Home

Weidmüller Endüstriyel Router

ABB’nin 800XA otomasyon mimarisi için tam uyumluluk

 

Let’s Connect

Endüstriyel Ethernet ürünleri ofis ortamlarına göre daha zorlu koşullara maruz kalınan ortamlarda toz, gürültü, nem, vibrasyon ve elektromanyetik etkilerin kısmen ya da bir arada bulunduğu koşullarda sistemlerinizin güvenilir bir biçimde sorunsuzca haberleşmesi için çözümler sunar. Standart ethernetin ötesinde yalnız bilgisayarlarınızı değil PLC, CNC ya da benzeri kontrol ünitelerini belirtilen etkilere karşın yüksek korumayla birbirine bağlar.

 

Endüstriyel Ethernet ürün portföyünde yer alan Weidmüller’in yönetilebilen ve yönetilemeyen switchleri, ABB mühendisleri tarafından gerçek zamanlı otomasyon ve iletişim yönetimi çözümü olarak kullanılmaktadır. Weidmüller’in endüstriyel güvenlik router’ı ile ABB mühendisleri tarafından bir kez daha Endüstriyel IT sertifikası ödülüne layık görülmüştür. Birçok kapsamlı test sonucunda aktif ethernet ürünlerinin ABB’nin IT altyapısı ABB’nin 800xA otomasyon mimarisi ile tam uyumluluk içerisinde olduğu kanıtlanmıştır. Bu iletişim ve kontrol modülleri proses endüstrisinde kullanıldığı gibi endüstrinin diğer alanlarında da kullanılabilmektedir.

 

Endüstriyel IT sistemlerinin kullanımındaki amaç verimlilik ve ürünlerin sağladığı faydalar doğrultusunda standart ağ altyapıları oluşturmaktır. ABB ve Weidmüller gibi stratejik partnerler oluşturmuş oldukları IT standartlarına uygunluk doğrultusunda sistemlerde kullanılacak birimleri donanımsal ve servis anlamında çeşitli testlerden geçirmektedirler. Bu sayede ABB’de müşterilerine çeşitli sertifikalara sahip ve diğer IT ürünleri ile komple uyumluluk içerisinde faaliyet gösteren çözümler sunabilmektedir – Let’s Connect

Ürün Kataloğu
 
"Industrial IT Enabled" Sertifikası