Home

Weidmüller switch durumundaki güç kaynağı “PRO-E”:

Endüstriyel uygulamalarda sınırlı alanlarda kullanım için duvara montaj,tek fazlı güç kaynakları

 

Let’s connect

 

Güç kaynakları, makinelerin ve sahaların güç beslemelerinde kesinlikle ihtiyaç duyulan cihazlardır. Güvenilirlikleri, güç kaynaklarına bağlı olan diğer ekipmanların güvenli çalışmasında büyük önem teşkil etmektedir. Özellikle endüstriyel uygulamalarda sınırlı alanda kullanım gerektiren alanlarda küçük boyutlu ve duvara montaj özellikli güç kaynakları size oldukça yardımcı olacaktır.

 

“PRO-E” ile birlikte Weidmüller sizlere güvenilir,yassı tasarıma sahip, tek faz switch durumunda otomasyon yapılarınızda, saha üretiminizde ve endüstriyel makine yapılarınızda duvara montaj çözümü sunmaktadır. Yassı muhafazaya sahip olan PRO-E serisi; switch modundaki güç kaynağı üniteleri, sağlam metal yapısı ile endüstriyel ortamlarda kullanım için uygundur. Montaj rayına ihtiyaç duyulmadan, direk montaj ve montaj plakası seçenekleri sunmaktadır.

Sağlam metal muhafazaya, -25 °C ile + 70 °C geniş çalışma sıcaklık aralığına ve güç aralığı 25 W ile 350 W arasında değişen 5 V, 12 V, 24 V , 48 V çıkış voltaj değer seçeneklerine sahip olan “PRO-E” güç kaynakları 7 farklı performans sınıfı için uygundur. İçersine entegre edilmiş aşırı yük, kısa devre ve ters polarite koruması PRO-E güç kaynaklarının güvenli ve stabil çalışmasını sağlamaktadır. 85 V ile 264 V AC aralığında olan giriş voltajı ve uluslararası uygunlukları ile dünya çapında kullanılabilir.

Önceki seri olan PRO-M ve PRO-H serisi güç kaynakları yıllarca otomasyon yapılarının elektrik ve elektronik alt montajlarında güç kaynağı olarak kullanılarak test edilip kanıtlandı. Weidmüller bu raya montaj güç kaynaklarının yanında duvara monte edilebilen PRO-E serisi güç kaynaklarını çıkartarak ürün portföyünü genişletmiştir ve daha fazla kullanıcıya ulaşmayı sağlamaktadır. Sağlam ve stabil metal muhafazası, pratik parçaları ve yassı tasarımından dolayı çok az bir yer kaplamaktadır. Endüstriyel otomasyon alanında ideal olarak çok yönlü montajı desteklemektedir. ”PRO-E” güç kaynakları potansiyometre ile +/- 10%  ayarlanabilir 5 V, 12 V, 24 V ve 48 V stabil DC çıkış voltajı sağlamaktadır.  Yeşil LED göstergesi çalışır durumda olduğunun bilgisini sağlamaktadır. Ayrıca 25 W ile 50 W, 75 W, 100 W, 150 W, 250 W ve 350 Watt güç seçenekleri bulunmaktadır.Diyot modülü kullanılarak çoklu paralel anahtarlama ile performans arttırılabilmektedir. 85 V ile 264 V AC ve 110 V ile 370 V DC geniş giriş  voltaj değeri aralıklarına sahiptir. CE, UL, TÜV (German Technical Inspectorate), CCC ve CB sertifikalarına sahip olması uluslararası kullanım için uygunluk sunmaktadır.

 

Sonuç olarak PRO-E serisi switch modundaki güç kaynağı üniteleri kompakt, duvara montaj, tek faz özellikleriyle  endüstriyel otomasyon ve otomasyon yapılarında bulunan çeşitli uygulamalarda kullanımınız için Weidmüller tarafından sizlere sunulmaktadır. Let’s connect.