Endüstriyel IoT'ye giden kolay yol

Kapsamlı ve en yeni IIoT portföyümüzle "Veriden değere"

Endüstriyel IoT'ye giden kolay yol

Endüstriyel IoT'ye giden kolay yola hazır mısınız?

Enerji yönetimi, süreç optimizasyonu, durum izleme, uzaktan erişim veya öngörücü bakım: tüm uygulama örneklerinin ortak bir noktası vardır. OEE veya servis teknisyeni dağıtımlarının azaltılması gibi katma değer elde edebilmek için verilerin alınması ve önceden işlenmesi, iletilmesi ve son olarak analiz edilmesi gerekir.

Müşterilerimizin bunu olabildiğince kolay ve tutarlı bir şekilde yapmalarını sağlamak veriden değere açık hedefimizdir.

Industrial IoT'ye taksi ile giden en kolay yol

Industrial IoT'ye taksi ile giden en kolay yol

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Endüstriyel IoT'ye giden kolay yolu mu arıyorsunuz? Açıklık, esneklik ve başlamak için kolay bir yol mu istiyorsunuz? O zaman bir taksi çağırın. Sizi nereye götüreceğini bilecektir... Arkanıza yaslanın, kemerinizi bağlayın ve yolculuğun tadını çıkarın.

Endüstriyel IoT hizmetlerimize genel bakış

Bir bakışta avantajlarınız

Kolay

Kolay

IoT çözümlerinin kolay ve hızlı bir şekilde iyileştirilmesi, açık ve web tabanlı mühendislik veya makine öğrenimi modellerinin oluşturulması.

Uçtan uca

Uçtan uca

"Veriden değere": Kapsamlı ve son teknoloji IIoT portföyümüzle müşterilerimizin sensörden buluta ve bunun da ötesine geçmesini sağlıyoruz.

Gelecek için daha iyi konumlandırılmış

Gelecek için daha iyi konumlandırılmış

Esneklik ve açıklık, Endüstriyel IoT'de anahtar başarı faktörleridir. Yalnızca açık platformlara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda mevcut ve yeni ortaklıkları da benimsiyoruz.

Endüstriyel IoT - sizin için neler var?

null

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Endüstriyel IoT ne anlama geliyor? Weidmüller'in konumu nedir ve özellikle neler sunmaktadır? Ve daha da önemlisi: Müşterilerin bundan kazancı nedir? Otomasyon Ürünleri ve Çözümleri Başkan Yardımcısı Dr. Thomas Bürger'in videosunu izleyip aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

Örnek kullanım vakaları

Kapsamlı Endüstriyel IoT portföyümüz

Veri Alımı

Verileri güvenilir şekilde yakalayın Greenfield ve brownfield uygulamalarında değerli veri ve bilgilere ulaşın

Veri ön işleme

IoT edge teknolojisiyle verileri yerel olarak ön işleyin Greenfield ve brownfield uygulamalarında değerli veri ve bilgilere erişim yaratın

Veri iletişimi

Ağ altyapısını kullanarak verileri güvenilir şekilde taşıyın Tesislerden elde edilen değerli bilgileri BT sistemlerine ulaştırın.

Veri analizi ve iş mantığı

Veri analizi ile katma değer oluşturun Veri yönetimli, dijital hizmetlerle uygulamalarınızda somut katma değerler elde edin

Dijital hizmetler dünyasına biletiniz

Bulut tabanlı platformumuz, Weidmüller'den sizi dijital hizmetler dünyasına taşıyan bilet ve Endüstriyel IoT'ye giden yolunuz için sezgisel ve geleceğe dönük araçtır. Platform, cihaz ve çeşitli yazılım hizmetlerinin mükemmel etkileşimi sayesinde, kullanım durumlarınızı kolayca, tutarlı bir şekilde ve ilgili herhangi bir bilgiye sahip olmadan gerçekleştirin. Açık, modüler ve mükemmel şekilde entegre edilebilir bir sistem olan platform, çok çeşitli kullanım durumları için destekçinizdir. EasyConnect ile verimliliğinizi artırın ve tüm yenilik potansiyelinizi ortaya çıkarın.

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi