İhtiyaçlarınız için mükemmel işaretleme sistemi

İster plastik veya metal, ister tek ürün veya seri işaretleme olsun, işaretleme sistemimizle her görev için ideal, ekonomik çözümü daima bulacaksınız. MultiCard, MetalliCard, MultiMark veya CableLine ile, doğru kararı vereceksiniz. İşaretleme sistemlerimiz, yüksek kalite standartlarını karşılayan hassas ve dayanıklı sonuçlar sunmak üzere tasarlanmıştır. Kabloların, ürünlerin veya pano bileşenlerinin işaretlenmesi, operasyonel prosesleri optimize etmek için kolay tanımlama ve izlenebilirlik sağlamaktadır. Daha fazla verimlilik ve netlik için Weidmüller'in yüksek kaliteli ürünlerine güvenin.

Sistemli işaretlemenin parçası olarak endüstriyel basım sistemleri

Size endüstriyel yazılı işaret sistemleri için kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz. Yazıcı, yazılım ve işaretleme sistemleri koordineli bir ünite oluşturmaktadır. Endüstriyel yazıcı odak noktasıdır ve yüksek kaliteli, dayanıklı işaretlemeler üretir. Özelleştirilmiş M-Print® PRO basım ve sipariş yazılımı, özel işaretlemeleri hızla ve kolayca oluşturmanıza olanak sağlar. Weidmüller'in işaretleme sistemleri endüstriyel basım sistemleri ve yazılımlarıyla mükemmel uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Yazılım

Yazılım

Endüstriyel yazılı işaret sistemlerimize yönelik M-Print® PRO yazılımı, özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmış olan sezgisel kullanışlılığı ile göze çarpmaktadır. Yazılımın hızlı ve kolay içe aktarımının yanı sıra verilerin kolay düzenlemesi ve yönetimi, verimli işaretleme proseslerini destekler.

Markalama

Markalama

İşaretleme çözümlerimiz panoyla ilgili tüm uygulamalar için size yapıcı çözümler sunar. Daralan makaronları, metal işaretleyicileri veya diğer malzemeleri etiketlemek istiyorsanız, sizin için doğru, yüksek kaliteli çözüme sahibiz. Endüstriye yönelik işaretleme sistemleriyle panonuzu optimize edin.

Yazıcı

Yazıcı

Endüstriyel basım sistemlerimizle mürekkep, termal transfer ve lazer teknolojisi arasında seçim yapabilirsiniz. İşaretleme sisteminin bir parçası olarak endüstriyel yazıcılarla kalıcı ve yüksek çözünürlüklü etiketleme komplikasyonsuz şekilde mümkündür.

İşaretleme sistemleri alanındaki ürün yelpazemiz

İşaretleme sistemlerimizle neredeyse her tür yazılı işaretleme görevini yapabilirsiniz. Yazılı işaret sistemleri, pano bileşenlerinin ve diğer elektrikli bileşenlerin işaretlenmesi için uygundur. Terminal işaretleyicilerimiz yüksek şoka ve titreşime karşı dayanıklıdır.

MultiCard Haberler

İşaretleme Sistemi Haberleri MultiCard

SFC – iki işaretleme alanına sahip SlimFix Clip MultiCard

Kablo işaretlemeleri için ilgili kablonun başlangıç ve hedef belirlemesinin hızlı okunabilmesi gerekir. Burada her iki veriyi de doğrudan kablo işaretine yazdırmak mantıklıdır.

Yeni SFC-DS işaretleyiciler MultiCard olarak tasarlanmıştır ve PrintJet basım sistemimizle doğrudan basım için uygundur. Bunların iki etiketleme alanı, birden çok verinin tek bir markalayıcıya yazdırılmasına izin verir. Basım verileri doğrudan CAE projelerinden M-Print PRO işaretleme yazılımına aktarılabilir. Baskıdan sonra, markalayıcılar iletkenin etrafına yerleştirilir ve özel bir kilitleme mekanizmasıyla güvenli bir şekilde sabitlenir.

  • 12, 21 ve 30 mm uzunlukta iki işaretleme alanına sahip bir işaretleyici.
  • Birden çok bilginin tek bir markalayıcıya yazdırılması - örneğin başlangıç ve hedef tanımı
  • Markalama yüzeylerinin her ikisi de sadece markalayıcıyı döndürerek hemen okunabilir
  • Markalayıcıların güvenli bir şekilde eklenmesi için özel kilitleme mekanizması
  • 1,5 - 7,0 mm arasındaki iletken çapları için uygundur

İki markalama yüzeyi

SFC-DS işaretleyicilerle, tek bir işaretleyici üzerine iki özdeş ya da iki farklı bilgi basılabilir. İki markalama yüzeyi zıt taraflara yerleştirilir. Markalayıcıyı döndürerek, her iki etiket de tüm yönlerden kolayca okunabilir.

Hızlı ve güvenli montaj

4 boyut, önceden monte edilmiş ve bağlanmış 0,5 - 10 mm²’lik iletkenlere kolayca ve hızlıca bağlanabilir. Özel bir kilitleme mekanizması kalıcı bir sabitleme sağlar. Farklı baskı verisi uzunlukları için 3 farklı uzun basım alanı vardır.

MultiMark Haberler

Hızlı ve ekonomik markalama

Tüm pano için markalama sistemleri

Kontrol panosunda ideal şekilde yapılandırılmış ve sürdürülebilir bir markalama işleri kolaylaştırmakta ve uzun vadede maliyetlerde büyük tasarruf sağlamaktadır.

MultiMark markalama sistemiyle, tüm markalama görevleri için size iyi düşünülmüş ürünler sunuyoruz. Bu, her kontrol panosu için hızla kullanılabilen güvenilir çözümler içerir. Özellikle hızlı şekilde yazdırılabilen ve uygulanabilen yeni etiket modellerimiz buna bir örnektir. Bu etiketler, dayanıklılık ve yapışkan özellikler açısından en yüksek gereklilikleri karşılarlar. Özellikle PV uygulamaları için, UV'ye son derece dayanıklı etiketler de sunuyoruz.

  • 700'den fazla ürüne sahip çok yönlü markalama sistemi
  • Hemen tüm markalama ihtiyaçlarına yönelik çözümler
  • Markalamaların hızlı yazdırılması ve karmaşıklık olmadan uygulanması
  • Basit kullanım - ör. klemens etiketleri için
  • En iyi malzeme özellikleri ve net baskı görüntüsü

Geliştirilmiş güvenlik

Nötr güvenlik etiketleriyle, ISO 7010'a uygun standart uyumlu işaretleme artık esnek ve kolay bir şekilde uygulanabilir.

Üreticiden bağımsız markalama

Farklı üreticilerden gelen bileşenleri markalamak için, uyumlu MultiFit markalayıcı yelpazesini geliştirdik. Geniş portföy, örneğin, Phoenix Contact tarafından yapılan neredeyse tüm klemenslerin markalanabilmesini sağlar.

Klemens etiketleri

Klemens markalamalarımız, neredeyse her türlü etiketleme görevini yerine getirmenizi sağlar

Kablo etiketleri

Weidmüller'ın kablo markalama yelpazesi, size çok çeşitli uygulamalar için çözümler sunar

Cihaz markalamaları

Weidmüller cihaz etiketleriyle, kullanıcılar her türlü etiketleme yönetmeliğine kolaylıkla uyum sağlar

Ürün inovasyonları

Özel durumlar için markalayıcılar

Komple işyeri çözümleri

Tüm dünyada pano üreticilerini destekliyor ve karşılaştıkları zorlukları biliyoruz. Bu sebeple, pano yapımının her adımı için mükemmel bir kaliteye sahip sofistike ürünler ve çözümler sunuyoruz. İşte bu şekilde müşterileriniz ve sizin için katma değer yaratıyoruz. Bilgi & deneyimimizden faydalanın.

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Sayitcan Gürsoy

Teknik Destek Sorumlusu