Makinelerinizi akıllı hale getirin

Makinelerinizi akıllı hale getirin

Weidmüller Endüstriyel Analitik çözümleri, sistem anormalliklerini tespit ederek sınıflandırmanıza ve sonuç olarak üretim kesintilerini minimumda tutmanıza yardımcı olan uygulama odaklı AI uygulamaları sunar. Kestirimci bakım sayesinde, servis aralıklarını gerektiği zaman ve hedefe göre planlayabilirsiniz. Dahası, sensör, durum ve proses veri kayıtlarını kullanarak ürünlerinizin kalitesine ilişkin güvenilir tahminler (tahmini kalite) yapabilirsiniz.

Deneyimli veri bilimcilerimizle birlikte çalışarak çözümler tasarlayabilir veyahut yapay zekanın avantajlarından faydalanmak için doğrudan Otomatik Makine Öğrenimi Aracımızı kullanabilirsiniz.


Bir bakışta avantajlarınız

Yerel ağ veya bulut

Yerel ağ veya bulut

Verileriniz için %100 güvenlik Farklı platformlarla uyumlu Endüstriyel Analitik çözümlerimiz sayesinde veri kullanımına ilişkin bağımsız kararlar alabilirsiniz. Hizmetlerimiz, Microsoft Azure, Amazon Web Servisleri ve IBM Cloud gibi tüm standart bulut çözümleriyle uyumludur. Dahili sunucularınızda veya doğrudan makinenizde de kullanabilirsiniz.

Endüstri uzmanlığına sahip güçlü bir ortak

Endüstri uzmanlığına sahip güçlü bir ortak

Makine üretim alanında uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, uygulamalarınızın gerektirdiklerini biliyoruz bugün verdiğiniz kararların gelecek uzun yıllar boyunca sizi etkileyeceğini öngörüyoruz. İşte bu yüzden, müşterilerimizle işbirliği içinde sürekli olarak geliştirebileceğimiz çözümler tasarlama görevini üstlendik.

Tek bir kaynaktan komple çözümler

Tek bir kaynaktan komple çözümler

İdeal bir veri altyapısı tasarlama konusunda ve ihtiyacınızı tam karşılayan sensör ve komponent seçiminde destek sunacağız. Analitik modüllerimiz mevcut IT ortamınızın ihtiyaçlarına uygun bilişim kapasiteleri ve veri aktarımı sağlamak için uygulamalarınıza özel geliştirilir.

Veri tabanlı hizmetler için Endüstriyel IoT platformu

Yeni oyunculara karşı rekabet gücünüzü sağlamlaştırmak, arttırmak veya korumak için yüksek marjlı servis ve satış sonrası hizmetlerinizi genişletme zorluğuyla karşılaştınız mı? Bu hizmetleri sunabilmeniz için bir makine ağının oluşturulması ve verilerin analiz edilmesi önemli bir ön koşuldur.

Weidmüller Endüstriyel IoT platformu, bu ihtiyaçları karşılarken bulut bazlı yazılım mimarisinde makine verilerine hızlı ve hedeflenmiş bir erişim sunmaktadır.

Özel avantajlarınız
 • Tek bir kaynaktan uçtan uca çözümün kolaylıkla uygulanması
 • İş süreçleri ve hizmetlerinin ideal düzeylerde uygulanması için ihtiyaçlarınıza özel çözüm
 • Maksimum şeffaflık sayesinde yatırımın korunması (örneğin: hizmet düzeylerini herhangi bir zamanda öğrenebilme imkanı)
 • Endüstriyel Analitik dahil yeni hizmetler için ideal bir temel

Otomatik Makine Öğrenimi: Profesyonelleşin

Endüstriyel analitik çözümleri geliştirmek için sıklıkla bir veri bilimcisinin bilgi birikimi gerekmektedir. Otomatik Makine Öğrenimi aracımız, harici desteğe ihtiyaç duyulmadan, AI ve Makine Öğrenimi tabanlı modelleri bağımsız olarak kullanmanızı sağlar. Data ve uygulama uzmanlığınızı kullanarak makinelerinizin normal ve hatalı davranışlarını tespit edebilen modeller oluşturmanıza imkan tanır. Bu amaçla, platformlardan bağımsız yazılımımız, otomatik model oluşturma olanağının yanı sıra kullanıcı dostu arayüzüyle size yardımcı olur.

Özel avantajlarınız
 • Veri ve uzmanlık bilgi birikiminize dayanarak
 • Harici danışman veya veri bilimcisine ihtiyaç duymadan
 • Otomatik model oluşturma
 • Kolay ve hızlı çözüm geliştirme süreci
 • Makine verilerinin görselleştirilmesi
 • Makinenin normal çalışma süreci ve hataları tespit etmek için yazılımın eğitilmesi
 • Her türlü platformla uyumlu
 • Bağımsız ve sürekli model optimizasyonu

Makine ve tesis endüstrisi için Otomatik Makine Öğrenimi Yazılımı

Makine ve tesis endüstrisi için Otomatik Makine Öğrenimi Yazılımı

Makine ve tesis endüstrisi için Otomatik Makine Öğrenimi Yazılımı

Bir veri bilimcisinin bilgi birikimini gerektirmeden Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi tabanlı modelleri bağımsız olarak kullanmanızı sağlayan Otomatik Makine Öğrenimi yazılımımızı yakından tanıyın.

Uygulamalar

Danışmanlık & Destek

Doğrudan iletişiminiz

Mehmet Gencer

Otomasyon Uygulama Mühendisi

Bir görüşme düzenleyin

Geri aramayı düzenle