Tek bir kaynaktan entegre deneyimimiz ile size özel enerji yönetim sisteminizi uygulayın

Enerji yönetimi, tüm ilgili enerji tüketimi verilerinin kaydedilmesi, elde edilen verilen analiz edilmesi ve tasarruf olanakları konusunda kapsamlı bir danışmanlıktan oluşmaktadır. Weidmüller olarak, enerji yönetim sistemi geliştirmesi sürecini, modüler yapıya sahip ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış güçlü bir birim oluşturmak için uzman tavsiyelerini akıllı donanım ve yazılım çözümleriyle birleştiren holistik bir görev olarak görmekteyiz.

Bir bakışta avantajlarınız

Durum kaydı aracılığıyla artan verimlilik

Durum kaydı aracılığıyla artan verimlilik

Planlanabilir servis faaliyetleri ve motorun geçerli elektriksel ölçüm değerlerini görüntüleme.

Enerji verimliliğini artırmak

Enerji verimliliğini artırmak

Tüm ilgili enerji/proses verilerinin sürekli ve güvenilir takibi Bağımsız ve açık veri alımı sayesinde maksimum esneklik

Daha az üretim kesintisi

Daha az üretim kesintisi

Uygun koruma konsepti sayesinde daha kısa sürede kaçak akımların tespiti ve yalıtım hatalarının giderilmesi. Enerji izleme, kaçak akım izleme ve güç kalitesinin tek bir cihazda birleştirilmesi.

Ürün portföyü: Donanım

u-sense Sensörler

Endüstriyel IoT için veri alımı. Endüstriyel IoT sensörleriyle endüstriyel tesisleri kolayca izleyin.

Enerji Sayaçları

Uygulamalarınız için optimal kullanım için iki sınıf enerji sunuyoruz. Uygulamaya özel yazılımlar da dahil olmak üzere temel işlevlere sahip TemelLine ve genişletilmiş işlevlere sahip ValueLine.

Enerji Analizörleri

Elektrik şebekleriniz için genel kalite analizleri gerçekleştirin. Elektrik şebekesinin kalitesi, fabrika veya üretim tesislerinizin verimliliği ve üretim sürekliliği açısından önemli bir parametredir.

Enerji Logger

Basit bir SO arayüzüne sahip ölçüm cihazları piyasada yaygın bir şekilde bulunmaktadır. Ancak, ölçülen değerleri doğrudan şirket içi ağınıza aktarma özelliğine sahip değiller. Bu amaçla, her bir ölçüm cihazı için bir ağ geçidi gereklidir: enerji logger.

Tak ve Çalıştır Kutuları

Tak-Çalıştır kutularımız, mevcut makineleri enerji yönetiminize entegre etmek için yenilikçi bir çözümdür.

EM-Connectivity-Box

EM-Connectivity-Box, tek bir muhafazada mükemmel bir verimlilik sunar. Weidmüller'in kendini kanıtlamış ürünlerinin mükemmel bir kombinasyonudur.

Akım dönüştürücü

Akım transformatörleri, akımlar doğrudan ölçülemediğinde kullanılır. Bunlar, birincil akımı (genellikle) daha küçük bir akıma dönüştüren özel bir transformatör türüdür.

Ürün portföyü: Yazılım

Eco Explorer Go - ücretsiz

Ölçüm verilerinizi kolayca kaydederek açık şekilde göstermeye yönelik çözümümüz. Enerji tüketicilerinin görselleştirilmesi, üretim tesislerinin verimli kılmasında temel bir ilkedir.

ResMa - enerji yönetimi

Enerji akışlarının kaydedilmesi ve izlenmesi için evrensel bir araç olarak u-create ResMa'yı kullanın. u-create ResMa enerji yönetiminde kapsamlı bir yazılım çözümü olmakla birlikte mevcut otomasyon teknolojisi, kontrol teknolojisi ve bina otomasyonuyla entegre olur.

PROCON-WEB - görselleştirme

Platformdan bağımsız ve ölçeklenebilir görselleştirme yazılımı

Mükemmel tamamlayıcılar

Video: Enerji tüketiminde rapor otomasyonu nasıl yapılır

Video: Enerji tüketiminde rapor otomasyonu nasıl yapılır

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Enerji yönetimi çözümleri Müdürü Michael Piekarzewitz, Enerji IoT Kutusu ile enerji tasarrufunun nasıl sağlanacağını açıklıyor

Weidmüller hizmetleri ve pazar deneyiminden faydalanın

Zaman kazandıran veri sağlama hizmeti

Zaman kazandıran veri sağlama hizmeti

Çeşitli formatlarda CAD 3D modeller ve CAE verilerini ürün kataloğumuzdan indirebilirsiniz Ürün kataloğumuz .

Bayilerimiz için online ürün bilgileri

Bayilerimiz için online ürün bilgileri

BMECat ve diğer formatlarda online katalog. Kanıtlanmış standartlar sayesinde ürün bilgilerine hızlı ulaşım.

Pazar & endüstri deneyimi

Pazar & endüstri deneyimi

Müşterilerimizle aynı dili konuşuyoruz. Otomotiv ve dağıtım & iletim sektöründeki uzmanlığımız ve tutkumuz ileOtomotiv robotiği - değer zincirini optimize etmeEnerji iletimi ve dağıtımı - Akıllı ve verimli

Referans Projeler

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi