Sürdürülebilirlik

Familienunternehmen mit unternehmerischer Verantwortung

Sürdürülebilirlik

Weidmüller Sürdürülebilirlik Raporu

Sürdürülebilirliğe ilişkin kurumsal sorumluluğumuzun kabulü, yıllık olarak güncellenen Sürdürülebilirlik Raporumuza yansımıştır. Sürdürülebilirlik Raporu çevrim içi olarak Almanca ve İngilizce dillerinde mevcuttur.

Sizi Weidmüller'de sürdürülebilirlikle ilgili genel bilgi edinmeye ve taahhüdümüzü takip etmeye davet ediyoruz. Gönüllü sürdürülebilirlik raporlaması hakkındaki geri bildirimlerinizi ve sorularımızı bekliyoruz.

Sürdürülebilirlik broşürü

Sürdürülebilir bir geleceğe giden pek çok yol var. Bunları seçmeniz yeterlidir. Yeni sürdürülebilirlik broşürümüzde; neyi savunduğumuza, neler yaptığımıza ve şimdiden nasıl önemli bir katkıda bulunduğumuza dair renkli ve kısa bir genel bakış sunmaktayız. Broşür dijital ve interaktif olup gelecekte yeni ve heyecan verici konularla güncellenecektir.

EcoVadis'ten altın derece

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız için EcoVadis Altın Madalyası ile ödüllendirildik. Bu başarı ile, sektörümüzde EcoVadis tarafından derecelendirilen şirketler arasında ilk yüzde 3'te yer alıyoruz.

CSR Ödülü OWL 2024

Kurumsal sosyal sorumluluk alanında sosyal, sürdürülebilir ve kültürel bağlılığımız konusunda CSR Ödülü OWL’un sahibi olduk.