Geleneksel Enerji

Geleceğin enerji üretiminde, Geleneksel Elektrik Üretimi önemli bir enerji kaynağı konumunu sürdürecektir. Verimli ve güvenilir bir elektrik üretimini destekleyen ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Geleneksel Enerji

Enerji santralinizi verimli, kolay ve güvenli bir şekilde çalıştırın

Enerji santralinizi verimli, kolay ve güvenli bir şekilde çalıştırın

Doğal gaz ve kömür çevrim santallerinden nükleer enerji santrallerine kadar geleneksel enerji üretimi geleceğin enerji karmasının önemli bir bileşeni olmaya devam edecektir. Güvenilir ve güvenli bir çalışma ve uzun süreli kesintisiz üretim için müşterilerimize destek sunuyoruz. Marshalling, sinyal dönüştürme, enstrümantasyon ve kontrolden şalt tesisi ve HVAC sistemlerine kadar tüm ilgili uygulamalar için bağlantı çözümleri. Endüstriyel uygulamalar yanı sıra zorlu ortamlar, tehlikeli alanlar ve güvenlik uygulamaları için doğru ürünler Sektörel sertifikalar ve onaylar ile birlikte.

Geleneksel Enerjinin deneyimli bir ortağı olarak müşteriler:

Uzun yıllara dayanan deneyimden

Uzun yıllara dayanan deneyimden

Enerji üretiminde 50 yılı aşkın sektör deneyimi. Fonksiyonellik ve güvenilirlik beklentilerinizi karşılayan ürün ve çözümler.

Kapsamlı ürün portföyü

Kapsamlı ürün portföyü

Endüstriyel Bağlantıdan otomasyon ve dijital çözümlere kadar Komponentlerden müşteriye özel montaj çözümlerine kadar geniş bir ürün grubu.

Sertifikalar ve onaylar

Sertifikalar ve onaylar

Bölge ve uygulamaya özel ihtiyaçlar. Zorlu ortamlar, tehlikeli alanlar ve güvenlik uygulamaları. Akreditasyonlu laboratuvarımızın desteği.

Küresel enerji piyasalarında önemli dönüşümler yaşanmaya devam edecektir. Geleneksel enerjiden yenilenebilir enerjiye geçiş. Merkezi elektrik üretimi, iletimi ve dağıtımından merkezi olmayan yapılara geçiş. Geleneksel enerji üretimi, enerji toplam üretiminde uygun payını muhafaza etmesi gerekecektir.

Dr.-Ing. Rolf Sohrmann, Geleneksel Enerji Yönetimi Bölümü Başkan Yardımcısı

İnovasyon ve tutku ile pazar zorluklarının üstesinden gelmek

Doğalgaz ve kömür yakıtlı enerji santralleri

Doğalgaz ve kömür yakıtlı enerji santralleri

Doğalgaz ve kömür yakıtlı enerji santralleri

Elektrik enerjisi üretiminin belkemiği olan doğalgaz ve kömür yakıtlı enerji santrallerinin elektrik şebekelerine güvenilir bir enerji iletimini sürdürmeleri gerekmektedir. Komponentlerimiz, enerji santrallerinizi kolay ve güvenle işletmenize yardımcı olmaktadır. Türbin, jeneratör ve transformatörlerin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Buna, saha sinyallerinin güvenli aktarımı ve kontrol sistemlerine verimli bağlantılar da dahildir.

Gaz ve buhar türbinleri

Gaz ve buhar türbinleri

Gaz ve buhar türbinleri

Modern gaz ve buhar türbinleri, son müşterinin hedef uygulamalarına özel tasarlanmaktadır. Tek çevrim uygulamaları için yüksek güvenilirlikli türbinlerden, yüksek verimli, ekonomik kombine çevrimli çözümlere kadar. Müşterilerimize kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunuyoruz. Ağır hizmet ve endüstriyel gaz türbinleri yanı sıra şebeke ve endüstriyel buhar türbinlerine uygunluk.

Geleneksel Enerji için öne çıkan ürün özellikleri

Klippon® çelik kutular

Klippon® çelik kutular

Klippon® çelik kutular

Komponentlerinizden güvenilir bir korumasına bekliyorsunuz
Kutularımıza güvenebilirsiniz

Klippon® kutu çözümlerimiz, uygulama ve sistem çözüm ihtiyaçlarınız için en yüksek korumayı sunmaktadır. Başta standart endüstriyel uygulamalarda müşteriye özel çözümlerde kullanıldığında veya zorlu ortamlar veya patlayıcı ortamlardaki uygulamalar için uzun yıllara dayanan bir yetkinlik ve kaliteye sahiptir.

Güvenli, dayanıklı ve güvenilir. En ağır kapalı ortam ve açık hava etkilerine karşı komponentlerinizi korumak için tasarlandı. Weidmüller, kapsamlı bir kutu portföyüyle ihtiyaçlarınızı karşılar. Çeşitli endüstri alanları için uygun:

  • Enerji ve hizmet endüstrileri
  • Petrol, gaz ve petrokimya endüstrileri
  • Tehlikeli alanlar
  • Proses endüstrisi
  • Makine imalatı

Geleneksel Enerji için daha fazla ürün

RockStar® Sanayi Tipi Fiş-Soketler

RockStar® Sanayi Tipi Fiş-Soketler

RockStar® Sanayi Tipi Fiş-Soketler

  • Kontrol panosu dışında, konnektörleri zorlu bir ortam bekliyor. Ağır endüstriyel veya iklim etkileri kadar elektromanyetik girişimlere karşı da dayanıklı olan türler talep edilmektedir: mutlak performans ve güç ile enerji, sinyal ve data aktarımı çözümlerinin uzmanı RockStar® konnektörler. RockStar® Endüstriyel Konnektör ailesine hoş geldiniz.

Güç kaynakları

Güç kaynakları

Güç kaynakları

Modüler güç kaynağı konseptimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Yedeklemeli anahtar modlu güç kaynağı üniteleri, kesintisiz güç kaynakları, kapasite modülleri ve de genişletme modülü portföyümüz, sistemlerimizin güvenilirliğini arttırırken maliyetli kesinti sürelerinin önüne geçmektedir. Özellikle ekonomik PROeco güç kaynakları ve güçlü PROmax'tan yüksek performanslı PROtop'a kadar, daima doğru güç kaynağını sunuyoruz.

İstisnasız yüksek kalite

İstisnasız yüksek kalite

İstisnasız yüksek kalite

Kalite, performans ve güvenliğe ihtiyacınız var

Akreditasyonlu laboratuvarımızda, uygulanmanıza en uygun çözümü bulmak için komponent, malzeme ve sistemlerimizi test ediyoruz. Talep etmeniz halinde, IEEE, KTA gibi geçerli standartlara uygun bir şekilde nükleer yeterlik testlerinin planlanması ve uygulanması konularında uzman tavsiyeleri de sunuyoruz.

Laboratuvarımız, standartlar kapsamında ürünleri test ederek test raporları düzenleme konusunda uzmanlık ve tarafsızlığını onaylayan DIN EN ISO IEC 17025 uluslararası standardına göre belgelendirilmiştir. Laboratuvarımız, ayrıca faaliyetleri kapsamında uluslararası lisans ofisi olarak hizmet vermektedir.

Sertifikalı ve akreditasyonlu test prosedürlerimiz ve laboratuvarımızı yakından tanımak için, broşürümüzü indirin veya bizimle iletişime geçin.

İndirmeler

Sorunuz var mı?

Fikirlerinizi tartışalım

Dr.-Ing. Rolf Sohrmann

* Zorunlu alan

* Zorunlu alan