Power to X

Yeni enerjiye uzanan daha verimli ve kapsamlı yola katkımız

Power to X

Karbondan arındırılmış bir geleceğe yönelik uzmanlığımız

Karbondan arındırılmış bir geleceğe yönelik uzmanlığımız

Fosil yakıt kullanımı, gelecek için doğal yaşam alanımızı korumak adına son bulacaktır ve bulmalıdır. Geleneksel süreç bağlantısı, koruma ve tesis kontrolünde sahip olduğumuz geniş deneyimin yanında fotovoltaik ve rüzgar endüstrisine olan güçlü bağlılığımızla, bu değişimi desteklemek için ideal ortağız.

Ürün, sistem ve çözümler konusundaki uzman bilgimiz ve öncü anlayışımızla, endüstriyel IOT için size kolay bir yol sunmayı hedefliyoruz - İster Power-to-Hydrogen ile, ister Power-to-Heat ile, ister Power to X ile.

Almanya için yeni enerji perspektifi

100 %

Toplam emisyonlarda minimum azalma

2030 için iklim hedeflerinden

1 TWh

Beklenen elektrik talebi

2030 için

1 %

Elektrikte minimum yenilenebilir enerji payı

2030 için iklim hedeflerinden

0 MW

Yıl bazında gereken rüzgar gücü büyümesi

2030 için iklim hedeflerine ulaşmak

Kaynak: Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation and Nuclear Safety 2019; Energiewirtschaftliches Institut an der Universität zu Köln gGmbH (EWI)/Handelsblatt 2020

P2X Kavramı

Power to X, yenilenebilir enerjilerin hidrojene ve hidrojen bazlı, sentetik yakıtlara ve baz malzemelere dönüşümünü açıklar. Bu, akıllı enerji şebekeleriyle birlikte, güneş ve rüzgar enerjisi gibi yenilenebilir enerjilerin mevcut olmadıklarında bile kullanılmasına olanak sağlar. Ayrıca bu teknoloji, gelecekte elektriğin doğrudan kullanımının mümkün olmasının beklenmediği havacılık ve uzun mesafeli taşımacılık gibi taşımacılık sektörlerinde de kullanıma imkan verir.

Bu nedenle, Power to X, orta ve uzun vadede enerji geçişine giden yolda önemli bir teknoloji olarak görülmektedir.

Power to X'e yönelik katma değerli çözümlerimiz

Elektroliz ve Yakıt Hücreleri için kestirimsel bakım

Endüstriyel Analitik

Weidmüller Endüstriyel Analitik çözümleri, sistem anormalliklerini tespit ederek sınıflandırmanıza ve sonuç olarak üretim kesintilerini etkin şekilde azaltmanıza yardımcı olan uygulama odaklı AI uygulamalarını temsil eder. Kestirimci bakım sayesinde, servis aralıklarını gerektiği zaman ve hedefe göre planlayabilirsiniz. Dahası, sensör, koşul ve işlem verilerinin kesintisiz kayıtlarına dayanarak, ürünlerinizin kalitesiyle ilgili (tahmini kalite) güvenilir tahminlerde bulunabilirsiniz. Deneyimli veri bilimcilerimizle birlikte çalışıp ortaklaşa çözümler tasarlamak isteyip istemediğinize veya yapay zekanın avantajlarından bağımsız olarak yararlanmak için Otomatik Makine Öğrenme Aracını kullanmak isteyip istemediğinize karar verirsiniz.

Elektroliz ve Yakıt Hücreleri için kestirimsel bakım
Özel avantajlarınız
  • Yerel veya bulutta - verileriniz için %100 güvenlik. Farklı platformlarla uyumlu Endüstriyel Analitik çözümlerimiz sayesinde verilerinizi nasıl kullanmak istediğiniz konusunda kendiniz karar verebilirsiniz. Hizmetlerimiz, Microsoft Azure, Amazon Web Servisleri ve IBM Cloud gibi tüm standart bulut çözümleriyle uyumludur. Bu hizmetler dahili sunucularda "yerinde" veya doğrudan makinede de kullanılabilir
  • Tek bir kaynaktan tam çözümler - İdeal bir veri altyapısı tasarlamanıza ve mükemmel sensör ve bileşenleri seçmenize yardımcı olacağız. Analitik modüllerimiz, bilişim kapasitesini ve veri aktarımını mevcut IT ortamlarınıza uyarlamak üzere, kullanım durumlarınıza özel hale getirilir.

Merkezi olmayan denetim ve işletim istasyonları

Endüstriyel IoT Çözümleri - "Veriden değere"

Kapsamlı ve modern IIoT portföyümüz hem greenfield hem de brownfield uygulamalarına uygundur. Veri toplama, veri ön işleme, veri iletişimi ve veri analizinden bileşenler ve çözümler sunuyoruz. Açık olan tek bir şey var ki, Endüstriyel IoT başlı başına son nokta değil. Söz konusu olan ister enerji verimliliğini artırmak, ister uzaktan bakım sayesinde servis teknisyenlerini daha verimli bir şekilde konuşlandırmak olsun, özel kullanım durumunda katma değerden yararlanılır. Ve son olarak, yapay zeka kullanarak müşterilerimizin yeni iş modelleri geliştirmelerini sağlıyoruz. Yenilenebilir tesis ve EX uygulamalarından edindiğimiz deneyimi ve uzmanlığı kullanarak Endüstriyel IoT'yi beraberce kolay ve verimli şekilde tasarlayalım.

Merkezi olmayan denetim ve işletim istasyonları
Özel avantajlarınız
  • IoT çözümlerinin kolay ve hızlı bir şekilde iyileştirilmesi, açık ve web tabanlı mühendislik veya herhangi bir veri bilimi becerisi olmadan makine öğrenimi modellerinin oluşturulması - Endüstriyel IoT'ye giden kolay yolu keşfedin.
  • Baştan başa "Veriden değere": Kapsamlı ve son teknoloji IIoT portföyümüzle müşterilerimizin sensörden buluta ve bunun da ötesine geçmesini sağlıyoruz: veri toplama, veri ön işleme ve veri iletişimi, veri analizinin dayandığı altyapıyı oluşturur.

Uzaktan Kontrol İstasyonları

Hızlı Teslimat Hizmeti - Tek tek montajlanmış işlev modülleri

WMC, Hızlı Teslimat Hizmeti ile klemens rayınızı veya kutu ürünlerinizi konfigüre etme ve bu bireysel konfigürasyona ilişkin teslimat sözüyle otomatik bir teklif alma imkanı sunar.

Uzaktan Kontrol İstasyonları
Özel avantajlarınız
  • Kalitenizi Artırın - Müşterileriniz minimum bakım ile maksimum güvenilirlik talep ediyor. Hızlı Teslimat ile montaja hazır bireysel klemens şeritlerini ve boş veya monte edilmemiş muhafazaları mümkün olan en kısa sürede teslim alırsınız. Bu sayede, montaj hatalarının önüne geçecek ve ürünlerinizin güvenilirliğini arttıracaksınız. Yüksek kaliteye doğru kararlı bir adım.
  • Maliyetlerinizi azaltın - Tesisleriniz giderek daha özel ve daha karmaşık hale geliyor. Bu nedenle, gerekli olabilecek birçok bileşeni deponuzda stoklamanız gerekiyor. Hızlı Teslimat ile tamamen montajlı ürünler alırsınız ve satın alma ve depolama maliyetlerinizi büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Sertifika gereksinimlerinize göre tasarlanmış çözümler:

Sertifika gereksinimlerinize göre tasarlanmış çözümler:

Destek & İletişim

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan