Otomasyon ve Yazılım

Otomasyonunuzu optimize edin - Kolay ve IoT için hazır

Otomasyon ve Yazılım

Ürün portföyü Otomasyon ve Yazılım

Otomasyon ve Yazılım

Yenilikler Mühendislik ve görselleştirme araçları

Makine Veri Konnektörü – Çeşitli denetim sistemlerinden veri alımı

Basit veri alımı, ön işleme ve iletişim

Makine Veri Konnektörümüz, makine verilerinin çok çeşitli denetim sistemlerinden alınmasını sağlar. Aynı zamanda yerel ön işlemeye ve konnektörler ve API'ler vb. aracılığıyla diğer yazılım sistemlerinde makine verilerinin kullanılmasına imkân verir.

ResMa'da regresyon analizi - ISO 50006 uyumlu enerji yönetimi

Enerji yönetim yazılımımız için genişletme

Enerji ve üretim yönetimi yazılımımız ResMa'daki regresyon analiziyle üretim verileri ve çeşitli etkiler arasındaki bağımlılıklar analiz edilebilir; böylece örneğin enerji tasarruf potansiyelleri daha iyi değerlendirilebilir.

Yenilikler Otomatik makine öğrenimi

Highlight

edgeML – Otomasyona kolay ve esnek ML entegrasyonu

Yüksek esneklik: Donanım ve işletim sisteminden bağımsız ML modelleri kurun

edgeML, ML modellerini donanım fark etmeksizin otomasyona özellikle kolay ve esnek şekilde entegre etmeyi mümkün kılar. Üstelik bu, donanımdan tamamen bağımsızdır. Bu durum sistemlerin ve süreçlerin makine öğrenimi ile sürekli ve verimli bir şekilde izlenmesini sağlar.

Yenilikler Endüstriyel Ethernet

EcoLine B Serisi: PROFINET Sınıf A uyumluluğuna sahip yönetilmeyen anahtarlar

Anahtarların yer kaplamaz ve maliyet açısından verimli kullanımı

Endüstriyel ağların hızlı ve güvenli veri aktarımına ihtiyacı vardır. EcoLine B Serisi yönetilmeyen anahtarlar, veri paketlerinin otomasyon tekniği ve bina otomasyonunda güvenilir şekilde iletilmesi için geliştirilmiştir.

PRP/HSR-Modülü – arıza durumunda bile kesintisiz iletişim

Geçiş süresi ve paket kaybı olmadan yedekli Ethernet ağları

Yeni PRP/HSR Modülümüz arıza durumunda bile kesintisiz iletişim sağlar. Bu özellik, arıza durumunda veri trafiğinin geçici olarak kesilmesinin kaçınılmaz olduğu geleneksel yedek protokollerine göre bir avantajdır.

Yenilikler Dokunmatik Paneller

u-view Advanced – sağlam ve güçlü web terminalleri

Etkili fabrika yönetimi

Güçlü ARM tabanlı dokunmatik paneller, kontrol ve IOT sistemlerine web tabanlı erişim sağlar. Bunlar dört farklı boyutta mevcuttur ve kullanışlı görselleştirme ve kullanıcı dostu giriş için eşit derecede uygundur. Dokunmatik paneller yüksek çözünürlük, parlak renk üretimi, geniş görüntüleme açıları ve yüksek parlaklık sunar. Aynı zamanda, yüksek çözünürlüklü kapasitif dokunma ve hareketle kontrol sayesinde başarıya ulaşırlar.