Test edildi ve kanıtlandı

Test edildi ve kanıtlandı

Endüstriyel güvenlik önemli bir odak noktası haline geldi. Güvenlik sistemlerine yönelik talepler artmakta. Aynı zamanda, bu tür sistemlere yönelik talepler de artıyor. Tesis, kullanıcılar, mallar ve çevre için optimum koruma sağlamak amacıyla her türlü tehlike ve olay önlenmelidir. Bu durum, giderek daha katı hale gelen uluslararası standart ve yönergelerden de açıkça anlaşılmaktadır.

Ürün yelpazemizde güvenlikle ilgili sinyalleri işlemek için özel olarak geliştirilmiş güvenlik röleleri bulunmaktadır. Bu röleler, EN 61508'e uygun olarak SIL3'e kadar bir güvenlik bütünlüğü düzeyine erişebilir ve bu nedenle süreç endüstrisinde esnek şekilde kullanılabilir.

Ürün grubumuz

SAFESERIES

SAFESERIES

SAFESERIES

İster bir brülör kontrol sistemi için, ister güvenli bir acil durum sistemi için, ister örneğin pompa denetleyicileri için olsun, güvenlik rölemiz güvenli koşulları garanti eder ve üstün ve önemli özelliklerle kendini ispat eder.

Bunların dağıtılmış kontrol sistemlerine (DCS) entegrasyonu, SIL devre sistemini genellikle DCS tarafından kullanılan test darbesine karşı dayanıklı kılan bir giriş filtresi ile daha da iyidir. Ayrıca bakımın basit olması da avantajlı olacaktır: sigortalar dışarıdan erişilebilir olup kolayca değiştirilebilir. Cihaz üzerindeki durum LED'iyle, güvenlik ve izleme cihazlarının durumunu açıkça görebilirsiniz. Tüm cihazlar, dünya çapında güvenli proses uygulamaları için uluslararası alanda tanınan TÜV-NORD grubu tarafından sertifikasyonla akredite edilmiştir.

TERMSERIES Ürün yeniliği

TERMSERIES röle modüllerimiz çok çeşitli uygulamalarda güvenli sinyal izleme için tasarlanmıştır. Anahtarlama işlevleri, entegre bir markalama tutucusu da bulunan ışıklı bir demontaj klipsi ile açıkça belirtilir. Tüm TERMSERIES aksesuarlarıyla uyumlu olmaları yüksek esneklik ve mevcut sistemlere kolay entegrasyon olanağı sağlar. TERMSERIES röle modülleri, Kuzey Amerika pazarında kullanım için gereken cULus sertifikasyonuna sahiptir.

TERMSERIES
  • Kanıtlanmış sinyal anahtarlama durum izlenmesi
  • EN 61810 tip B'ye göre, force guided, 6 A 2 CO kontak
  • Pozitif kılavuz, her iki kontakta da senkron anahtarlama durumu ile %99'luk bir teşhis kapsamı sağlar
  • Kuzey Amerika pazarı için UL onayı
  • Entegre etiket kanalları ile birlikte demontaj klipsi

RIDERSERIES FG

RIDERSERIES FG

RIDERSERIES FG

RIDERSERIES FG minyatür endüstriyel rölelerimiz, force guided kontaklara sahip olup güvenlik devrelerinde sinyal izlemek için uygundur.

  • EN 50205 tip B'ye göre, force guided, 6 A 2 CO kontak
  • Güvenlik teknolojisinde kendini kanıtlamış bileşen
  • %99 tanılama yüzdesi
  • Vidalı veya yaylı bağlantı teknolojisi

Mükemmel bir tamamlayıcı

Weidmüller hizmetleri ve pazar deneyiminden faydalanın

Yazılım destekli kolay planlama

Yazılım destekli kolay planlama

Bileşenlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde konfigüre etmek ve sipariş etmek için Weidmüller Configurator kullanın. Weidmüller Configurator, E-CAD sistemleriyle planlamadan dokümantasyona kadar kesintisiz mühendislik iş akışlarını destekler.

Herhangi bir zamanda

Herhangi bir zamanda

Herhangi biz zamanda Herhangi bir zamanda ürünlerineulaşım. Saat 15:00 kadar verilen siparişler, bir sonraki gün yola çıkmış olacaktır.

Bayiler için online ürün bilgileri

Bayiler için online ürün bilgileri

Online katalog BMECat ve diğer formatlarda Kanıtlanmış standartlar sayesinde ürün bilgilerine hızlı ulaşım.

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Sercan Olca

Teknik Destek Mühendisi