HomeHaberlerHannover Fuarı 2013Hannover Fuarı 2013

Hannover Fuarı 2013

Hannover Fuarı 2013

 

Endüstriyel teknoloji alanında dünyanın en iyi  fuarlarından biri olan Hannover Fuarı, bu yıl 08-12 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleşmiştir.  Sektörün önde gelen firmalarının katıldığı fuarda, Weidmüller Standı her yıl olduğu gibi en popüler  ve en çok ziyaret edilen standlar arasında yerini almıştır.Bu yıl Hannover Fuar’ında 1000 m2’lik Weidmüller standını 26.000 kişi ziyaret etmiştir.

 

Weidmüller Türkiye olarak Ülke Satış Müdürü  Birol Atay ve 15 seçkin müşterimizle  birlikte 10-12 Nisan tarihlerinde Almanya Hannover Fuarı’na katılmışlardır. Programın ilk gününde Weidmüller Merkezimiz  Detmold’da  bulunan Üretim Tesisleri, Lojistik Merkezimiz  ve laboratuarlar gezilmiştir.

 

Programın ikinci ve üçüncü gününde misafirlerimiz Hannover Fuarı’ndaki  Weidmüller standında ağırlanmıştır.Müşterilerimize Weidmüller’in odaklanmış olduğu Enerji,Ulaşım,Proses ve Makina sektörleri  için en son teknoloji ve yeniliklerle hazırlanmış ürünlerimiz  tanıtılmıştır.

 

Ayrıca CSO’muz Volpert Briel misafirlerimizle tanışmış ve kendilerine  kısa bir hoşgeldiniz konuşması yapmıştır. 

Herkes için bu Fabrika-Fuar gezisinin keyifli ve verimli geçtiğini düşünüyor ve bir sonraki organizasyonda yine birlikte olmayı temenni ediyoruz.