HomeHaberlerWorkshop 2013

WORKSHOP 2013 (El Aleti ve Otomatik Makina)

 

Geçtiğimiz hafta Weidmüller El Aleti ekibi Ankara-Adapazarı-Bursa ve İstanbul olmak üzere 4 bölgede düzenlediği el aleti ve otomatik makina eğitimleri ile müşterilerini, ürünlerin kullanımları konusunda bilgilendirdiler.

 

160 yıldır hizmet vermekte olan Weidmüller el aletleri departmanını ilk defa 1976 yılında kurmuştur. El aletlerinin üretimi ve geliştirmesi Detmold merkez fabrika tarafından yapılmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu birçok laboratuvar sayesinde el aletlerinde 150’ den fazla patente sahiptir. Weidmüller ekibi kullanıcılarına ulaşarak, ihtiyaçlarını ve yaşadıkları problemleri gözlemleyerek en iyi çözümleri sunmaya çalışmaktadır. Müşterileri ile paylaşımlı olarak çalışan el aleti ekibi bu eğitiminde otomatik Kablo Soyma, Kesme ve Yüksük Sıkma makinalarının kullanımı üzerinde dururken

 

Weidmüller’in Detmold’ ta ürettiği el aletlerinin kalitesi, kullanım kolaylığı, uzun ömürlü ve kullanıcı dostu olmalarından da bahsettiler. Eğitim sırasında düzenlenen çekiliş ile katılımcılara, eğitimini verdikleri otomatik makinalardan birine sahip olma fırsatı tanındı.

 

Katılımcıların aktif bir şekilde ürünleri test etmeleri ve denemeleri doğru ürünlerin tespiti konusunda fikirler verdi. Weidmüller sizlerden gelen yoğun ilgi doğrultusunda ürün eğitimlerinde sizlerle buluşmaya devam edecektir.