Yazılım

Büyük bir kullanım kolaylığı için özel seçeneklere sahip optimize edilmiş markalama işlemleri

Yazılım

Tutarlı verilerle güvenli planlama

Markalama için yazılım çözümlerimiz (M-Print® PRO), yarı otomatik kablo işleme (WPC Tool) ve konfigürasyon tool (WMC) sayesinde projenin her aşamasında tam olarak hazırsınız. CAE sisteminizin arayüzleri sayesinde, planlamadan devreye alıma kadar ideal veri aktarımından kazanç sağlarsınız.

Sistematik Markalama için Yazılım

Yazılım

Yazılım

Sezgisel kullanım ve ihtiyaçlarınıza özel. PRO yazılımı, verilerin içe aktarımı, düzenlenmesi ve yönetilmesini kolaylaştırır.

Markalama

Markalama

Tüm kontrol panosu uygulamaları için yaratıcı çözümler. Giydirme etiketlerden metal etiketlere kadar.

Yazıcı

Yazıcı

Mürekkep veya termal transfer - her ihtiyaç için endüstriyel baskı sistemleri. Gelecek için tasarlandı.

Ürün portföyü

M-Print® PRO

Panonuz için komple markalama süreci

Sistematik markalama çözümümüz sezgisel M-Print® PRO yazılımına dayanmaktadır. Tek bir yazılım paketinde tüm uygulamalar için endüstri standardı markalama ve etiket üretme kabiliyeti sunar. Etiket, yazıcı ve veri aktarımının tek bir sistemde birleştirilmesi sayesinde benzersiz bir proses güvenilirliği ve verimliliği sağlanır - pano yapımınız için gerçek bir katma değer.

M-Print® PRO eCAD

Planlamadan işletime kadar tutarlı

M-Print® PRO eCAD tasarım sonrası süreçleri dijitalleştirerek potansiyel hata kaynaklarını ortadan kaldırır ve pano için net bir tanımlama garanti eder. Sistem, etiket seçimi ve yazdırılması için gerekli her türlü bilgiye sahip bir veri dosyası oluşturur.

Weidmüller Configurator

Dijital mühendislik hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Weidmüller Configurator (WMC), eksiksiz çözümlerin basit şekilde tedariğinin ve montajının yanı sıra elektrik sistemlerinin kusursuz ve güvenli şekilde planlanmasına yönelik bir yapılandırma aracıdır.
Otomatik üretim potansiyelinizi, kağıtsız üretimden otomatik üretime kadar tek bir araçla ortaya çıkarın.

Komple işyeri çözümleri

Tüm dünyada pano üreticilerini destekliyor ve karşılaştıkları zorlukları biliyoruz. Bu sebeple, pano yapımının her adımı için mükemmel bir kaliteye sahip iyi düşünülmüş ürünler ve çözümler sunuyoruz. İşte bu şekilde müşterileriniz ve sizin için katma değer yaratıyoruz. Bilgi & deneyimimizden faydalanın.

Schaltanlagenbau Gormanns GmbH için Komple İşyeri Çözümleri

Schaltanlagenbau Gormanns GmbH için Komple İşyeri Çözümleri

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Aletler, dolap alt yapısı ve etiketleme sistemleri bir şalt dolabı yapımı için gereken süre ve kalite düzeyini doğrudan etkiler.

Atölyede daha fazla verimlilik

%80 daha hızlı ve güvenli işlemler

%80 daha hızlı ve güvenli işlemler

Üretkenliği arttırmak amacıyla mekanik montaj ve kablolama gibi vakit kaybına yol açan işlemleri güvenle hızlandırmak için sürekli olarak inovasyonlar yapıyoruz. Örneğin, uygulamaya ideal olarak adapte edilmiş aletler, markalamalar ve yazıcılar kullanarak.

%100 Birinci sınıf kalite

%100 Birinci sınıf kalite

En yüksek gereklilikleri karşılayan otomatik makineler, aletler, etiketler ve yazıcılar: Weidmüller'in 40 yılı aşkın süredir temsil ettiği şey budur. Tüm standartları karşılayan sertifikalar ve onaylar bile tek başlarına güven duyabileceğiniz Alman üretimi birinci sınıf ürünler anlamına geliyor.

%100 Planlama güvenilirliği

%100 Planlama güvenilirliği

Daima güven duyabileceğiniz kablo hazırlama, işleme ve sistematik markalama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ortağınız olan Weidmüller'e güvenebilirsiniz. Tam bir veri tutarlığı içinde potansiyel hata kaynaklarını azaltarak, vakit kaybına yol açan işlemleri güvenle hızlandırarak üretkenliğinizi arttırıyoruz.

Danışmanlık & Destek

Sayitcan Gürsoy

Teknik Destek Sorumlusu