Kablo hazırlama: Kablolama iş yükünüzü azaltın

Kablo hazırlama: Kablolama iş yükünüzü azaltın

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Zorlukları aşın!

Modern makinelere ve tesislere yönelik gereksinimler gittikçe daha spesifik hale gelmektedir. Sonuç ise esnek bir şekilde yeni ihtiyaçlara adapte olabilen modüler konseptlerdir. Uygulama için, hızla hazır olan ve güç, sinyal ve verilerin güvenilir şekilde aktarılmasını garanti eden hem standart kombinasyonlar hem de spesifik kablaj çözümleri gerekir.

Ürün yelpazemiz, hazırlanmış kabloların kapsamlı bir seçimini içerir. Çevrim içi katalogdan doğrudan bağlamaya hazır kablolar sipariş edin ya da yapılandırıcıda şekilde malzeme, kablo uzunluğu ve kutup sayısını gerektiği gibi seçin. Çift taraflı benzer ya da zıt fişler birleştirilebilir ya da açık kablo ucu ile sağlanabilir. İster standart ister müşteriye özel kablo hazırlama olsun - Weidmüller size her tür kablaj için en uygun çözümü sunar.

Kesintisiz bağlantı

Kesintisiz bağlantı

Tek bir kaynaktan kesintisiz bağlantı teknolojisiyle güç, sinyal ve verilerin güvenilir şekilde aktarımı.

Esnek özelleştirme

Esnek özelleştirme

Standart kablajdan özel kablo hazırlamaya kadar her kablaj görevi için verimli bir uygulama.

Büyük bir maliyet tasarrufu

Büyük bir maliyet tasarrufu

Kurulumda maksimum verimlilik için tak ve üret çözümleri rekabet avantajı yaratır.

Ürün portföyü

Karmaşık kablo hazırlama işlemleri yerine tak ve üret

Kablo montajımız kablaj projelerinizi yönetmenize yardımcı olacaktır!

Modern tesis parkları ağ bağlantılı ve modülerdir. Sahada giderek daha fazla klasik pano uygulaması kurulmakta ve iletişim bileşenleriyle donatılmaktadır. Bu durum kablajın karmaşıklığını ve miktarını artırmaktadır. Sonuç olarak, makine ve tesis üreticileri ve operatörleri, standartlaştırılmış veya özelleştirilmiş bağlantı çözümlerine eşit derecede bağımlıdır.

Karmaşık kablo hazırlama işlemleri yerine tak ve üret
Avantajlarınız
 • Kablo demeti konusundaki kapsamlı yetkinliğimizden yararlanın
 • Uygulamanıza en uygun şekilde uyarlanmış, yüksek kaliteli tak ve üret çözümleri
 • Kablo hazırlama ile kurulum zahmetinizi önemli ölçüde azaltın ve temel yetkinliklerinize odaklanın
 • IP20'DEN IP6x'e kadar kesintisiz bağlantı
 • Talebe göre kablo uzunlukları, fişler, markalamalar ve renkler

Kablo takımları, ara bağlantılar ve kablolar

İster sensör kabloları için sinyal kabloları isterse Ethernet kabloları için farklı eşleşme profillerine sahip veri kabloları olsun, Weidmüller her uygulama için doğru kablajı sunar.

 • Tek adetlik partilerden başlayarak kablo ve tellerde talebe dayalı uzunluklar, bağlantı soketleri, işaretlemeler veya renkler
 • Online konfigüratorümüzle her uygulamanızda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli özelleştirme düzeyleri
 • Robotlarda kullanabilir, geri dönüştürülebilir, halojensiz kablolar

PLC arayüzler ve montaja hazır kablolar

Üreticiye özel konnektörlerin yanı sıra düz kablo, SUB-D veya RSV konnektörlerden oluşan montaja hazır PAC kablolar, PLC ile PLC arayüz modülleri arasında hızlı ve güvenilir bir bağlantı sunar.

 • Tüm kontrol sistemleri için üreticiye özel bağlantıya sahip montaja hazır kablolardan oluşan geniş bir yelpaze
 • Sisteminizin ihtiyaçlarına özel üretim
 • Pano yapımında yüksek verimlilik ve güvenlik, kablolama hatalarında azalma

Hizmetler

Seç ve Sipariş Et

Güç, sinyal ve data aktarımları için standart kablo takımı, ara bağlantı ve kablo ürünlerimiz. İster sensör kabloları için sinyal kabloları isterse Ethernet kabloları için farklı eşleşme profillerine sahip veri kabloları olsun, Weidmüller her uygulama için doğru kablajı sunar. Bir adet ürün dahil kataloğumuzdan sipariş edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat Hizmeti

Kapsamlı hazırlanmış kablo yelpazemiz içinden seçiminizi yapın veya çevrim içi yapılandırıcımızla, standart bileşenlerin özel kombinasyonlarını (ör. sensörler için sinyal kabloları ya da veri aktarımı için Ethernet kabloları) kolayca oluşturun.

Tasarımdan siparişe

Size özel kablolar Weidmüller uzmanları tarafından hazırlanır. Özel kablo düzeni, özel ambalaj ve markalamalar ile farklı kombinasyonlar. İhtiyacınız olan her şeyi bizde bulacaksınız: Weidmüller ile, standart kablolardan yeni hazırlanmış kablolara kadar her zaman mükemmel şekilde bağlantıda olursunuz.

Mühendislikten siparişe

Makine ve tesis kablajı için gerçek katma değer: Gizli potansiyelden yararlanan ve kurulum zahmetinizi önemli ölçüde azaltan spesifik bağlantı çözümlerinden yararlanın. Konnektörlerimiz, kablolarımız ve tellerimiz daima en yeni normlara ve kalite standartlarına uygundur.

Kablo demetine yönelik ürün yapılandırıcısı

Konfigüratörü kullanarak, sensör aktüatör arayüzü (SAI) kabloları ve ağ kablolarını gereksinimlerinize ve spesifikasyonlarınıza göre ayrı ayrı oluşturabilirsiniz. Her iki uçta benzer-farklı konnektörlere sahip veya bir ucu açık kablo takımları oluşturabilirsiniz. Malzeme, kablo uzunluğu ve kutup sayısını ihtiyaçlarınıza göre seçin. Talep üzerine, yapılandırıcı özelleştirilmiş tüm kablo montajlarınız için teknik veri formlarını otomatik olarak oluşturur.

Mükemmel tamamlayıcılar

Referanslar

İndirilebilir içerikler

Weidmüller'in kablo tertibatı hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Sizin için daha fazla bilgiyi, indirilebilir şekilde bir araya getirdik. Makine ve tesis kablajınıza ilişkin tam olarak gereksinimlerinizi karşılayan tak ve üret çözümlerini bulmak için portföy özetimizi indirin. Bireysel kablo demetiniz için doğru bağlantı teknolojisini keşfetmek üzere bu kaynakları kullanın.