Asansör & Yürüyen Merdivenler

Güvenilir, enerji verimli ve veri odaklı bir şekilde yukarı çıkmak ve aşağı inmek

Asansör & Yürüyen Merdivenler

Asansörler ve yürüyen merdivenler için geleceğe hazır çözümler

Asansörler ve yürüyen merdivenler için geleceğe hazır çözümler

Artan kent mobilitesi, asansör ve yürüyen merdiven teknolojisinde sürekli olarak yeni çözümler gerektirmektedir. Hassas, tutarlı veriler sayesinde güvenilir ve enerji verimli makine çalışması, kesintisiz yolcu taşımacılığında kilit başarı faktörleridir. Uzun yıllara dayanan deneyiminden güç alan Weidmüller yenilikçi izleme ve endüstriyel analitik konseptlerinin geliştirilmesinde bir ortak olarak hareket ederek aktif destek sunmaktadır. Kent mobilitesine ayak uydurmak için - bugün olduğu gibi yarın da.

Asansör ve Yürüyen Merdiven sektörünün deneyimli bir ortağı olarak müşterilerimiz:

Aynı dili konuşuyoruz

Aynı dili konuşuyoruz

Endüstri uzmanlığımız, geniş ürün portföyü ve uygulamaya özel çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınızın nasıl karşılanacağını biliyoruz.

Kontrollerin ötesinde çözümler

Kontrollerin ötesinde çözümler

Endüstriyel Nesnelerin İnternet, Bulut Bağlantısı, Endüstriyel Analitik alanlarında müşteriye özel çözümler ve hizmet sunarken en yüksek düzeyde veri güvenliğini garanti ediyoruz.


Küresel pazar ihtiyaçlarına göre sertifikalı

Küresel pazar ihtiyaçlarına göre sertifikalı

Ürünlerimizi en güncel endüstri standartlarına (örneğin: EN 81-20/50) göre geliştirerek küresel kullanım için CE/UL/CCC onayları sağlıyoruz.

Güvenilir bir ortak

Güvenilir bir ortak

Uzun yıllardan beri lider küresel oyuncular Weidmüller'in güvenilir bağlantı ve elektronik ürünlerine güvenmektedir.

Müşterilerimiz neredeyse biz de oradayız

Müşterilerimiz neredeyse biz de oradayız

Küresel ağımız sayesinde teknik destekten sahada teslimat ve bakıma kadar müşterilerimizi takip ediyoruz

Uzun yıllardan beri Asansör & Yürüyen Merdiven sektörüne hizmet sunan Endüstriyel Bağlantı alanının köklü ve güvenilir bir ortağı olarak, müşterilerimizin bugün olduğu gibi yarın da kent mobilitesine ayak uydurabilmelerini sağlamak için Endüstriyel Nesnelerin İnterneti, Bulut Bağlantısı ve Endüstriyel Analitik alanlarında müşteriye özel çözümler ve hizmetlerin ötesinde yenilikler sunan bir pazar lideri olmak için büyük çaba gösteriyoruz.

İnovasyon ve tutku ile pazar zorluklarının üstesinden gelmek

Asansör

Asansör

Asansör

Ekipmanlarınız asansörleri en yukarıya çıkarırken ürün ve çözümlerimiz sorunsuz bir işletim sağlamaktadır. Ana kontrol veya kapı kontrolü için enerji bakımından verimli güç kaynaklarına ihtiyaç duyduğunuzda asansörünüzü daha çevre dostu yapmak için düşük enerji tüketimli cihazlar sunuyoruz. Elektronik ekipmanlarınız için esnek bir bağlantı teknolojisine ihtiyaç duymanız halinde, çok çeşitli klemensler ve konnektörler sunuyoruz. Ve FieldPower® Asansör ile şaft kablolama verimliliğinizi akıllı bir yolla arttırabilirsiniz.

Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven

Panolarınızı güvenilir bağlantı ürünleriyle donatmaya ihtiyaç duyduğunuz her zaman, tepeden tırnağa, makine dairesi ve kontrol panoları için data, sinyal ve güç ürünleri sağlayan doğru bir iş ortağıyız. Montaja hazır patch-cords kabloları sensörlere hızlı bir şekilde bağlanırken sınıfının en iyisi u-remote I/O sistemimiz verileri toplayarak bir IoT ağ geçidi üzerinden bulut tabanlı hizmet platformuna aktarır. Veri-tabanlı hizmet olarak Kestirimsel Bakım, yüklenicilere ve son kullanıcılara ölçülebilir bir katma değer sunar.

Asansör & Yürüyen Merdivenler için öne çıkan ürün özellikleri

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet

Single Pair Ethernet

Endüstriyel IoT'e yönelik şebeke altyapısı

Endüstriyel tesislerde yaşanan giderek artan dijitalleşme, mevcut Ethernet kablolarında daha geniş çaplı bir geliştirmeyi gerektirmektedir. Başta geleneksel kablaj konseptleri olmak üzere sensörler ve yerel modüler kontrol üniteleri, yer gereksinimleri ve montaj işlemlerine ilişkin yeni talepleri karşılamakta yetersiz kalmaktadır.

Weidmüller ve elektrik bağlantısı alanındaki iş ortaklarının tümü, yeni endüstri standartları geliştirirken yenilikçi Single Pair Ethernet teknolojisine güveniyor.

FieldPower® Asansör

FieldPower® Asansör

FieldPower® Asansör

Asansör şaft kablolamasında verimlilik artışı

Asansör boşluğuna elektriksel komponentlerin montajı daima zahmetli ve zaman alıcı bir görev olmuştur. Weidmüller, her katta güç, sinyal ve veri aktarımı için akıllı bir düz kablo çözümü geliştirmiştir. Çözüm FieldPower® Asansör şaft kablo kutusu ve 11 kutuplu düz kablodan oluşmaktadır. Kat başına iki güvenlik zinciri dış kabloları devre dışı bırakarak kolaylıkla sağlanmaktadır. FieldPower® Asansör şaft kablolama çözümüyle montaj süresi ve malzeme karmaşıklığını azaltırken verimlilik ve güvenliği arttırın: FieldPower® Asansör

FreeCon Contactless

FreeCon Contactless

FreeCon Contactless

24 V/240 W'ye kadar yüksek güç yoğunluğu ve maksimum verimlilik ile bakım gerektirmez,

Kompakt boyutlara ve maksimum verimliğe sahip FreeCon Contactless, 240 W'a varan güçlerin güvenilir ve temassız aktarımını sağlıyor. Kabin kablosuz bir gelecek düşünün! Şaftta 5G ağıyla veri aktarımı ve kat seviyesinde kabindeki bir bataryayı doldurmak için temassız güç aktarımı.

Veri sayesinde daha fazla değer

Veri sayesinde daha fazla değer

Veri sayesinde daha fazla değer

Veri yönetimli hizmetlerimizi kullanarak verilerinizle nasıl katma değer yaratabileceğinizi öğrenin

Weidmüller, sanayi şirketlerinin Endüstriyel IoT uygulamalarının bireysel potansiyelini keşfetmelerine, ihtiyaçlara dayalı çözümler geliştirmelerine ve bunları mevcut yapılara başarıyla entegre etmelerine yardımcı olur. Örneğin sensörden buluta Asansör & Yürüyen Merdiven çözümleri: IoT ağ geçidi üzerinden verileri toplamak, işlemek ve bulut tabanlı hizmet platformuna aktarmak ve yükleniciler ve son kullanıcılar için veri-tabanlı hizmet olarak Kestirimci Bakım sağlamak için Endüstriyel Analitik çözümlerini kullanmak anlamına geliyor.

Asansör & Yürüyen Merdivenler için daha fazla ürün

PRO-E anahtarlamalı güç kaynağı

PRO-E anahtarlamalı güç kaynağı

PRO-E anahtarlamalı güç kaynağı

Ana kontrol ve kapı kontrolünüz için enerji bakımından verimli anahtarlamalı güç kaynaklarına mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Bekleme modunda düşük güç tüketimine sahip duvar tipi tek fazlı güç kaynakları sunuyoruz. Weidmüller "PRO-E" ile, endüstriyel makine imalatı, fabrika imalatı ve bina otomasyonu için duvar tipi, tek fazlı, anahtarlamalı güvenilir güç kaynakları sunmaktadır.

3 Faz İzleme Rölesi

3 Faz İzleme Rölesi

3 Faz İzleme Rölesi

3 fazlı bir güç sisteminde fazların durumunu izlemek için bir modüle mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Faz kaybı ve faz sırası arızalarını tespit eden 3 fazlı İzleme Röle modülümüz mevcuttur. EPAK ürün ailesi, uygulamaya özel ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli fonksiyonlar sunmaktadır.

Uygulama Kılavuzumuzda elektronik asansör komponentlerini keşfedin

Uygulama Kılavuzumuzda elektronik asansör komponentlerini keşfedin

Uygulama Kılavuzumuzda elektronik asansör komponentlerini keşfedin

Ekipmanlarınız asansörleri yukarıya çıkarır. Bağlantı sistemimiz sorunsuz bir işletim sağlar. Uygulama alanınıza göre ürün araştırması
Özel veya endüstriyel ortamlar - asansörler ve yürüyen merdivenler, insan ve mal taşıma görevlerini kolaylaştırmaktadır. Asansör sektöründe, standardizasyon ve modülerizasyon üretimde hayati bir rol oynarken güvenlik ve enerji verimliliği de her geçen gün daha çok önem kazanmaktadır.

İndirilebilir içerikler

Sorularınız var mı?

Fikirlerinizi tartışalım

Mustafa Yıldırım

İstanbul Avrupa Bölge Satış Mühendisi

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan