HomeHaberlerDigi Check Pro

Digi Check Pro

 

Alman Tasarım konseyi tarafından ,Weidmüller’in Digi Check Pro 2-kutuplu voltaj ölçü aleti mükemmel fonksiyonalitesi ve akıllı ürün tasarımının birleştiren özellikleri sayesinde German Design Award 2013 ödülüne layık görülmüştür .

Amacı endüstriyel ürünleri tasarım ve fonksiyonellik bazında değerlendirmek olan bu yarışma sonucunda bağımsız uzmanlar tarafından değerlendirilen 1500 endüstriyel ürün arasından 90 adeti bu ödüle layık görülmüştür. Yapılan değerlendirme sonucunda Weidmüller Digi Check Pro voltaj ölçü aleti bu prestijli ödülü almaya hak kazanmıştır.

Jüri ekibinin övgüsünü alan Weidmüllerin Digi Check Pro profesyonel test cihazı yarışma sonunda “standart test fonksiyonlarıyla birlikte akıllı ürün tasarımının birleşimi ve 5 ile 690V arasındaki geniş ölçüm değerleri sayesinde birçok alanda kullanım için uygun” şeklinde nitelendirilmiştir. Tasrımda öne çıkan özelliklerinden biri test problarının mıknatıslı yapısı ile kullanıcısına hızlı ve pratik ölçüm sağlamasıdır.

Weidmüller El Aletleri Ürün müdürü Dr. Christian Zimmermann konuşmasında “Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel ve ergonomik el aletleri geliştirmeyi hedeflediklerini ve yenilikçi tasarımlar ile kullanıcılarına maksimum faydayı sunmayı amaçladıklarını dile getirerek bu ödüle layık görülen ürünümüz ile bu çabalarımızın tescil edilmesinden ötürü gururlu olduklarını açıkladılar.

Bu yarışma sona ermiş olasada, şimdi değerlendirme sırası siz kullanıcılarımızda. Sizler de Digi Check Pro’nun fonksiyonelliği ve tasarım detaylarından memnun kaldıysanız  www.designpreis.de web sitesi üzerinden 30 Kasım 2012 ye kadar “Public’s Choice Award” (Kullanıcı Genel Değerlendirme Ödülleri) için oyunuzu kullanabilirsiniz.