Home

PrintJet ADVANCED

Gelişmiş Düşünün

 

Print Jet Pro’nun geliştirilmiş ve üst modeli olarak üretilen PrintJet Advanced birçok yeniliği sizlere sunmaktadır.Klemens, kablo ve cihaz markalamada;  plastik, alimünyum ve paslanmaz çelik etiketler için basit ve yüksek kaliteye sahip renkli baskı çözümleri sunmaktadır.

 

  • Yüksek kalite siyah ve renkli baskı(1200 dpi)
  • Aşınma,UV ve yağ gibi dış ortam etkilerine karşı yüksek dayanıklılık
  • İşlem devamlılığını arttıran entegre edilmiş yüksek kapasiteli multicard yükleme haznesi
  • Bağımsız uygulamalar için cihaz içersine entegre edilmiş PC
  • Su bazlı mürekkebi sayesinde çevre dostudur

 

 

Özellikler

 
 

 

Kolaylaştırılmış Tasarım

 

Kullanıcı dostu menüsü ile işlemleri kolaylaştıran ve kullanımı kolay olan ; 360⁰ dönebilen ve 4,7” renkli TFT dokunmatik ekrana sahiptir. İçeriğinde yer alan 25 farklı dil seçeneği ile Printjet Advanced global anlamda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

 

Standart olarak gelen Metal Markalama

 

Printjet Advanced içeriğinde standart olarak paslanmaz çelik alüminyum ve polyamit marakalamaları yazdırma özelliğini bulunduran ilk endüstriyel yazıcıdır.Klemensler, kablolar ve cihazlar için en çok kullanılan Multicard etiketleri hızlıca ve kolayca projenize uygun olarak yazdırılabilmektedir.

 

 

Maliyetten Kazanç

 

PrintJet Advanced’ in çıkışında bulunan termal ısıtıcı mürekkebi etikete sabitleyerek, UV ve kimyasal dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık ve kalıcılık sağlamaktadır.

 
 

 

İşlem Hacminin Artması

 

Etiket alma hacmi 30 adet Multicard’a kadar arttırılmıştır. Yani tek bir seferde 6000 adet markalamayı PrintJet ADVANCED ile kolayca yazdırabilirsiniz.

 

 

Kullanımda Esneklik

 

İçersine entegre edilmiş PC sayesinde yazdırma işlemlerini önceden ayarlayıp herhangi bir PC ile bağlantı sağlamadan bağımsız olarak yazdırma işlemi opsiyonu bulunmaktadır.

 

 

Geliştirilmiş Güvenlik

 

Butonlar ve konnektörler gibi farklı komponentleri markalamada standartlaştırılmış renk kodlamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Weidmüller tarafından piyasaya sunulan PrintJet ADVANCED yazıcısında bulunan renkli markalama opsiyonu sayesinde renkli etiketler kolayca oluşturulabilmekte ve güvenli bir şekilde uygulanabilmektedir.

 

İndirmeler & Daha Fazla Bilgi

Identification Systems Catalogue 2013/14                                                                                                 indir 

M-Print PRO - Yazılımı

indir 

M-Print PRO – Kullanım Kılavuzu

indir

PrintJet ADVANCED Broşürü

indir
 

Daha fazla bilgi için PrintJet ADVANCED Micrositesini ziyaret edebilirsiniz: