Home

Kalite / Sertifikalar

Yüksek kalite ve çeşitli sertifikalar – Güvenliğiniz için

 

Müşterilerimize 1. sınıf ürünler sunabilmek için kalite güvenliği bizim önceliğimizdir. ISO9000ff. temelinde kalite yönetiminden başlayarak bağımsız enstitülerin düzenli kontrolüne kadar ürünlerimizin kalitesi garanti altına alınmıştır. Bu enstitüler üretim tesisi ve kalite yönetimimizin yanısıra laboratuvarımızı da kontrol ederek ürünlerimizin azami güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadırlar!

 

Onaylı Test Laboratuvarı

Kullanıcı için teknik verilerin güvenirliliği çok önemlidir. DIN EN ISO/IEC 17025 normlarına göre bağımsız enstitü (Deutsche Akkreditierungsstelle für Technik GmbH) tarafından laboratuvarımıza klemens testleri, Konektörler, elektronik komponentler ve bunların Elektromanyetik dayanıklılık testlerinin, çevre koruma testlerinin yapımı ve bu test sonuçlarının güvenirliliği ile ilgili sertifika verilmiştir. Böylelikle ürünlerimizin tüm dünyada kullanımını sağlamaktayız.

Ürün Sertifikaları

Bu sertifikalar ürünlerimizin kalitesinin onayıdır ve bağımsız enstitüler tarafından ürünlerin belirli sektörlerde veya özel uygulamalarda kullanımı için verilmektedir.

Kalite Yönetimi

Weidmüller'in kalite yönetimi ISO9000ff. ye göre yapılandırılmışdır. Onaylı enstitülerden alınan sertifikalar müşterilerimizin tedarikçi değerlendirmesini kolaylaştırırlar.

Weidmüller sertifika ve ürün belgelerini buradan indirebilirisiniz.