Klippon® RailSnapper: DIN taşıyıcı rayınızın basit ve güvenli şekilde bağlanması için anahtarınız. Akıllı klik mekanizması DIN taşıyıcı ray montajı için size maksimum güvenlik sağlar.

Ancak hepsi bu kadar değil - düşük kurulum yüksekliğimiz, halihazırda oturmuş bileşenlerle monte etmenize olanak tanır. Bu durum, DIN taşıyıcı rayınızın tüm uzunluğunu hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanmanızı sağlar.

Artık vida sabitlemek için sinir bozucu kesikler ve DIN taşıyıcı rayınızda kullanılmayan alan yok. Klippon® RailSnapper ile proseslerinizi optimize edebilir ve panonuzda değerli bir alan oluşturabilirsiniz.

Yenilikçi SNAP IN teknolojisine sahip Klippon® Connect klemensler Ürün yeniliği

Yalıtımlı ince telli tekli kabloların bağlantı noktasına yerleştirilmesi yeterlidir; bağlantı noktası açıkça duyulabilen bir klik sesiyle yerine oturur. Kontak, kalıcı ve güvenilir şekilde sağlanır. Bağlantıyı açmak için iticiye basın. Bu iş daha hızlı ya da daha kolay olamazdı.

Klemensler - Yan PUSH IN bağlantı teknolojisine sahip Klippon® Connect - A serisi

Dağıtık sistemler kontrol panosunda yer kazandırır ancak bileşenlerin küçük, düz dağıtım kutularına takılması gerekir. Bu da yeni kablolama sorunlarına yol açar.

DIN raylar için yanal PUSH IN bağlantısına sahip yeni Klippon® Connect klemensler PUSH IN ve vidalı bağlantı teknolojisinin avantajlarını birleştirir. Kablolar, bükme yarıçapı olmadan, aletsiz şekilde bağlanabilir Kablolu haldeyken bile markalamalar ve işlevsel alanlar net bir şekilde görülebildiği için bu durum kurulum yüksekliğini azaltır ve netliği artırır.

Klippon® Connect W2C ve W2T Aralığı sinyal kablolama ve sinyal marshalling

Proses endüstrisindeki otomasyon, karmaşık üretim süreçleri için esnek çözümler gerektirir. Devre şemalarınız da bundan daha az karmaşık değildir ve genellikle sondan kısa bir süre önce değişime uğrar. Yeni DCS marshalling klemens serimizle bu sorunları çözebilirsiniz. Yapmış olduğunuz kablolamayı değiştirmek zorunda kalmadan bir "son dakika değişikliği" bile sizin için mümkündür.

Dört temel işlevin (süreklilik, bağlantı kesme, sigorta, toprak) sunulmasıyla birlikte klemenslerin tek ve çift düzeyli düzenlemesi sayesinde, sahada kablolu cihazlarınızı bağlarken maksimum esneklik elde edersiniz. Ayrıca potansiyelsiz kalkanlama konseptlerinize yönelik olarak zırhı PE'ye bağlamanız için size bir alternatif de sunuyoruz.

185 mm² için PUSHIN güç bağlantılı Klippon® Connect A-Serisi yüksek akım klemensler

Yeni A2C 150/185... Yüksek akım klemenslerimizin sürümleri, 25 ile 185 mm² arasında kesitler için uygundur ve yenilikçi PUSH IN-Power bağlantı teknolojisine sahiptir. Bu da, kesit aralığının tamamı için tek bir uygun bağlantı sistemi kullanabileceğiniz ve Klippon® Connect A serisinin geniş yelpazedeki aksesuarlarına tutarlı bir şekilde erişebileceğiniz anlamına gelir.

Klemenslerimiz için indirilebilir içerikler

Klemenslerimiz hakkında daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Belgelerimizin tümü indirilebilir durumdadır. Klippon® Connect ürünlerimizi bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu öğrenin. Buradan indirilebilen kataloğumuz, çeşitli klemenslerimizden çok farklı modeller içermektedir. Broşürlerimiz, bireysel çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktadır.

Klemensler konusunda danışmanlık ve destek

Hangi sektörden olursanız olun - DIN taşıyıcı ray için raya monte edilen klemenslerimiz ve tornavidalar veya akım baraları ve montaj rayları gibi eşleşen aksesuarlarla, tüm gereksinimlerinizi karşılayan komple çözümler sunuyoruz. Şalt sistemi pano inşa pazarının öncüleriyiz ve yıllardır müşterilerimizi yüksek kaliteli ürünlerimizle ikna ediyoruz. Yeteneklerimize güvenin ve uzmanlarımızın kapsamlı öneriler sunmasına izin verin. Birlikte projeleriniz ve şalt sistemleriniz için doğru çözümleri bulacağız

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi