Geleneksel Güç

Geleceğin enerji dönüşümünde, Geleneksel Elektrik Üretimi önemli bir enerji kaynağı olmaya devam edicektir. Verimli ve güvenilir bir elektrik üretimini destekleyen ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Geleneksel Güç

Enerji santralinizi verimli, kolay ve güvenli bir şekilde çalıştırın

Enerji santralinizi verimli, kolay ve güvenli bir şekilde çalıştırın

Doğalgaz ve kömür santrallerinden nükleer enerji santrallerine kadar geleneksel enerji üretimi geleceğin enerji karmasının önemli bir bileşeni olmaya devam edecektir. Emniyetli, güvenli bir çalışma ve uzun süreli kesintisiz üretim için müşterilerimize destek sunuyoruz... Marshalling, sinyal koşullandırma, enstrümantasyon ve kontrol, şalt ve HVAC sistemlerine kadar tüm ilgili uygulamalar için bağlantı çözümleri ile. Endüstriyel uygulamaların yanı sıra zorlu ortamlar, tehlikeli alanlar ve güvenlikle ilgili uygulamalar için doğru ürünleri sağlıyoruz. Pazara özel sertifikalar ve onaylar ile birlikte.

Geleneksel Güç sektörünün deneyimli bir ortağı olarak müşterilerimiz şundan emin olabilirler:

Yılların Deneyimi

Yılların Deneyimi

Enerji endüstrisinde 50 yılı aşkın deneyime sahip. İşlevsellik ve güvenilirlik beklentilerinizi karşılayan ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Kapsamlı portföy

Kapsamlı portföy

Endüstriyel bağlantıdan otomasyona ve dijital çözümlere. Bireysel bileşenlerden özelleştirilmiş montaj çözümlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Sertifikalar ve onaylar

Sertifikalar ve onaylar

Bölgesel ve uygulamaya özel ihtiyaçları kapsar. Zorlu ortamlar, tehlikeli alanlar ve güvenlikle ilgili uygulamalar için. Akreditasyonlu laboratuvarımız tarafından destekli.

Küresel enerji piyasalarındaki dramatik değişiklikler devam edecek. Gelenekselden yenilenebilir enerjiye geçiş ile. Merkezi güç üretiminden merkezi olmayan güç üretimine, iletimine ve dağıtımına geçiş ile. Geleneksel enerji üretiminin, enerji karışımından uygun payını alması gerekir.

Dr.-Ing. Rolf Sohrmann, Küresel Endüstri Yönetimi Geleneksel Güç Başkan Yardımcısı

İnovasyon ve tutku ile pazar zorluklarının üstesinden gelmek

Gaz ve kömür santralleri

Gaz ve kömür santralleri

Gaz ve kömür santralleri

Gaz ve kömür santralleri, elektrik şebekelerine güvenilir bir besleme sağlama ihtiyacı ile elektrik enerjisi üretimimizin bel kemiğidir. Bileşenlerimiz, santralinizi kolayca ve güvenli bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olur. Türbinlerin, jeneratörlerin ve transformatörlerin güvenilir çalışmasını sağlar. Bu, saha seviyesi sinyallerinin güvenli iletimini ve kontrol sistemlerine verimli bağlantısını kapsar

Gaz ve buhar türbinleri

Gaz ve buhar türbinleri

Gaz ve buhar türbinleri

Modern gaz ve buhar türbinleri, nihai müşteri hedef uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Basit çevrim uygulamaları için yüksek güvenilirlikli türbinlerden, kombine çevrimde yüksek verimli, uygun maliyetli çözümlere kadar Müşterilerimize kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunuyoruz. Hem ağır sanayi tipi hem de endüstriyel gaz türbinlerinin yanı sıra faydalı ve endüstriyel buhar türbinleri için uygundur.

Geleneksel Güç Sektörü için Öne Çıkan Ürün Özellikleri

Klippon® çelik endüstriyel kutular

Klippon® çelik endüstriyel kutular

Klippon® çelik endüstriyel kutular

Bileşenlerinizin güvenilir bir şekilde korunmasını bekliyorsunuz
Kutularımıza güvenebilirsiniz

Klippon ® kutu çözümlerimiz, uygulama ve sistem çözüm gereksinimleriniz için size en yüksek korumayı sunar. Kutularımız, özellikle standart endüstriyel uygulamalar için müşteriye özel çözümlerde veya zorlu ortamlarda veya patlayıcı ortamlarda bulunan uygulamalar için kullanıldığında, uzun süredir yetkinlik ve kalite anlamına gelmektedir.

Güvenli, dayanıklı ve güvenilir Bileşenlerinizi en zorlu iç veya dış ortam etkilerine karşı koruma sağlamak için geliştirildi. Weidmüller, geniş ürün yelpazemiz ile gereksinimlerinizi karşılar. Çok çeşitli endüstriyel alanlara uygun:

  • Enerji ve kamu hizmetleri endüstrileri
  • Petrol, gaz ve petrokimya endüstrileri
  • Tehlikeli alanlar
  • Proses endüstrisi
  • Makineler

Geleneksel Güç için daha fazla ürün

RockStar® endüstriyel konnektörler

RockStar® endüstriyel konnektörler

RockStar® endüstriyel konnektörler

  • Kontrol panosu dışında, konnektörleri zorlu bir ortam bekliyor. Burada, elektronmanyetik girişim kadar aşırı endüstriyel veya iklim etkilerine dayanıklı ürünler talep edilmektedir: Mutlak performans ve güç ile eksiksiz enerji, sinyal ve veri iletim yelpazesinde uzmanlaşan orijinal RockStar® konnektörleri. RockStar® Endüstriyel Konnektör ailesine hoş geldiniz.

Güç kaynakları

Güç kaynakları

Güç kaynakları

Modüler güç kaynağı konseptimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Yedekli anahtarlamalı güç kaynağı birimleri, kesintisiz güç kaynakları, kapasite modülleri ve kapsamlı genişletme modülleri yelpazemiz, sistemlerimizin güvenilirliğini artırır ve maliyetli kesinti sürelerini önler. Özellikle ekonomik PROeco güç kaynağından güçlü PROmax güç kaynaklarına ve hatta yüksek performanslı PROtop'umuza kadar her zaman doğru güç kaynağını sağlıyoruz.

Ödün vermeksizin yüksek kalite

Ödün vermeksizin yüksek kalite

Ödün vermeksizin yüksek kalite

Kalite, performans ve güvenliğe ihtiyacınız var

Akredite laboratuvarımızda, hangi bileşenlerin, malzemelerin ve sistemlerin uygulamanız için en uygun olduğunu doğrularız. Gerektiğinde, müşterilerimize IEEE, KTA vb. gibi geçerli standartlara uygun olarak nükleer yeterlilik testlerinin planlanması ve uygulanması konusunda uzman tavsiyesi de sağlayabiliriz.

Laboratuvarımız, ürünleri test etme ve standartlara uygun bir şekilde test raporları oluşturma konusundaki uzmanlığını ve bağımsızlığını onaylayan uluslararası standart DIN EN ISO IEC 17025'e göre sertifikalandırılmıştır. Laboratuvarımız, faaliyetleri kapsamında uluslararası lisans ofisi olarak hizmet vermektedir.

Sertifikalı ve akredite test prosedürlerimiz ve laboratuvarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için broşürümüzü indirin veya bizimle iletişime geçin.

İndirilebilir içerikler

Sorularınız var mı?

Fikirlerinizi tartışalım

Dr.-Ing. Rolf Sohrmann

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan