Home

Weidmüller SAI SVV güç dağıtıcı

Yeni güç dağıtıcı, kablaj zorluklarını önemli ölçüde azaltmaktadır.

 

Let's Connect

 
  • 24 V için 32 A’e kadar takçıkar M12 güç dağıtıcıları (IP67).
  • Yüksek güç seviyeleri için T-kodlu konnektörler.
  • Güç ve sinyaller için sürekli olarak takıp çıkarılabilir M12 kablolama.

 

SAI SVV ile Weidmüller,  kablaj zorluklarını önemli ölçüde azaltan, yeni kompakt güç dağıtıcılarını sunmaktadır. Gelişen otomasyon, sadece kablolama miktarını değil aynı zamanda enerjiye ihtiyaç duyan saha elemanlarının sayısını da arttırmaktadır. SAI SVV ile bu sorun çözümlenebilmektedir. IP 67 standardına uygun olarak 24 V güç dağıtımı için Weidmüller, 32 A’e kadar takçıkar M12 güç dağıtıcılarını sizlere temin etmektedir. Yeni SAI SVV güç dağıtıcıları ayrıca sahada tek kablo ile dört elemana kadar güvenle besleyebilmektedir.

Kompakt SAI SVV modulü, yüksek güç seviyeleri için T-kodlu soketler ile donatılmıştır. Sonuç olarak; SAI SVV kurulum sürelerini kısaltmakta ve kolaylaştırmaktadır.

SAI SVV montaj başlığı, kablolar – 4 kabloya kadar, 4mm2 – ile donatılmıştır ve isteğe uygun olarak kolay bir şekilde montaj edelir. Her SAI SVV, IP 67 standardına uygun 24 V plug-in adacıklar içerir . – Her plug-in adacık 10 A yük, 1 A elektronik devresine sahiptir.- Dört ‘’10 A yük devresi’’ sigorta korumalıdır ve her sigorta arıza durumunda sönen LED e bağlıdır. ‘’ 1 A elektronik devresi’’ de sigorta korumalıdır ve LED özelliği burada da mevcuttur. Yukarıda belirtilen özellikleriyle SAI SVV saha şartlarında kullanılacak benzersiz bir çözüm olacaktır.