Klippon® Services

Klippon® Connect ve Klippon® Protect için ürün montaj hizmetleri

Klippon® Services

Mükemmelliği bir araya getirmek

Mükemmelliği bir araya getirmek

Klippon® Services, tanınmış ve kendini ispat etmiş Klippon® Connect ve Klippon® Protect gibi çözümlerimizin en son üyesidir. Klippon® Connect, tüm geleneksel bağlantı teknolojileri ve işlevlerini de kapsayan her türlü standart ve uygulamaya özel ürünlerle sizi destekliyor. Klippon® Protect ile, evrensel ve uygulamaya özel çok çeşitli kutular arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Klippon® Hizmetler ile, her türlü üretim hizmetine tek noktadan erişerek projeleriniz için önemli bir esneklikten faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz, güvenilir planlama ve profesyonel mühendislikten üstün kaliteli üretime kadar çeşitlenmektedir. İhtiyaç duyduğunuz hizmet kapsamını seçin.

Bir bakışta avantajlarınız

Esnek hizmet grupları

Esnek hizmet grupları

Montajlanmış ürünlerin tek bir yerden yapılandırılması, sipariş edilmesi ve teslimatı. İhtiyaç duyduğunuz hizmet kapsamını seçin.

Mükemmel kombinasyon

Mükemmel kombinasyon

Klippon® Services, danışmanlık, planlama ve uygulama uzmanlığının yanı sıra endüstri bilgisini ihtiyacınıza özel bir çözümde bir araya getirir.

Yüksek esneklik

Yüksek esneklik

Montaja hazır tek bir ürünü bile kısa süre içinde dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Klippon® Services: ihtiyaçlarınız için uzmanlık

Hızlı Teslimat Hizmeti

Hızlı Teslimat Hizmeti

Hızlı Teslimat Hizmeti

Doğrudan sipariş edilebilir ürün kodları dahil, dakikalar içinde ve 7/24 teklif alın. Weidmüller Configurator (WMC) tutarlı prosesler için kilit bir planlama ve konfigürasyon aracıdır.

Konfigürasyon, kullanım kolaylığı ve özel tasarımın yanı sıra CAE ile planlamadan dokümantasyona kadar mühendislik iş akışlarınıza entegrasyon sayesinde basit, güvenli ve kolaydır.

Mühendislikten Siparişe

Mühendislikten Siparişe

Mühendislikten Siparişe

Standart veya özel tasarım ürünler için birinci sınıf mühendislik hizmeti sunuyoruz. Karşılaştığınız zorlukları bilen ve özel uygulamalarınıza size yardımcı olacak, endüstriyel yöneticilerden oluşan dünya çapındaki ağımızın desteğine güvenebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı öğrendikten sonra uzmanlarımız uygulamanızı sizinle birlikte analiz ederek geliştirme sürecini başlatacaktır.

Sonuç ise, Weidmüller standart bileşenleri kullanılarak küresel ağımızda geliştirilen, ihtiyaçlarınıza özel bir çözüm olacaktır. Ve tüm bunlar maksimum proses ve üretim güvenilirliğini temin edecektir.

İhtiyaca Özel Çözümler

İhtiyaca Özel Çözümler

İhtiyaca Özel Çözümler

Özel projenizin tüm aşamalarında yanınızdayız. Buna danışmanlık, tasarım ve prototip geliştirme, planlama, montaj, kurulum ve operasyon desteği de dahildir. . Projenizin tüm süresi boyunca, profesyonel proje yönetimi yanınızda olarak ürünlerin teslimata kadar ve sonrasında da emin ellerde olduğunu bileceksiniz.

50 yılı aşkın deneyimimiz sayesinde, tesisiniz için en uygun elektroteknik bileşen kombinasyonlarını belirliyoruz. Ulusal standartlar dahil olmak üzere tesisinizin özel koşullarını dikkate alıyoruz. Sonuç ise, projenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan size özel ürünlerdir.

Mükemmel bir tamamlayıcı

Weidmüller hizmetleri ve pazar deneyiminden faydalanın

Yazılım destekli kolay planlama

Yazılım destekli kolay planlama

Bileşenlerimizi hızla ve kolayca yapılandırmak ve talep etmek için Weidmüller Configurator’ı kullanın. Weidmüller Configurator, E-CAD sistemleriyle planlamadan dokümantasyona kadar kesintisiz mühendislik iş akışlarını destekler.

4 günde Hızlı Teslimat Hizmeti

4 günde Hızlı Teslimat Hizmeti

Hızlı Teslimat Hizmetimiz ile; dakikalar içinde teklif, müşteriye özel esnek üretim ve ürün montajları için güvenilir teslimat süreleri sunuyoruz.

Endüstri deneyimi

Endüstri deneyimi

Müşterilerimizle aynı dili konuşuyoruz. Farklı sektörlerdeki uzmanlığımız ve tutkumuz ile

Sektörel genel bakışımıza gidiniz

İndirilebilir içerikler