HomeHaberlerÜrün haberleriRockStar® Yüksek Güç 550 A

RockStar® HighPower

Tartışılmaz Güç 550A

 

Let’s connect

 

Özellikle ulaşım ve rüzgar enerjisi endüstrisinde oldukça kullanılan yüksek güçlü konnektörlerin güvenilir ve sağlam olması beklenmektedir.

 

RockStar® HighPower modüler konnektör sistemi ulaşım mühendisliğinin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı. Bu sistem ayrıca rüzgar enerjisi endüstrisinin isteklerinide karşılar. Sistem crimp kontaklar, montaj çerçeveleri ve aluminyum kutulardan oluşur. Modüler tasarım kullanımda büyük avantajlar sağlar. Büyük kesitler için crimp kontaklar mevcuttur ve bu proses baştan sona izlenebilir. Kablolama rakor kullanılarak tamamlanır.

 

En iyi koruma

Entegre edilmiş toprak bağlantısı standart rakorların kullanımını mümkün kılar.

 

Güçlü                                                                                                                                                                                                   Yüksek akımlı konnektör sistemleri 550 A ve 4.000V uygulamalar için tasarlandı.

 

Kullanışlı                                                                                                                                                                                         Doğrudan kutu üzerine uygulanan dayanıklı lazer mark alama malzemenin belirlenmesini kolaylaştırır.

 

Güvenli

Bakım gerektirmeyen bağlantı teknolojisi 240 mm² ‘ye kadar bakır kablo tipleri için uygundur.

 

Sağlam

IP68/69K kutular Çarpmaya ve korozyona karşı yüksek derecede dayanıklıdır.

 

Modüler

Tüm kablolama aşamaları izlenebilir: Montaj çerçevesi içindeki soketler bir kutuya bağlandıktan sonra kutu gövdesine vidalanır.

 

Sonuç olarak, yüksek güçlü konnektörlerde kalite ve güven arıyorsanız RockStar® HighPower modüler konnektör çok iyi bir seçim olacaktır. Let’s connect.