Her ihtiyaç için güç yönetimi çözümleri ve hizmetleri

Güç kaynakları modern dünyanın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir çünkü her şeyin akımla sağlanması gerekmektedir. Bu konuda özellikle üç etken önemli rol oynamaktadır: enerji verimliliği, dayanıklılık ve güvenilirlik. Weidmüller; makine yapımı, güç, gemi inşaatı ve süreç endüstrilerinin farklı gereksinimlerini mükemmel şekilde karşılayan çok çeşitli çözümler sunmaktadır. Anahtarlamalı güç kaynaklarımız ekonomi, performans ve yenilikten yararlanır, böylece her pano için doğru güç yönetimi uygulanabilir. Gereksinimleriniz ne olursa olsun, güç kaynaklarımız 5-48 V aralığında güvenilir DC voltajları sağlar ve tüm otomasyon uygulamalarında kullanılabilir. 3 farklı performans sınıfındaki güç yönetimimizin yanı sıra birçok ek ürünümüz ve Endüstriyel IoT portföyümüz ile siz ve şirketiniz her zaman rekabetçi kalabilirsiniz.

Öne Çıkan Noktalar | yenilikçi, verimli ve güvenilir

Güç kaynaklarımız

Ürün ailelerimiz size kaçırmamanız gereken avantajlar sunar. Üç güç sınıfı ve çeşitli sistem aksesuarları modüler bir tasarıma sahiptir ve bu nedenle özelleştirilmiş çözümler sunar. Bu da güç kaynağı bileşenlerimizle tam olarak ihtiyacınız olan ürünü bulacağınız anlamına gelir. DC-UPS sistem bileşenlerimizin yanı sıra arabellek modüllerimiz, ayrıştırma modüllerimiz ve elektronik yük monitörlerimiz sistemlerinizin güvenilirliğini artırır ve maliyetli üretim kesintilerini önler. Buna ek olarak, herhangi bir zamanda takılabilen IO-LINK ve CANopen iletişim modülleri de dahil olmak üzere, yeni DCL teknolojisine ve entegre ORing-MOSFET'e sahip PROtop güç kaynaklarımız her zaman geleceğe hazır bir seçimdir.

Tüm uygulamalarda sürekli güç sağlamak için anahtar modlu güç kaynakları

PROtop, PROmax ve PROeco olmak üzere üç performans sınıfındaki anahtar modlu güç kaynaklarımız yüksek düzeyde güvenlik ve zorlu endüstriyel ortamlara kolayca dayanıklılık sağlar. Çeşitli çözümlerimizle, kontrol sistemlerinde yer, dayanıklılık, dijital entegrasyon ve güvenilirlik açısından gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Anahtar modlu güç kaynaklarımız arasında, inovatiften özellikle güçlü ya da ekonomik olanlara kadar ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz!

 • Çeşitli ortamlarda güvenle kullanılır
 • Uluslararası sertifikalar
 • PROtop – iletişimli güç kaynakları

Seçmeli kısa devre ve aşırı yük koruması sayesinde elektronik yük izleme

Güç yönetim sistemlerimiz, güvenilir elektronik yük izleme sistemlerimizle akıllı ve yenilikçi çözümler sunar. Modern makineler ve sistemler özellikle verimli ve seçmeli yük izleme sistemlerine dayanmaktadır. Ürün portföyümüzde, yüksek derecede esneklik sunan çok çeşitli modüler çözümler bulacaksınız. Bunlar çok çeşitli uygulamalar için uygun olmakla kalmayıp aynı zamanda panonuzda yer tasarrufu ve kurulum sırasında da zaman tasarrufu sağlar.

 • Entegre güç dağıtımı
 • Seçicilik ve %30 yer tasarrufu sağlar
 • topGUARD - IO-Link tabanlı yük izleme sistemi

Kesintisiz güç kaynakları

DC-UPS sistemlerimiz, 30 saate varan elektrik kesintilerini güvenli bir şekilde köprüler ve otomasyon bileşenleri için güvenilir ve kesintisiz güç kaynağı sağlar. Bu da, tesis proseslerinin veya iletişim ekipmanlarının kesintisiz olarak çalışmaya devam etmesine imkân verir. En uygun sistem tasarımı için DURAeco serisinin beş farklı batarya modülü mevcuttur. Birkaç 100ms'lik kısa süreli güç kesintileri için, kapasitör teknolojisine dayalı olan ve kesinlikle bakım gerektirmeyen maxSHIELD buffer modüllerimizi öneririz.

 • Tam uzaktan kontrol
 • YENİ: maxSHIELD DC Buffer

DC/DC Konvertörler

Gücü artırmak için doğrudan paralel olarak kolayca bağlanabilen veya bir AC/DC konvertörle yedek olarak ve doğrudan paralel olarak bağlanabilen DC/DC konvertörler mi arıyorsunuz? PROtop AC/DC ve DC/DC konvertörlerimizdeki entegre ORing MOSFET, tüm iç kısa devrelerin güvenilir şekilde ayrılmasını sağlar ve ek diyot modülleri gereksinimini ortadan kaldırır. Bir iletişim modülüyle donatılmış olan güç yönetimi çözümlerimiz için veri şeffaflığı, uzaktan denetlenebilirlik ve sürekli durum izleme, sorun teşkil etmez.

 • İzolasyon ve dönüştürme

Redundancy ve diyot modülleri

Diyot ve redundancy modüllerimiz iki veya daha fazla güç kaynağını ayırma kapasitesine sahiptir. Bu modül, kısa devre koruması için veya güç kaynaklarının işlevsel olarak ayrılması için seçilebilir. Bu modüller kapasite modülümüz tarafından tamamlanır. Enerji rezervleri sunar, böylece örneğin, devre kesiciler hızlı ve seçmeli olarak tetiklenebilir.

 • Gücü arttırmak ve yedekleme için
 • Ekstra enerji için kapasite modülü
 • Daha yüksek güç rezervleri için kapasite modülümüz ile birleştirilebilir

İletişim modülleri

İletişim modüllerimiz, PROtop güç kaynaklarımızın ve topGUARD elektronik yük izlemenin kontrol sistemlerine bağlanmasını sağlar. Güç yönetimi ürünlerimiz; Endüstriyel Ethernet portföyümüzle, rölelerimizle ve yarı iletken anahtarlarımızın yanı sıra yıldırım ve aşırı gerilim koruma cihazlarımızla birleştirilebilir. Bu, güç kaynaklarınızı evrensel olarak kullanmanızı sağlar ve çeşitli kapsamlı çözümler sunar. Sizin ihtiyaçlarınız kadar bireysel - çözüm bizde!

 • Takılabilir modüllerle geleceğe hazır güç kaynakları
 • Komple veri şeffaflığı ve uzaktan kontrol
Highlight

Ön şarj üniteleri

Ön şarj üniteleri, endüstriyel DC mikro şebekelerinin kontrollü ve sıralı olarak güçlendirilmesini sağlar. Bu da sürücü, motor veya karmaşık yük devreleri gibi yüklerin, akım piklerinden kaçınmak için birbiri ardına başlatılabileceği anlamına gelir. Ön şarj ünitelerimiz çeşitli performans varyasyonlarında mevcuttur. İşletim modu ve açma gecikmesi doğrudan cihazda ayarlanabilir. Daha fazla ayar ve tanılama opsiyonları isteğe bağlı iletişim arabirimi üzerinden seçilebilir.

 • Her uygulamaya uyarlanabilir
 • Kapsamlı tanılama opsiyonları
 • DC Endüstrisi V3 sistem konseptine uygundur

Güç kaynakları için çevrim içi destek

Sizi mümkün olan en iyi şekilde desteklemek istiyoruz. İşte bu nedenle, sistemlerimiz hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm veri ve bilgileri; el kitapları, uygulama notları, sertifikalar ve çok daha fazlası ile bulacaksınız. Güç kaynaklarımızı çalıştırırken herhangi bir sorunla karşılaşmadığınızdan ve her zaman güncel olduğunuzdan emin olmak için, web sitemizde yazılım güncellemelerimizle ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Başka sorunuz varsa istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz uzmanlar wenden. Sorularınızı yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınız için ideal güç kaynaklarını bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Enerji beslemesi segmanındaki hizmetler

Weidmüller olarak, güç kaynakları söz konusu olduğunda neyin önemli olduğunu biliyoruz. Kapsamlı hizmetimiz sizi günün her saatinde destekler. Projelerinizin verimli, güvenli ve kolay şekilde gerçekleştirildiğinden emin olmak için, panelinizin planlaması, kurulumu ve çalışması sırasında her üç aşamada da sizin tarafınızdayız. Bu şekilde, size tüm aşamalarda benzersiz özellikler aracılığıyla katma değer sunuyoruz. İster tüm ürün bilgilerinin zaman kazandıran şekilde sunulması, ister bileşenlerinizin doğrudan konfigürasyonu ve siparişi olsun; uzmanlarımız sizin için hazır ve her zaman ulaşılabilir. Teknik bilgimize ve endüstri deneyimimize güvenerek eksiksiz donanım ve servis paketimiz konusunda kendinizi ikna edin.

Planlama, kurulum ve işletim için yüksek performanslı hizmetler

Yazılım destekli kolay planlama

Güç kaynaklarımızı hızla ve kolayca yapılandırmak ve talep etmek için Weidmüller Configurator’ı kullanın. Weidmüller Configurator, E-CAD sistemleriyle planlamadan dokümantasyona kadar kesintisiz mühendislik iş akışlarını destekler.

Zaman kazandıran veri sağlama hizmeti

Çeşitli formatlarda CAD 3D modeller ve CAE verilerini ürün kataloğumuzdan indirebilirsiniz. Güç kaynakları konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgilerle sizi destekliyoruz.

Bayilerimiz için online ürün bilgileri

BMECat formatındaki ve diğer formatlardaki elektronik kataloğumuz, bileşenlerimiz ve modüllerimizle ilgili tüm ürün verilerini sağlar. Kanıtlanmış standartlarla ürün verilerine hızlı erişimden yararlanın.

Güç kaynaklarınız için mükemmel tamamlayıcı

Tamamlayıcılarımız arasında günümüzün giderek dijital hale gelen dünyasında önemli bir rol oynayan şimşek ve aşırı gerilim koruması da bulunmaktadır. Diğer taraftan, kurulum sürecini hızlandırmak için IP20 G/Ç sistemimizde u-remote kullanılmakta ve en uygun sistem işleme ile güçlü otomasyon bir araya gelmektedir. Dağıtık DC güç yönetimimizle, neredeyse tüm tesis alanlarında vazgeçilmez hale gelen 24/48 VDC güç kaynakları alanında ön plana çıkıyoruz. Güç yönetiminizden en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel tamamlayıcıyı bulun!

Sektörünüz için kapsamlı çözümler

İster makine, ister fabrika inşaatı, ister büyük gemi pazarı olsun, Weidmüller, her ihtiyaç ve her gereksinim için doğru güç kaynaklarını bulmak üzere çok çeşitli bileşenler sunar. Ürünlerimizle güç yönetiminizi optimize edin ve yenilik, performans ve uygun maliyet alanlarında teknik bilgilerimizden yararlanın. Rekabet gücünüzü koruyoruz!

Gemi inşaatı için hazır

Gemilerdeki navigasyon sistemleri için, güç kesintisi durumunda DC besleme gerilimi Weidmüller'in DC UPS sistemleri ile korunmalıdır.

Makine veya fabrika inşaatı

Sizin için sektöre özgü yüksek performanslı çözüme sahibiz. İster örneğin sürekli işletimdeki sistemler için buffer modülleri, ister makine araçları için maxGUARD yük izleme sistemimiz... Daima özelleştirilmiş güç.

Yenilenebilir enerji üretimi

Örneğin rüzgâr türbinlerinde, ticarete bağlı olarak iyi koordine edilmiş güç/maliyet oranına sahip güç kaynakları kullanılır: PROmax güç kaynakları.

Enerji beslemeleri için indirilebilir içerikler

Size tam ürün bilgisini ve uzman bilgilerini sunacağız. Ayrı ayrı ürünlerimiz için portföye genel bakış kısmında sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız. Alternatif olarak, ihtiyaç duyduğunuz özel anahtar modlu güç kaynaklarını belirlemek için ürün kataloğumuzu indirin.

Enerji beslemesi yelpazesinde danışmanlık ve destek

Verimli güç yönetimi çözümleri uzmanlık alanımızdır. Güç kaynaklarımız ek işlevlerle ayrı ayrı tamamlanabilir, uluslararası olarak kullanılabilir ve zorlu koşullara bile dayanabilecek kadar güçlüdür. Verimlilik ve yer tasarrufu, üretimdeki başlıca önceliklerimizdir. Her zaman verimliliğe ve güvenilirliğe odaklanırken doğru modülleri ve bileşenleri bulmanıza yardımcı olacağız. Şirketiniz için ideal güç kaynaklarını bulacağız.

Danışmanlık & Destek