Home

VPU Aşırı Gerilim Koruma

Tesisinizi yıldırımlardan ve aşırı gerilimlerden koruma ihtiyacınız için çözümler
Let’s Connect

 

Güvenliğiniz için binalarınızı koruma sistemleri

 

2012 yılına ait IEC/EN 61643-11 standardında vurgulanan yüksek derecede önem taşıyan geniş kapsamlı, güvenilir aşırı gerilim koruma modüllerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada kullanacağınız parafudrlar sisteminizi korumanız için size yardımcı olacaktır.

 

Bu ihtiyaçlara çözüm olarak yeni VPU serisi yıldırım ve aşırı gerilim koruma modüllerini sunuyoruz. Varistör-gas deşarj tüp kombinasyonundan oluşan teknolojiye dayalı bu seri, günümüzdeki uluslararası standartlara uygun olup size en yüksek derecede mükemmel koruma sağlar. Bu modüller tesisinizi korumanın yanında planlama sürecinizi de doğrudan etkiler. En az 5 yıl geçerliliği olan standartlara uyumlu olması sayesinde, yenilemeye yönelik olan planlamalarınızı ve sisteminizde yeniden tasarım ihtiyacınızı en aza indirir.

 

Ürünün özelliklerinde yer alan bir çok akıllı yapı, sizlere yıldırım ve aşırı gerilim korumasının montajı ve bakımı sırasında kolaylık sağlar. VPU serisi tesisiniz için uzun ömürlü, güvenli ve ileriye dönük yıldırım ve aşırı gerilim koruma çözümü sağlar. – Let’s Connect

 

 
 

 

Ürün özellikleri

Uygulamalar

Bilgi

 

Yeni VPU serisinin özellikleri

Birçok uygulama ile uyumlu VPU serisi

Yeni VPU serisinin tüm teknik detaylarına burada ulaşabilirsiniz