Endüstriyel Analitik

Endüstriyel Analitik ile analiz edin, görüntüleyin, tahmin edin

Endüstriyel Analitik

Tesisinizin kullanılabilirliğini, ürün kalitesini, hizmetini ve bakımını optimize edin

İster durumların izlenmesini iyileştirmek, ister fabrika kullanılabilirliğini artırmak, ister ürün kalitesini güvence altına almak istiyor olun, bu hedeflere akıllı, veriye dayalı servislerle ulaşabilirsiniz. Makine Öğreniminin (ML) yöntem ve araçları, daha önce el değmemiş endüstriyel makine verilerine erişimi sağlamayı, bilinmeyen korelasyonları tanımlamayı ve böylece somut katma değer yaratmayı mümkün kılar. Bu tür hizmetlerin uygulanmasını verimli ve uygun maliyetli kılmak için, size kendi veri bilimi uzmanlarınız olmadan makinede IoT veri alımından ML self servise kadar çözümler gösteriyoruz. Verilerinizin potansiyelini kullanın.

Endüstriyel Analiz Uygulamaları

Temel olarak durum izleme

Verimli makine ve proses kontrolü için

Tek tek makinelere ait olanlar dahi, planlanmamış her üretim durağı ek zahmet, daha yüksek maliyetler ve daha düşük üretim yaratır. Veri odaklı, sürekli ve olabilecek en iyi durum izleme, makine ve tesislerin maksimum kullanılabilirliği için olmazsa olmaz bir temeldir.

Sistem kullanılabilirliğini geliştirin

Bu, durum izlemenin somut yararlar sağlama şeklidir

Sürekli durum izlemeye dayanarak maksimum tesis kullanılabilirliği hedefine katkı sağlayan çeşitli kullanım senaryoları vardır. Makine ve sistem durumunu sürekli takip etmek, hataları veya anormallikleri erken aşamada fark etmek, bir arıza oluşmadan önce gerekli önlemleri almak.

Ürün kalitesi sağlayın

Proses verilerinden ürün kalitesi göstergeleri alın

Proses verilerine ve ML teknolojilerini kullanarak yaptıkları değerlendirmelere dayanarak, üretilen ürünlerin kalitesi hakkında sonuca varmak birçok durumda mümkündür. Seçili proses parametrelerine dayalı olarak, belirli bir proses durumuna atanabilen ML tabanlı kalıplar tanınabilir.

Servis ve bakımı optimize edin

Durum izlemeden öngörülebilir bakıma kadar

Durum izleme, doğrudan makine ve tesislerin servis ve bakımını optimize etme olasılığını ortaya çıkarır. Gelecekte servis ve bakım önleyici veya reaktif değil duruma dayalı ve öngörülebilir olacak ve bunlardan yeni iş modelleri geliştirilebilecektir.

Çözümümüz

Planlarınız için bir hızlandırıcı olarak Endüstriyel Analitik uzmanlığımızdan yararlanın. IoT ve Analitik ekibinin kapsamlı bilgisinin yanı sıra hem kendi endüstriyel uygulamamızdan hem de çeşitli müşteri projelerinden edindiğimiz deneyimle size destek sunan ortağınızız. Veri bilimi danışmanlığı ve özelleştirilmiş analitik çözümlerinden Endüstriyel AutoML Self Servis'e kadar.

Veri bilimi yeteneklerine sahip olmadan makine öğreniminden yararlanın

Veri bilimi yeteneklerine sahip olmadan makine öğreniminden yararlanın

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Weidmüller Endüstriyel AutoML çözümünün önemli avantajları ve nasıl çalıştığı hakkındaki açıklamaları içeren kompakt bir özeti için 2 dakikalık animasyonumuzu izleyin.

Kullanım halindeki Endüstriyel Analitik çözümlerimiz

Somut çözümlere sahip memnun müşteriler en iyi referanstır. Endüstriyel yazılım alanında 35 yılın tecrübesini sunuyoruz. Özel ihtiyaçlarınız için beraberce sürekli olarak yenilikçi, sürdürülebilir ve faydalı çözümler geliştiriyoruz. Bunların en önemlilerinden biri de Endüstriyel Analitik ve Makine Öğrenimi tabanlı uygulamalar.

Teknik ve metodik yetkinlik, iyi işbirliği ve kavram kanıtı konusundaki kararlılık sayesinde, mevcut verilerin potansiyelini hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebildik. İlk değerlendirmelere dayanarak, sürecimizde iyileştirmeleri zaten uygulayabilmiştik.

Daniel Hanebrink, Endüstri Mühendisliği, Miele & Cie. KG

Mükemmel tamamlayıcılar

Endüstriyel uygulamalarda bütünsel uçtan uca çözümleri etkinleştirmek için donanım, yazılım ve hizmetlerin başarılı bir etkileşimi gereklidir. Buna örneğin kapsamlı bir IIoT ürün portföyü ve yazılım uygulama geliştirme alanında buna karşılık gelen deneyim dahildir. "Veriden değere etkinleştirici" olarak amacımıza uygun şekilde size mükemmel tamamlayıcılar sunuyoruz.

Danışmanlık & Destek

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi