RockStar® Endüstriyel konnektörler

RockStar® konnektörler, hem kontrol panosunun içinde hem de dışarıda sahada, endüstriyel ortamlardaki güç, sinyal ve verilerin güvenli ve güvenilir şekilde aktarılmasını sağlar.

Weidmüller'den endüstriyel konnektörler, her ortamda olağanüstü performans elde edilmesini sağlar

Pano dışındaki zorlu ortamlarda, aşırı endüstriyel ya da iklim koşullarına ve elektromanyetik parazit etkisine karşı dayanıklı olan sağlam endüstriyel konnektörler gereklidir: başka bir deyişle, orijinal RockStar® endüstriyel konnektörler.

Şu anda endüstriyel konnektörler, makine ve tesislerin güvenli, basit ve zamandan tasarruf sağlayan şekilde kurulumuna gerek duyan her yerde kullanılmaktadır. Alüminyum pres döküm konnektör gövdeleri kir, nem ve mekanik gerilime karşı mükemmel koruma sağlar. Ayrıca özel modüler konnektörler; sinyallerin, enerji beslemesinin ve veri bağlantılarının tek bir konnektörde birleşmesini sağlar.

Weidmüller endüstriyel konnektörler; tüm güç, sinyal ve veri aktarımı yelpazesinde olağanüstü performans ve güvenilirliği garanti eder. Modüler bağlantı soketleri, çeşitli boyutlardaki sabit kutuplu parçalar ve trafik tekniğinin zorlu gereksinimlerine yönelik endüstriyel konnektörleri de içeren sağlam RockStar® konnektörleri ailemizi keşfedin.

2022 Alman İnovasyon Ödülü

SNAP IN'in "Alman Tasarım Konseyi"ni her yönüyle ikna etmesiyle bağımsız jüri Weidmüller'e yenilikçi SNAP IN bağlantı teknolojisi için 2022 Alman İnovasyon Ödülünü verdi. Alman İnovasyon Ödülü, tüm sektörlerde, kullanıcı odaklılığıyla ve önceki çözümlere kıyasla sunduğu katma değerle fark yaratan ürün ve çözümlere ödül sunmaktadır. Alman İnovasyon Ödülü yenilikleri görünür kılan ödüldür.

Ürün portföyü

Sabit kutuplu parçalar ve IP65 gövdelerden oluşan endüstriyel konnektör yelpazesi

 • 35 ampere kadar akımların ve 830 volta kadar gerilimlerin güvenli aktarımına sahip konnektörler
 • 216 kutba kadar kontak yoğunluklarında güvenilir sinyal iletimi
 • Vidalı, yaylı, crimp, aksiyal, PUSH IN ve SNAP IN bağlantı

RockStar® ModuPlug: Daha az kurulum alanında mükemmel performansa sahip modüler konnektörler

 • Yeni modül genişlikleri "Half 0.5" ve "Single Plus 1.5" sayesinde montaj alanının ideal kullanımı ve yüksek esneklik
 • Kodlanmış modüler modüllerin ve benzersiz çerçevenin kolay ve güvenli montajı
 • Yenilikçi data modülleri 10 Gbit/s'ye kadar aktarım yapar

RockStar® HighPower: modüler endüstriyel konnektör

 • Modüler tasarım sayesinde en küçük alanda bile yüksek performans
 • Entegre blendaj bağlantısı ve 360° kontak
 • İnce telli bakır iletkenler, az bakım gerektiren sıkma bağlantı teknolojisiyle 240 mm² boyuta kadar bağlanabilir

Pano duvarı çözümleri

 • Uygulamanızda aynı alanda yarı yarıya azalan kuruum alanı ve artan işlevsellik
 • Modüler klemenslerin avantajlarının, modüler konnektörlerin esnekliği ve modülerliği ile bir araya gelmesi
 • Sapmadan sahadan gelen sinyalleri klemenslerle doğrudan cihaza bağlayın

Endüstriyel konnektörlere yönelik hizmetler

Ücretsiz numune seti (modüler konnektör)

Modüler konnektörümüz RockStar® ModuPlug'ın kullanım basitliği konusunda ikna olmak mı istiyorsunuz? Sorun değil! Çerçeve, modül ve uygun tornavidadan oluşan ücretsiz numune setinizi sipariş edin.

Endüstri konnektörlerine yönelik ürün yapılandırıcısı

Endüstriyel konnektörlerimizi kendi gereksinimlerinize göre ayrı ayrı birleştirin ve konnektörlerinizi çevrim içi olarak uygun parçalar, kontaklar ve gövdelerle rahatça ve kolayca donatın. Kendi konnektörünüzü oluşturun.

Mükemmel tamamlayıcılar

Robotlara Hazır!

Robotlara Hazır!

Bu bir YouTube videosudur. Bu videoya tıklayarak Google/YouTube'un Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca bizim Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

SNAP IN bağlantı teknolojisi, kablolama süreçlerinizi tamamen yeni bir aşamaya taşıyacaktır. SNAP IN ile montaj ve bakım işleri parmağınızı şıklatmak kadar kolaylaşacaktır.

Bağlantı teoride olduğu kadar pratikte de kolay: Soyulan iletken, doğrudan açık bağlantı noktalarına yerleştirildikten sonra bir klik sesiyle yerine oturur.

İndirilebilir içerikler

RockStar® endüstriyel konnektörler için kapsamlı bilgi malzemelerimiz indirmeye hazırdır. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan endüstri konnektörlerine yönelik konnektörleri, modülleri, gövdeleri, parçaları, setleri ya da diğer aksesuarları bulmak için el ilanlarımızı, tek sayfalık broşürlerimizi ya da ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız için doğru bağlantı teknolojisini keşfetmek üzere bu kaynakları kullanın.

Danışmanlık & Destek

Furkan Özdemir

Teknik Destek Mühendisi