Home

Sistemleriniz için yüksek seviye yıldırım ve aşırı gerilim koruma

Güç sistemleri için tip I, II ve III, VPU serisi yıldırım ve aşırı gerilim koruma modülleri

 

2012 yılına ait IEC/EN 61643-11 standardında vurgulanan yüksek derecede önem taşıyan geniş kapsamlı, güvenilir aşırı gerilim koruma modüllerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçlara çözüm olarak yeni VPU serisi yıldırım ve aşırı gerilim koruma modüllerini sunuyoruz. Varistör-gas deşarj tüp kombinasyonundan oluşan teknolojiye dayalı bu seri, günümüzdeki uluslararası standartlara uygun olup size en yüksek derecede mükemmel koruma sağlar.

 

Bu modüller tesisinizi korumanın yanında planlama sürecinizi de doğrudan etkiler. En az 5 yıl geçerliliği olan standartlara uyumlu olması sayesinde, yenilemeye yönelik olan planlamalarınızı ve sisteminizde yeniden tasarım ihtiyacınızı en aza indirir.

 

Ürünün özelliklerinde yer alan bir çok akıllı yapı, sizlere yıldırım ve aşırı gerilim korumasının montajı ve bakımı sırasında kolaylık sağlar. VPU serisi tesisiniz için uzun ömürlü, güvenli ve ileriye dönük yıldırım ve aşırı gerilim koruma çözümü sağlar.

 

Daha fazla bilgi

Broşür ve Katalog
 
Ürün Kataloğu
 
 

Detaylar

 

Mükemmel Bakış

Merkezde konumlanmış geniş durum göstergesi , koruma fonksiyonun durumu hakkında görsel olarak bilgi edinmenizi sağlar.

 

Hızlı Montaj

El aleti kullanımına ihtiyaç duyulmadan montaj rayına kenetlemede kolay, hızlı monte ve çıkarma ile en verimli şekilde kullanımı sağlanmaktadır.

 

Panolarınızla uyumlu konumlandırma

IEC 62305 standardına göre aşırı gerilim koruma modülü ve toprak bağlantısı arasındaki mesafenin 50cm olması gerekmektedir. Soket kısmının 180 derece döndürülebiliyor olması genel görünümü etkilemeden kurulum sırasında yüksek derecede esneklik sağlar.

 

Hızlı durum göstergesi

Push In teknolojisi ile birlikte uzaktan sinyalizasyon bağlantısı hızlı haberleşmeyi ve koruma fonksiyonu ile ilgili güvenilir bilgiyi sağlar.

 

Konumda sıkı kilitlenme

Koruma modülünün sokete kilitlendiği duyulur ve hissedilir. Bu durum rüzgar türbini üreticileri tarafından belirlenen titreşim direnci üzerindeki gereksinimlere uyum sağlar.