Türkiye'de 30. Yıl

Türkiye'de 30. Yıl
Weidmüller Türkiye olarak 30. yılımızı ilk günkü heyecanımız ve güvenimizle kutluyor; bu ülkede ve pazarda hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz. Sun Tzu'nun milattan önce 6. yüzyılda söylediği aşağıdaki sözler, bana 21 yıldır parçası olmaktan mutluluk duyduğum Weidmüller ailesini hatırlatıyor. 'Sadece beş müzik notası var ama bu beşinin kombinasyonları hiç duyulmamış melodilerin ortaya çıkmasını sağlar. Beş ana renk var ama bir arada hiç görülmemiş renkler üretirler. Sadece beş büyük tat var ama bunların kombinasyonları hiç bitmeyecek kadar çok tat üretir.' Gücünü çalışanlarından ve değerli iş ortaklarından alan bu geniş aile olarak, hep birlikte 30 yıldır hiç duyulmamış melodiler, hiç görülmemiş renkler ve hiç bitmeyecek tatlar ürettik ve daha nice uzun seneler üretmeye devam edeceğiz. Hep birlikte nice başarılı yıllara! Let’s connect.

Birol Atay - Weidmüller Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Genel Müdürü

Türkiye’ de geçirilen 30 yılın 20 yılında Weidmüller Türkiye ailesinde olmaktan onur duymaktayım. Hep birlikte daha güçlü, daha verimli yıllara. Let’s connect.

Cengiz Kurt - Bayi Kanalı Müdürü

Kuruluşu itibarıyla yürüttüğü çalışmalarda sektöre doğru misyon ve ilerici vizyonu ile değer katan, Türkiye'de 30. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşayan Weidmüller ailesi içerisinde olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Daha nice başarılı yıllar diliyor ve Let’s connect diyorum!

Mehmet Akgeyik - Anadolu Bölge Satış Müdürü

Bu sene 30. yılını dolduran Weidmüller Türkiye ailesi olarak ilk günden itibaren sayısız projeye imza atmanın gururunu yaşamaktayız. Sektörümüze ve müşterilerimize değer katmak için verdiğimiz hizmette her zaman yanımızda olan kıymetli iş ortaklarımıza teşekkür eder, birlikte nice yıllar dilerim…

Bilkay Bilgen - Marmara Bölge Satış Müdürü

Değişen dünya ve piyasa şartlarına hızlı adapte olup bu değişim ve gelişim sürecinde kurum ilke ve prensiplerinden ödün vermeden büyüyen Weidmüller ailesinin çalışanı olmaktan mutluluk duyuyorum. Büyüyerek devam edeceğimiz nice yıllar diliyorum. Bu gelişime katkı sağlayan tüm Weidmüller Türkiye ailesinin 30. yılı kutlu olsun.

Ayşe Acarser - Tedarik Zinciri Müdürü

Bir asırdan fazla süredir hizmet veren şirketimizin Türkiye’deki kuruluşunun 30. yılını gururla kutluyoruz. Sürdürülebilir başarı ve güvenilirliğin önem arz ettiği iş hayatında, faaliyetlerimiz misyon ve değerlerimizden ödün vermeksizin devam etmektedir. En değerli varlığımız olan yetkin çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla, gelecekte de daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza inancım sonsuzdur.

Gürkan Akyıldız - Finans ve Muhasebe Müdürü

Bir bireyi olduğum Weidmüller Türkiye ailesinde 30. yılımızı kutlamaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Günün değişen koşullarına göre hızlı adapte olabilen dinamik yapısının yanı sıra, insan odaklı yönetim anlayışıyla uzunca seneler örnek alınanlar listesinde kalacağına inandığım Weidmüller Türkiye ailesine başarı dolu nice 30 seneler diliyorum.

Ali Koca - Otomasyon ve Satış Destek Müdürü

Weidmüller’in Türkiye’deki 30. yılında bu ailede yer almaktan mutluluk duyuyorum. Weidmüller’in ülkemizde 1991 yılından bu yana sürekli artan hizmet kalitesi ve yer aldığı tüm sektörlerde sunduğu çözümler ile pazarının en bilinen markası olmasının da heyecanını paylaşıyoruz. Bu köklü organizasyonun bir parçası olmanın yanında şirket misyonumuzun ve vizyonumuzun sorumluluklarını bilerek, her zaman daha iyiye odaklanan tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte benim de hedefim her daim olduğu gibi iş ortaklarımızın beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılayarak, kendilerinin takdirlerini toplamaya devam etmektir. 30. yılımız kutlu olsun.

Aylin Kandemir - Key Account Müdürü

Weidmüller vizyonunun verdiği ilham, ürettiği ve çoğalttığı bilgi sayesinde teknoloji çıtasını yükseklere çıkaran Weidmüller Türkiye’de, 30 yılın ardından hala ilk günkü gibi heyecanlı fakat her yılın hakkını verecek kadar da tecrübeliyiz! 30 yıldır varlığıyla destek veren tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Mehtap Aydın - Yönetici Asistanı & MarCom Uzmanı

Kuruluşundan bugüne 30 yıl boyunca emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bu gururun bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Birbirimizden aldığımız güç ve destekle Weidmüller’i geleceğe güvenle taşıyacağımıza olan inancımız tamdır. Değerli iş ortaklarımızla nice büyüme ve başarı dolu yıllara…

Mine Türk - Satınalma ve Lojistik Süpervizörü

Takım ruhunun güçlü olduğu şirketlerde başarı kaçınılmaz olacaktır. Böyle güzel bir takımın parçası olduğum için çok mutluyum. Nice 30. yıllara.

Zeynep Öztunç - Muhasebe ve Finans Süpervizörü

Türkiye'de 30 yıl demek; güven demek, başarı demek, inanmak demek. Weidmüller ailesinin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Nice 30 yıllara!

Sevtap Tuncer - Müşteri Hizmetleri Süpervizörü

Türkiye’de 30. yılını kutlayan şirketimizin uzun yıllardır bir parçası olmak benim için gurur ve mutluluk verici. Başarılarımızın katlanarak artmasını ve nice güzel yıllara birlikte tanık olmayı diliyorum.

Levent Topkır - Kıdemli Bölge Satış Sorumlusu

Türkiye de 30. yılını kutlayan Weidmüller ailesinin bir parçası olmak, 8 senedir de değişim ve gelişimlerine şahit olmak, hedeflerini birer birer gerçekleştirerek, sektörüne yön verdiğini görmek, benim için büyük bir gurur kaynağıdır. İlk günkü heyecanla, birlikte yürüyeceğimiz nice 30 yıllara…

Naci Soyer - Kıdemli Bölge Satış Sorumlusu

Weidmüller ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyor, uzun yıllar hizmet vermeye devam etmek istiyorum. Hep beraber nice başarılı yıllara.

Mevlüt Erdem İzci - Kıdemli Bölge Satış Sorumlusu

Değişim ve dönüşümü tehdit olarak görmeyip, fırsata çeviren, sektöre yön veren Weidmüller Türkiye ailesinin bir üyesi olarak; 30. yılımızı kutlamaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Başarı dolu nice 30 yıllara.

Cihat Özer - Lojistik Operasyon Sorumlusu

Weidmüller Türkiye'nin 30. yıl dönümünü içtenlikle kutlarım. 7 senedir Weidmüller ailesinde çalışmaktan gurur duyuyorum. Başarı dolu nice yıllara...

Saim Çavuş - İdari İşler Personeli

‘’Daha iyi olmaya çalışmayan, iyi olarak da kalamaz.’’ Her zaman daha iyiyi hedefleyen Weidmüller Türkiye Ailesinin bir üyesi olarak 30. yılımızı kutlamanın sevincini yaşıyorum. Daha nice başarı dolu yıllara!

Ceylan Zor - Alacaklar Muhasebesi Sorumlusu

Türkiye’de 30 yılını geçirmiş, Weidmüller ailesinin çalışanı olarak 30. yılı kutlamanın mutluğunu ve heyecanını birlikte yaşıyoruz. Kuruluşundan günümüze kadar artarak devam eden sektördeki başarı ve büyümenin uzun yıllar devam edeceği inancındayım. Endüstriyel anlamda dijitalleşmenin sürekli geliştiği bu dönemde ‘’Dijital Adaptasyon ve Çeviklik’’ sloganı ile 30.yılı kutlamanın gurunu yaşıyoruz. Türkiye'de nice yıllara…

Ramazan Öztürk - Bölge Satış Sorumlusu

Siz değerli müşterilerimiz ile büyüyen ve gelişen bir Türkiye'nin parçası olmaktan kıvanç duymaktayız. Birlikte nice 30. yıllara. Let's connect.

Yiğit Durmaz - Bölge Satış Sorumlusu

Gelişmenin, birlikte güzel olduğunun bilincinde olan, çalışanının kendisini ait hissettiği ve sahiplendiği, amatör ruhla profesyonel iş yapılamayacağını benimsemiş ve sektörde her zaman öncü olmuş bu kurumda bulunmaktan mutluluk duyar, birlikte mutlu 30. yılımıza diyorum. Güzel birlikteliğimizin hep devamlılığını dilerim..

Mustafa Yıldırım - Bölge Satış Sorumlusu

Türkiye pazarına öncü olarak girmiş ve sektöre her daim yön veren Weidmüller Türkiye kadrosunda çalışmaktan büyük gurur ve onur duyuyorum. Bundan sonraki süreçte Türkiye pazarında sürekli gelişen ürünlerimiz ile ilham verici olacağımızı düşünüyor ve inanıyorum.

Onur Ünal - Bölge Satış Sorumlusu

Ailenin bir üyesi olmanın ayrıcalığını hisseden ailemize; 'Ailenin bir bütünü, birlikteliğin gücü, bütünlüğün bir yansımasıdır Weidmüller.' Güzel senelerimizin devamlılığına hep birlikte diyorum.

Serdar Tokatlı - Bölge Satış Sorumlusu

Weidmüller Türkiye olarak partner ve iş ortaklarımıza yenilikçi ve teknolojik çözümlerin buluşturulmasında köprü görevi üstlenen firmamızın 30. yılı kutlu olsun. Gururla ülkemizde hizmet edeceğimiz daha nice 30 yıllar dileğiyle.

Mehmet Gencer - Otomasyon Uygulama Mühendisi

Weidmüller Türkiye ailesi olarak 30. yılımızı kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her geçen gün dijital çağa ayak uydurarak daha da büyüyeceğimiz nice yıllar diliyorum.

Sayitcan Gürsoy - Teknik Destek Sorumlusu

Let's connect parolasıyla çıkılan bu yolda her türlü yeniliğe ve değişime adapte olan bir ekiple beraber 30. yılımızı kutlayabilmenin büyük bir başarı olduğuna inanmaktayım. Bu zorlu süreçte dijital adaptasyon ve çeviklik ilkesiyle 30. yılımızı en içten duygularımla kutlarım.

Emrullah Özgünoğlu - Bölge Satış Sorumlusu

Weidmüller Türkiye ailesine yeni katılan bir birey olarak, oldukça kurumsal ve profesyonel bir o kadarda samimi bir şirket yapısıyla karşılaştım. Weidmüller Türkiye’nin 30 yıl boyunca yenilikçi çözümleri ile sektöründeki yerinin nasıl sağlam kaldığının cevabına şahit oldum. Weidmüller Türkiye’nin nice 30 senelerde de yenilikçi çözümleri ile yerini sağlamlaştırmaya devam edeceğine inanıyor ve 30. yılımızı kutluyorum.

Furkan Özdemir - Teknik Destek Mühendisi