Home

Term Serisi - Her ayrıntısı mükemmel

Tüm kullanım amaçları için röleler ve solid-state röleler

 

Röle modülleri, otomasyon sistemlerinde kullanılan evrensel izolasyon elemanlarıdır. Elbette onların evrensel kullanımlarından dolayı, her zaman birçok farklı ihtiyaçlara gerek duyulur. Biz TERMSERİSİ röleleri ve solid-state röleleri geliştirirken bu pratik ihtiyaçları, en önemli ölçütlerimiz olarak kullandık.

 

Uygulamaya bağlı olarak, 6 mm klemens formatında, standart veya üniversal giriş gerilimine sahip bir ürünü seçebilmek, bugün eşsiz bir olanaktır. Keskin köşelere sahip olmayan yüksek kalitede tasarım, eşsiz bir kullanım konforunu getitir. Vidalı ve yay bağlantılı geniş ürün ailesi, zor şartlarda bile kolayca görülebilen, entegre edilmiş geniş yüzeyli ışıklı bir göstergeye sahiptir. Ürün tasarımı birçok değişik pozisyonda montaja izin verir. Sınırsız köprüleyebilme imkanı ve ayırma plakaları ile, ihtiyaçlarınız ne kadar sıradışı olursa olsun, kullanımınıza uygun çok yönlü bir ürün ailesidir.

 

Avantajları – Faydaları

 

 

Her zaman en iyi görünüm

 

İyi tasarlanmış köprülerin kullanımı

 

Belirgin markalama

 

Belirgin, entegre edilmiş geniş yüzeyli bir durum göstergesine sahiptir. Bu gösterge bir led ile komple aydınlatılan röle çıkarma mekanizmasından oluşur.

Kutuplar arasındaki çentikler köprülerin ihtiyaç duyulan uzunlukta kolayca kısaltılmasına olanak sağlar. Ek parça, kontakları tutmak zorunda kalmadan montajı destekler.

Tüm bu eşsiz etiketlemeler, farklı montaj pozizyonlarında bile okunabilirliği garanti eder. Farklı giriş gerilimleri için değişik renkteki etiketler, tehlikeli ve hatalı bağlantıları büyük oranda azaltır.

 

 

İstenen herhangi bir kombinasyon

 

Eşsiz üniversal giriş gerilimi

 

Özel tasarlanmış köprüleme

 

Tek ve çift enversör kontaklı tipler aynı forma sahiptir ve birbirleri ile köprülenebilirler.

Donanım iyileştirilmesi yapılacak makinalar veya fabrikasyon imalatta: 24...230 Vac/dc arası giriş gerilimi ile, otomasyon uygulamanıza uygun giriş sinyaliniz için, sadece bir ürün yeterlidir.

Bu üst köprüler bilhassa kullanım kolaylığı, iyi görünürlük ve güvenli bağlantı açısından son derece önemlidir. Vidalı ve yay bağlantılı versiyonları birlikte köprülenebilir.