Hızlı ve yüksek hassasiyetli markalama

Katma değerli süreçler, yoğun sipariş ve uzman eksikliği olan zamanlarda daha hızlı, daha hassas ve daha ekonomik olmalıdır. Buna kontrol panosu yapımı da dahildir. Dijitalleşme ve otomasyon verimlilik artışı için önemli faktörlerdir.

Weidmüller Configurator (WMC) yazılımıyla birlikte Klippon® Automated RailLaser kullanıma hazır klemens şeritleri için tam otomatik bir markalama sunar. Markalamaları takılı olan terminal bloklarının kullanılması, ayrı markalamaları ayırma, atama ve monte etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Sonuç olarak, markalama süreçlerinde %90'a varan zaman tasarrufu sağlarsınız. Klemens grupları için lazerli markalama en yüksek kaliteyi sunar.

Klippon® Automated RailLaser ile avantajlarınız

Verimlilikte %90'a varan artış

Verimlilikte %90'a varan artış

Klippon® Automated RailLaser, önemli düzeyde optimizasyon potansiyeli sunar. %100 planlama güvenilirliğinin yanı sıra %90'a kadar daha hızlı markalama imkanı sunar.

Veri tutarlılığı ile birlikte kalite

Veri tutarlılığı ile birlikte kalite

Weidmüller Configurator (WMC) ile eCAD programlarına ait verilerin tutarlı kullanımı sayesinde hatalı markalamaların önüne geçilir.

Mükemmel bir markalama kalitesi

Mükemmel bir markalama kalitesi

Yenilikçi teknolojiler ve birinci sınıf lazer kaynağı çok çeşitli malzemelerde ve 1.20 metreye kadar taşıyıcı raylarda hassas markalama sonuçlarını garanti eder.

Yenilikçi teknolojiler sayesinde rekabet üstünlüğü elde edin.

null

Klippon® Automated RailLaser ile, tek tek markalama basımı, atama, ayırma, montaj ve kontrol süreci artık geçmişte kaldı. Tam otomatik klemens markalaması için lider sistemimiz %90'a varan zaman tasarrufları sağlar.

Yazılım, sensör ve lazer sisteminin yenilikçi ve kesintisiz etkileşimi hızlı, son derece hassas markalama sunar. %90'a varan zaman tasarrufu,’’Markalamada performansın bir sonraki seviyesi"ni münkün kılar

Dr. Christian Dülme, Pano Oluşturma Segment Müdürü

Klippon® Automated RailLaser'ı keşfedin

Yüksek düzeyde hassasiyet ve dayanıklılık

Güvenli bir kullanım için entegre görüntü işleme sistemi

Güvenli bir kullanım için entegre görüntü işleme sistemi

Güvenli bir kullanım için entegre görüntü işleme sistemi

Klippon® Automated RailLaser'ın çekirdeği, işaretleme işleminden önce terminal şeritlerini ölçmek için kullanılan bir görüntü işleme sistemidir. Her bir markalamanın gerçek konumunu belirler, dijital modelden tahmini konumunu karşılaştırır ve ilgili düzeltmeleri tam otomatik olarak yapar. Bu sayede konum sapmalarında (komponentlerin termal genleşmesi veya manuel montaj sebebiyle hatalı kelepçe konumu gibi sebeplerle) bile mükemmel markalama sonucu elde edilir.

Aşağıdaki resimler, Klippon® Automated RailLaser'ın görüntü işleme sistemini kullanarak etiketleme avantajını göstermektedir: Sistem, farklı uygulamalarda birinci sınıf markalama sonucu sunarken kontrol panosunda klemens şeridi için yüksek kaliteli bir görünümü garanti eder.

Otomatik pano imalatında bir sonraki seviye

İşyeri çözümlerinin bir parçası olarak Klippon® Automated RailLaser

İşyeri çözümlerinin bir parçası olarak Klippon® Automated RailLaser

İşyeri çözümlerinin bir parçası olarak Klippon® Automated RailLaser

Tüm dünyada pano üreticilerini destekliyor ve karşılaştıkları zorlukları biliyoruz. Bu sebeple, pano yapımının her adımı için mükemmel bir kaliteye sahip iyi düşünülmüş ürünler ve çözümler sunuyoruz. İşte bu şekilde müşterileriniz ve sizin için katma değer yaratıyoruz. Know-how & deneyimimizden faydalanın.

Mükemmel bir tamamlayıcı

Klippon® Connect A Serisi

Markalama işlemine ilaveten, klemenslere markalamaların yerleştirilmesi son derece zaman alıcı bir işlemdir. İşte bu yüzden bu adımı sizin için yapmış oluyoruz. Klippon® Connect A Serisi klemenslerde donatılmış Weidmüller standart markalamalarımızı kullanın. Klippon® Automated RailLaser'ın tam optimizasyon potansiyelinden faydalanırsınız.Klippon® Connect A serisi robotlara hazır olacak şekilde tasarlandı. Optimize edilmiş tutuculara sahip dış konturlar gibi özellikler bir robot ile güvenli kullanım sağlar.

  • Robotlara hazır
  • Hızlı, el aletsiz montaj
  • Çok çeşitli modeller
  • Son derece dayanıklı

Sanal fuar dünyası

Sanal fuar dünyası

Sanal fuar dünyası

Sanal fuar dünyamızda öne çıkanları keşfedin. Kendinizi Weidmüller'in dijital fuar dünyasına bırakın ve Akıllı Fabrika, üretim çözümleri, uçtan-uca bağlantılar ve arayüzler, elektromobilite şarj altyapısı ve heyecan verici ürün yenilikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

İndirilebilir içerikler

İndirilebilir içerikler

Danışmanlık & Destek

Sayitcan Gürsoy

Teknik Destek Sorumlusu