IIoT'ye giden kolay yol - Akıllı veri kullanımı ile maksimum verimlilik

IIoT'ye giden kolay yol - Akıllı veri kullanımı ile maksimum verimlilik

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Ortalama bir fabrika her gün etkileyici şekilde 1 terabaytlık veri üretir ancak bunun yüzde 1'inden azı gerçekten verimli şekilde kullanılır. Makineleri daha verimli hale getirmek ve arızaları daha iyi öngörmek için kullanılmayı bekleyen %99'luk bir potansiyel vardır.

Başlamanın en kolay yolu nedir? Ve veriler nasıl gerçek bir katma değere dönüştürülebilir?

Daha fazla bilgi edinmek ve verilerinizi verimli şekilde kullanma yoluna adım atmak için kısa animasyonumuza bir göz atın.

IIoT: Gerçekler, rakamlar ve veriler

IIoT: Teklifimiz

İster enerji yönetimi, ister süreç optimizasyonu, durum izleme, uzaktan erişim veya öngörülebilir bakım olsun: IIoT alanındaki uygulama örnekleri çeşitlidir.

Bir destekçi olarak size hem greenfield hem brownfield uygulamalarında çok çeşitli kullanım senaryolarının gerçekleştirilmesini sağlayan kapsamlı, entegre bir modülersistem ve en gelişmiş bileşenleri sunuyoruz.

Veri alımından veri analizine kadar tüm veri düzeylerini "veriden değere" geçiriyoruz. Portföyümüz; donanım, yazılım, bulut uygulamaları ve ilgili hizmetleri kapsar.

Ayrıntılı olarak, hizmetlerimiz veri alımı, veri ön işleme ve kontrolü, veri iletişimi ve veri görselleştirme ve analizi düzeylerini kapsamaktadır. IIoT alanındaki uzmanlığımız sayesinde, verimliliği artırmak ve sürdürülebilir katma değer yaratmak için güvenilir iş ortağınızız.

IIoT: Kullanım Senaryoları

IIoT: Portföy​

Veri Alımı

Verileri güvenilir şekilde yakalayın Greenfield ve brownfield uygulamalarında değerli veri ve bilgilere ulaşın

Veri ön işleme ve kontrolü

IoT edge teknolojisiyle verileri yerel olarak ön işleyin Greenfield ve brownfield uygulamalarında değerli veri ve bilgilere erişim yaratın

Veri iletişimi

Ağ altyapısını kullanarak verileri güvenilir şekilde taşıyın Tesislerden elde edilen değerli bilgileri BT sistemlerine ulaştırın.

Veri görselleştirme ve analiz

Veri analizi ile katma değer oluşturun Veri yönetimli, dijital hizmetlerle uygulamalarınızda somut katma değerler elde edin

Dijital hizmetler dünyasına biletiniz

Bulut tabanlı platformumuz, Weidmüller'den sizi dijital hizmetler dünyasına taşıyan bilet ve Endüstriyel IoT'ye giden yolunuz için sezgisel ve geleceğe dönük araçtır. Platform, cihaz ve çeşitli yazılım hizmetlerinin mükemmel etkileşimi sayesinde, kullanım durumlarınızı kolayca, tutarlı bir şekilde ve ilgili herhangi bir bilgiye sahip olmadan gerçekleştirin. Açık, modüler ve mükemmel şekilde entegre edilebilir bir sistem olan platform, çok çeşitli kullanım durumları için destekçinizdir. EasyConnect ile verimliliğinizi artırın ve tüm yenilik potansiyelinizi ortaya çıkarın.

Danışmanlık & Destek

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi