Anahtar modlu güç kaynakları: tüm uygulamalar için çok amaçlı kullanım

Anahtar modlu güç kaynakları: tüm uygulamalar için çok amaçlı kullanım

Hem 7/24 üretim tesislerinde hem de en yüksek güvenlik gereksinimleri olan uygulamalarda, seri makine yapımındaki basit uygulamalar alanında olduğu gibi, maliyet etkinliği açısından üç belirleyici faktör özellikle önemlidir: tesis kullanılabilirliği, bakım maliyetleri ve enerji gereksinimleri. Sonuç olarak, anahtar modlu güç kaynakları üzerindeki talepler yüksektir. Bu nedenle, doğru güç kaynağını seçerken uzun ömürlülük, enerji verimliliği ve güvenilirliğe özellikle önem verilmelidir. Yer tasarrufu sağlayan çözümler, sürekli artan fonksiyon yelpazesi nedeniyle giderek daha bariz bir seçim haline gelse de iletişim kurma yeteneği de giderek belirleyici bir rol oynamaktadır. Anahtar modlu güç kaynaklarımız tüm bu ürün gereksinimlerini karşılarken işletmenizin hem verimli hem de rekabetçi kalmasını sağlar.

Anahtar modlu güç kaynağı ünitesi ürün portföyümüz

Anahtar modlu güç kaynaklarımızın sunduğu avantajlar sayesinde rekabet gücünüzü koruyun. Kontrol sistemlerinde Endüstriyel IoT özelliklerinin (verilerinizden çıkacak etkinleştirici değer) yanı sıra yer, güvenilirlik, dayanıklılık ve dijital entegrasyon açısından beklentilerinizi karşılamak için çok çeşitli çözümler sunabiliriz. Sağlam güç dönüştürücülerimiz, hem konutsal hem de uluslararası bağlamdaki neredeyse her uygulama için uygundur. Ayrıca, online ürün kataloğumuzda ayrıntılı olarak belirtilen geniş ürün yelpazesinde, gereksinimlerinize uygun mükemmel anahtar modlu güç kaynağını da bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız için doğru anahtar modlu güç kaynağını belirlemenize de yardımcı olabiliriz. Kapsamlı bir danışma ayarlamak için uzmanlarımızla irtibata geçmeniz yeterlidir.

Highlight

PROtop – inovatif güç kaynağı

Yenilikçi PROtop çözümümüz ile uzun vadede enerji maliyetlerini düşürmesi, sistem kullanılabilirliğini artırması ve yüksek MTBF değerleri sayesinde rekabet gücünüzü korumaya devam edeceksiniz. Yedek güç kaynağı sistemleri için güçlü DCL veya ORing teknolojisi sayesinde PROtop güç kaynağı sistemlerimiz alanlarında üstün başarılı hale geliyor. Sağlanan ilave iletişim kapasitesi cihazlarınızı kontrol etmenizi, durumlarını izlemenizi ve bunları IIoT dünyasına entegre etmenizi sağlar. PROtop anahtar modlu güç kaynaklarıyla, orta düzeyde düşük bakım maliyetleriyle maksimum sistem kullanılabilirliği elde edebilirsiniz.

 • Uzun vadeli enerji tasarrufu için ideal verimlilik düzeyleri (%95,3'e varan).
 • Benzersiz DCL teknolojisi sayesinde yüksek dinamik aralık
 • Diyagnostik fonksiyonu için haberleşme modülleri
 • Entegre ORing MOSFET'ler ile doğrudan paralel bağlantı
 • Patlayıcı atmosferler için de uygun
 • Çeşitli onaylar (cULus, Büro Veritas, DNV, Lloyd'un Kaydı, ABS, TÜV, RINA, ATECEX ve IECEX)

PROtop birinci sınıf güç kaynakları: Weidmüller'den sağlam güç kaynakları

PROtop birinci sınıf güç kaynakları: Weidmüller'den sağlam güç kaynakları

PROtop birinci sınıf güç kaynakları: Weidmüller'den sağlam güç kaynakları

Birinci sınıf güç kaynaklarının zorlu endüstriyel ortamlarda bile verimli ve güvenilir şekilde çalışması ve aynı zamanda yüksek düzeyde güvenlik sağlaması gerekir. Yenilikçi DCL teknolojisi sayesinde, PROtop güç kaynağı sistemlerinde kullanılan anahtar modlu güç kaynakları, benzersiz darbeli enerji rezervlerinden yararlanır. Devre kesicilerin güvenilir şekilde darbeli tetiklenmesi veya güçlü motor çalıştırmaları için ilave enerji kaynağı olarak idealdir.

PROmax – "güç merkezi"

Güç ve dayanıklılık – bunlar, PROmax anahtar modlu güç kaynaklarımızın rakiplerinden farklı olmasını sağlayan özelliklerdir. Bu güç kaynakları, %20'ye varan kesintisiz aşırı yüklemelerle başa çıkabilir. Yüksek kontrol panosu sıcaklıklarında meydana gelen %300'lük kısa süreli pik yükler bile bu anahtar modlu güç kaynaklarını etkilemeyecektir. Çok çeşitli sıcaklıklarda yüksek düzeyde ölçeklenebilirlik ve tam performans sunan bu güç kaynakları, otomasyonun zorlayıcı gereklilikleri ve zorlukları için özellikle uygundur. Ürünlerimizin toplam genişliği olağanüstü performanslarına rağmen çok küçüktür ve bu sayede güç kaynakları hemen tüm kontrol panolarına sığar. PROmax yelpazemizdeki ürünleri diyot ve CAP modüllerimizle veya kesintisiz DC UPS ünitelerimizle birleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak bireysel bir çözüm bulabilirsiniz.

 • 60 °C'ye kadar yüksek güç rezervleri ve -40 °C'de çalıştırma ile güvenli bir işletim
 • Sürekli aşırı yük veya geçici pik yüklerin kolaylıkla altından kalkar
 • genişliğince yapısı sayesinde kapalı alanlar için uygun
 • Uluslararası onaylar (cULus, DNV, RMC/ACMA, TÜV)

PROeco – “ekonomik çözüm"

Seri makine yapımında rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız, ortalamanın üzerindeki performans düzeyleri özellikle önemlidir. Bu bağlamda, PROeco serisi yalnızca pahalı olmamakla kalmayıp aynı zamanda tüm temel işlevleri yerine getirirken mükemmel performans ve yüksek esneklik sunar. Kompakt olan ve kolayca servis sunulan PROeco anahtar modlu güç kaynakları tüm uygulamalarda evrensel olarak dağıtılabilir ve güçlü sıcaklık korumasının yanı sıra hem kısa devre hem de aşırı yük direnci sağlar. Bu güç kaynaklarının kapsamlı güvenlik işlevlerinden yararlanabilir ve yedek bir güç kaynağı geliştirmek için anahtar modlu güç kaynaklarımızı kapasite ve diyot modüllerimizle ve UPS bileşenlerimizle birleştirebilirsiniz.

 • "Eco" sınıfında bile %93'e varan verimlilik
 • Kompakt tasarım: yalnızca 100 mm'lik kurulum derinliği
 • %90 çıkış akımında bile üç renkli LED ekrandan uyarılar
 • Onaylar: cULus ve TÜV

INSTA POWER

Geniş bir güç aralığı, değecek bir maliyet ve kompakt bir tasarım sunan tek fazlı anahtar modlu güç kaynakları mı arıyorsunuz? Öyleyse çözüm, INSTA POWER anahtarlama güç kaynaklarımızdır. -25 °C ila +70 °C sıcaklık aralıkları bu güç dönüştürücüler için sorun değildir. Bunlar ayrıca çok çeşitli voltaj girişleriyle çalışmakta ve uluslararası onayları sayesinde çok çeşitli bölgelerde kullanılabilmektedir. İster düşük güç gereksinimi olan otomasyon sistemlerinde, ister telekomünikasyon bağlamında olsun, anahtar modlu güç kaynaklarımız görevini yerine getirir.

 • Geniş güç yelpazesi ve kompakt tasarım
 • -25 °C ila +70 °C sıcaklık aralığı
 • Geniş voltaj giriş aralığı
 • Uluslararası onaylar: (cULus, cCSAus (UL508)) Cl 1. Div. 2. ve NEC Sınıfı 2'den 90 W'a kadar, TÜV, RCM/ACMA)

PRO PM

Weidmüller'in PRO PM anahtar modlu güç kaynakları benzersiz uyarlanabilirlik düzeyleri ile dikkat çekicidir ve bu nedenle çok çeşitli gereksinimler ve uygulamalar için uygundur. Bu esneklik, hem 5, 12, 24 ve 48 V çıkış voltajlarıyla mevcut model çeşitliliğinden hem de aldıkları kapsamlı uluslararası onaylardan kaynaklanmaktadır. PRO PM anahtar modlu güç kaynaklarımız 35 W ile 350 W arasındaki güç aralığıyla çok çeşitli standart ekipmanlar için uygundur.

 • Duvar montaj tipi güç kaynağımız evrensel kullanım için geliştirildi
 • Güç aralığı 35 W ile 350 W arasındadır
 • Son derece ince olup mikro uygulamalar için mükemmel şekilde uygundur
 • Onay: cURus

Diğer ürün grupları ve aksesuarlar

Weidmüller ürün yelpazesindeki aksesuarlarla güç kaynağınızı optimize edin. Örneğin, modüllerimizi kullanarak yedek bir güç kaynağı oluşturup anahtar modlu güç kaynaklarınızı 24 VDC kontrol voltajının arızasından koruyabilirsiniz. Her gereksinim için doğru ürüne sahibiz ve ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Redundancy ve diyot modülleri

Redundancy ve diyot modülleri

Redundancy ve diyot modülleri

Yedek bir kaynak oluşturmanın iki kat avantajı vardır: Ne anahtar modlu bir güç kaynağının arızası ne de bireysel fazdaki bir arıza, 24 V DC kontrol voltajının arızalanmasına neden olmaz. Her bir yedekleme kanalı, tam çıkış yükünü bağımsız bir şekilde sağlamaya devam eder.

Hizmetler

Anahtar modlu güç kaynaklarımızla sunduğumuz hizmetten ve pazar deneyiminden yararlanın

Anahtar modlu güç kaynaklarımızla sunduğumuz hizmetten ve pazar deneyiminden yararlanın

Anahtar modlu güç kaynakları konusunda sizin için önemli olan ne varsa size her zaman en iyi tavsiyeyi sunacağız. Kapsamlı hizmet düzeylerimizle sizi destekleyecek ve işletmenizin mümkün olduğunca verimli çalıştığından emin olacağız. Her zaman mevcut olan ürünlerden tam ürün bilgisinin sağlanmasına kadar sizi desteklemeye hazır olacağız. Ayrıca uzun yıllara dayanan deneyimimize ve sizinle paylaşmaktan her zaman mutluluk duyduğumuz uzmanlığımıza da güvenebilirsiniz. Müşteri destek hizmetimiz aracılığıyla uzmanlarımızla istediğiniz zaman iletişim kurulabilirsiniz.

Güç kaynakları için destek

Size her ürün hakkında kapsamlı bilgi sunarak optimum destek sağlıyoruz. Sertifikalar, uygulama notları veya çizimler söz konusu olduğunda, anahtar modlu güç kaynaklarımızı çalıştırmak için gereken her şey size sağlanacaktır.

Weidmüller Configurator

Weidmüller Configurator, ekipmanınızı veya kontrol panonuzu yapılandırmak için tek bir tıklamayla indirebileceğiniz bir yazılım uygulamasıdır. Anahtar modlu güç kaynaklarınızı kolayca birleştirebilir ve özelleştirilmiş ürününüzü doğrudan uygulamadan sipariş edebilirsiniz.

Zaman kazandıran veri sağlama hizmeti

Ürün kataloğumuz, çeşitli formatlarda 3D CAD modeller ve her zaman indirilebilen CAE verileri içermektedir. Bunlar size anahtar modlu güç kaynaklarımız ve diğer ürünlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sağlamaktadır.

Bayilerimiz için online ürün bilgileri

BMECat formatında ve diğer formatlardaki elektronik kataloğumuzla, kanıtlanmış standartlara dayalı veriler üretmek için hızlı erişim elde edin

Diğer ürün grupları ve aksesuarlar

INSTAPOWER

INSTAPOWER

INSTAPOWER

INSTAPOWER serisi anahtarlamalı güç kaynağı üniteleri, INSTA tasarımları sayesinde çok küçük olup bina otomasyonu için idealdir.

Redundancy ve diyot modülleri

Redundancy ve diyot modülleri

Redundancy ve diyot modülleri

Yedek bir kaynak oluşturmanın iki kat avantajı vardır: Ne bir güç kaynağının cihaz arızası ne de bireysel fazdaki bir arıza, 24 V DC'nin kontrol akımının başarısız olmasına neden olamaz. Her bir yedekleme kanalı, tam çıkış yükünü bağımsız bir şekilde sağlamaya devam eder.

PRO-E

PRO-E

PRO-E

PRO-E serisi duvar tipi olup özellikle DIN rayına sahip olmayan sistemler için uygundur. Son derece ince olup mikro uygulamalar için mükemmel bir uyum sağlar

Anahtar modlu güç kaynaklarımız için uygulama alanları

Çeşitli anahtar modlu güç kaynağı ürün ailelerimizin sunduğu geniş portföy sayesinde çoğu uygulama için doğru anahtar modlu güç kaynağını bulabilirsiniz. İster makine ve tesis mühendisliği için, ister süreç endüstrisi, gemi inşaatı, enerji, e-mobilite ya da bina sistemleri ve teknolojisi için olsun, ihtiyaçlarınız için ideal çözümü bulabiliriz. Uygulamanız için yenilikçi, güçlü ve ekonomik olarak uygun güvenli bir güç kaynağı belirlemenize yardımcı olacağız.

Kilit faktör - fonksiyonel güvenilirlik

Kilit faktör - fonksiyonel güvenilirlik

Kilit faktör - fonksiyonel güvenilirlik

Raylı ve yerel toplu taşıma sektörlerindeki sistem çözümleri için, HANNING & KAHL, Weidmüller'in elektronik çözümleri gibi zamana meydan okuyacağına inandığı teknolojilere güvenmektedir.

İndirilebilir içerikler

Size tam ürün bilgisini ve uzman bilgilerini sunacağız. Ayrı ayrı ürünlerimiz için portföye genel bakış kısmında sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız. Alternatif olarak, ihtiyaç duyduğunuz özel anahtar modlu güç kaynaklarını belirlemek için ürün kataloğumuzu indirin.

Danışmanlık ve destek

Sağlam olan ve uluslararası bir bağlamda kullanılabilen ayrı ek işlevlere sahip, yüksek kaliteli güç yönetimi çözümleri mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Weidmüller gereksinimlerinizi tam olarak karşılayabilir. Yer tasarrufu sağlarken verimliliği de artıran uygun anahtar modlu güç kaynaklarını belirlemenize yardımcı olacağız. Aradığınız şey ister yüksek güvenilirlik, ister verimli bir sistem, ister mümkün olan en küçük tasarım olsun, ihtiyacınız olan yanıta sahibiz. Sizin için işe yarayan anahtar modlu güç kaynaklarını bulmak için uzmanlığımıza güvenin.

Danışmanlık & Destek